Sivilceli Ciltler Sivilcelere karşı ROACCUTANE kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
Merhaba arkadaşlar bende aranızdayım..
İlaca başlayalı 4 gün oldu 20 mg kullanıyorum. gelişmeleri sık sık paylaşacağım..
Bu arada merak ettiğim bir şey var doktoruma sormayı unuttum.. Ben çene altı için iğneli epilasyona gidiyorum yani devam etmem de gerekiyor şimdi bu ilaçla cilt hassaslaşcak çok büyük bir zarar görür mü cildim merak ediyorum yoksa yaptırmamam mı gerek bilgisi olan var mı? :18:

arkadaşlar iyi akşamlar . 23 yasındayım şimdiye kadar tek tük çıkıyordu ama son 4 adır sürekli çıkmaya başladı ve sadece yüzümün sol tarafı ve çene bölgemde var ve beyaz iltihaplı çok büyük değil imex felan kullandım daha çok çoğalttı izde var sivilcede var ama çok büyük değil doktor 2 hafta önce bu ilacı yazdı ancak ben cesaret edip almadım ilacı . şuanda da çok psikolojim bozuk sürekli ağlıyorum okula bile gitmiyorum . çok korkuyorum ilaçtan sizce kullanıyım mı*

İlaca bomba muamelesi yapmayın lütfen bizde o yollardan geçtik buraya uğrayan herkesin sorunu aynı canım doktor kontrolünde olursak kullanabiliriz tabi ki

epilasyon aleti cımbız kullanabiliriz ama lazer epilasyon falan yasak diye biliyorum ben

kızlar bende kullandım 6 ay kadar bitelide 2 sene oldu ve sivilceden eser yok sadece regl günlerimde en fazla 3 tane çıkar o da hemn geçer ve küçüktür.yani çok çok memnun kaldım ve yan etki olarak dudaklarım cok fenaydı ama dayandım sabrettim iyi ki de yılmamısım ellerimde yara da cıktı ama psikolojik hiç birsey olmadı baska vücudumda da birşey olmadı doktorumda cok ilgiliydi ben sikayetlerimi kagıda yazardım orda doktoruma okurdum o da hem sakalasıp hemde bütün şikayetlerime fayda edecek ilaçları yazardı .iyi bir doktor ve içimdeki sivilceleri yenme hırsıyla suan mükemmel sonuca ulaştım sakın korkmaayın ve deneyin kızlar sabredin hırs edinnnnn.

Son düzenleme:
ayrıcaaaa hiç iz kalmadı halbuki benim cildim çok hassastır yani bi çizik olsa iz kalırrr

benimde bu ay ellerimde küçük küçük bişeyler çıktı geçiyor şimdi. ve 1hafta geciktirdi reglimi. bu yan etki sizde de olmuş muydu hiç? bide evli misiniz çocuk var mı. bidee iz tedavisi olmadı mı sizde damdan düşer gibi soru sordum ama

Son düzenleme:
İlaca bomba muamelesi yapmayın lütfen bizde o yollardan geçtik buraya uğrayan herkesin sorunu aynı canım doktor kontrolünde olursak kullanabiliriz tabi ki

bomba muamelesi yapmıyorumda :) zaten çok hassasım şuan psikolojim bozuk 10tane felan sivilce var daha çok çoğalırsa ondan korkuyorum yada bırakmak zorunda kalırsam yüzüm öyle kalırsa ondan korkuyorum

bomba muamelesi yapmıyorumda :) zaten çok hassasım şuan psikolojim bozuk 10tane felan sivilce var daha çok çoğalırsa ondan korkuyorum yada bırakmak zorunda kalırsam yüzüm öyle kalırsa ondan korkuyorum

yok yok karaciğer değerlerin filan yüksek cıkmadıkca kesmez doktorun denemekte fayda var artık sıkıldım bunlardan diyosan başla bence

benim reglim zaten hep düzensiz belli olmuyor bazen 15 gün bile geciktiği oldu yani ilaçtan önce de öyleydi ben bekarım ama evli bir tanıdığım benim yüzüm bebek gibi olunca özendi o da kullandı yüzü sivilceden kıpkırmızıydı cok fenaydı simdi onunda gecti ama cok memnunuz biz el falan çok sorun olmuyorda dudaklarım uçukluyor yara yara oluyodu hatta bi resmim bile var cok fenaymıs agız kenarım :))) simdi gülüyorum o halime nasıl sabretmişim diye cok fazla güneşe cıkmamak lazım benim doktorum ilacı kullanmam bitikten sonra yaza yeni giriceğimiz zamanlardı la roche posayın güneş kremini verdi ve kullandım kremsiz dısarı cıkmadım hiç leke falan kalmadı tatlım leke tedaviside görmedim çünkü hiç gerek yoktu umarım sizinde öyle olur .

yok yok karaciğer değerlerin filan yüksek cıkmadıkca kesmez doktorun denemekte fayda var artık sıkıldım bunlardan diyosan başla bence

sıkıldım ne kelime evden dışarı çıkmıyorum :) annem bile ne güzel kızdın ne hale geldin dedi gerçekten de öyle sivilce çok değiştiriyo insanı makyaj bile yapmaya korkuyorum şuan . inşallah bi cesaret gelirde başlarım kullanmaya zaten evde olurum genellikle çünkü okulu mu dondurdum sırf bu yüzden o kadar güzellik önemli benim için . çok takıntıda iyi bişey değil aslında ama hayırlısı hakkımda..

sana şöyle diyeyim her geçen zaman aleyhine işliyor, eğer doktor ilacı yazdığı gün kullanmaya başlamış olsaydın 2 haftadır kullanıyor olacaktın. ben normalde eylülde başlayacaktım ilaca, ama korkudan kasıma kadar erteledim. eğer eylülde başlamış olsaydım şu an tedavim bitmiş olacaktı.

aynen öyle çok haklısın ama çok korkuyorum etkilerinden çok hassasım :) bi cesaret etsem bide çok sivilce yok iyice çıkar diye korkuyorum . sen şuanda kullanıyosun ozaman?

bilirim o duyguyu, elin ayağın tutar çok şükür sağlıklı olursun ama özgüven işte makyajdan önce 0 olur... Hele ki biri noldu yüzüne sivilce cıkmıs vs. diye hatırlatıyorsa... İlacın abartılacak kadar kötü olduğunu düşünmüyorum

Eğer bigün başlayıp bitirirsen bu ilacı, neden daha önce başlamadım diyeceksin bence

nasıl yani canım reglin düzensiz mi hormonla ilgili birşey yaptırmadın mı ilaçtan önce. Ben de biraz tüylenme var die hormonumda sorun var psikolojisine girdim. ya geçirmezse bu ilaç ya da geçirir de tekrarlatırsa? diye kendimle çeliştim heppp...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…