Sivilceli Ciltler Sivilcelere ve Lekelere Kesin Çözüm

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

iremseeker

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2015
1
0
29
Arkadaşlar öncelikle 19 yaşındayım. Ve tabiki her genç kız gibi benimde yüzümde sivilce ve lekelerım mevcut :)
Şimdi tabi ergenlıktendır diyebiliriz ama benim zaten sivilce dışında egzama alerji gibi içten gelen rahatsızlıklarımda var. E sivilceler de daha çok böyle baş gösteriyor. Zaten aılemdede birtek bende var bu durum.
Öncelikle konuların hemen hemen hepsini okumaya çalıştım fakat aynı şekilde bir yöntem yazılmış ise vaktinizi aldığım için özür dilerim

Birgün televizyonda ahmet marankıye rastladım ve onun mucize deneyıne:) cıldım yağlı olduğu için gecsede makyaj vb şey yapsam sivilcem tekrarlar diye düşündüm. Ve kullanmadığım hiçbir kozmetik ürünü kalmamıştır bu zamana kadar kozmetıkler keza doğal yöntemlerıde birçok kez denedim. Soylecegım şey size biraz tuhaf gelebilir ama ben haftada iki kere veya ayda dört kere yüzüme soğan ve sarımsak sürüyorum. Hem ten rengimi açıyor hemde sürüldüğü günden itibaren etkisini en ıuı şekilde gördugum yöntem hu olmuştur. Tabi ilk kez deneyecek olanlar için hafif bir kızarıklık oluyor ama çok önemli değil çünkü kalııcı değil. Yaptığım tek şey bir dış sarımsak ve orta boy soğan. Soğanı rendeleyıp sarımsagıda dövüp lapa şekilde yüzüme suruyorum. Hiçbir yan etkisi yoı çünkü tamsmen doğal:) kokusuna gelince bırksc kez yüzümü yıkayınca nemlendırıcımı ve dove sabunumu kullandığım sürece hicbirsey kalmıyor. Insallah sizde yararınızı görürsünüz:)

Valla canım çok duydum soğan tavsiye edeni Ama bazı kusurları olabiliyor Lekelere çok iyi geliyor ama dikkatli olmak lazım ters de tepebilir Ki bu tüm leke gidericiler için geçerli bi durum Yazın biraz dikkat etmeli ve gece kullanmaya özen göstermeliyiz Ama etkili gerçekten

kızlar kesin çözüm ve ucuz bi yol istiyosanız buna bakın bende denedim bunu bi hafta gözle görülür değişiklik oldu
....

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…