Siyah abiye yanlış seçim mi

buse p

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2024
7
2
25
Herkese merhaba kına gecem için gösterişli şık bir abiye seçtim fakat siyah herkes siyah olmaz renk olarak falan diyor sizce hatalı bir seçim mi olmuş kına gecesinde siyah abiye giyen bir gelin görseniz ne derdiniz

Herkese merhaba kına gecem için gösterişli şık bir abiye seçtim fakat siyah herkes siyah olmaz renk olarak falan diyor sizce hatalı bir seçim mi olmuş kına gecesinde siyah abiye giyen bir gelin görseniz ne derdiniz
Hiç görmedim ama neden olmasın

Ben siyah bir bindallı görmüştüm çok beğenmiştim bilmiyorum sizin alacağınız nasıl bir şey ama bence beğendiyseniz giymelisiniz. Herkes aynı renkleri giymek zorunda mı gayet asil ve şık bir renk siyahta.

Canınız hangi rengi giymek istiyorsa onu giyin. Sonuçta sizin geceniz kimseyi ilgilendirmez. İlla kırmızı mi olmasi gerek! İnsanlar sadece laf olsun diye konuşuyor. Can sıkmaktan başka bir işe yaradıkları yok. Dikkate almayın.

Bir tane mi kıyafet giyeceksin?
Ya siyah abiyen dursun illa ki bir yerlerde giyilir. Git kendine şöyle renkli cümbüşlü bir şeyler al yahu. İç karartma. Bence de gereksiz olmuş. Kına gecende giymeyeceksin de moru kırmızıyı ne zaman giyeceksin.
Ayrıca 25 yaşında ne siyahı yaaaaa kınayı da geçtim. 🥲
Siyah abiye giyen gelin görsem bir şey demem de giyme yani. Eminim sana yakışan çok güzel renkler vardır.

Evet bence yanlis, sizin ozel gununuz fotoğraflarda bile bir suru siyah elbiseye denk gelebilirsiniz cok siradanlastirir sizi

Beğendiyseniz, içinize sindiyse kimseyi dinlemeyin. Canınız ne istiyorsa onu giyin. Ben de sözümde siyah giymiştim. Herkes olmaz cenaze mi bu yanlış anlaşılır diyen bile oldu hiç takmadım. Siyah kadife tüllü bi elbise giydim altına da kocaman fiyonklu fuşya bir topuklu giydim. Saçıma da ışıltılı bir taç taktırdım. Ben çok beğendim. Eşim de krem takım giydi. Mis gibi olduk bence. Ben beğendim eşim beğendi gerisi hiç önemli değil.

X