Sivilceli Ciltler Sivilcelere karşı ROACCUTANE kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
saçı nasıl nemli tutcaz bacım ya uzun bide yıkamak yerine bıcı bıcı yapmak daha kolay geliyo 5saatte 1yapamam ya

aslında ben de bilmiyorum saçıma hiç bakım yapmadım şu ana kadar :) kuru saçlar için şampualar ve saç kremleri var onlar işe yarayabilir belki. bide çok sık banyo yapmamak lazım.

Çok mercii, evet evet Meditech Arnica Krem verdi bana daha pazartesiden beri kullandığım için tam bilmiyorum tabi:) umarım etkili olur, gelişmeleri yazarım, hep yazıyorum zaten:)

Güzelim güzel sonuçlar alırsan yaz mutlaka olur mu?? ben de etkili bişey kullanmayı düşünüyorum, birsürü sivilce çıktı kıppppkırmızı alnım(

benim de saçlarım çok kurudu bende aktara gittim güvenilir bi aktar.bana saç bakım yağı verdi hem saçlarım kendine geldi hemde dökülmesi durdu.kupkuru da olmuyo. destek saç bakım yağı tavsiye ederim kızlar

ben bir aydır kullanıyorum bu ilacı ve bir haftadır yüzümde hafiften bi yağlanma hissediyorum öncede dokunduğumda kuruydu yağ namına bişey yoktu sizde nedennn? krem de sürmüyorum doğru dürüst böyle bişey yaşayan varmı yaaa???

benim de ilk 2 hafta çok yağlandı şimdi kupkuru. verilen dozla alakalı olabilir.

Benim de öyle olmuştu sonra düzeldi normal hale döndü, ne kuru ne yağlı şimdii

Bende uzun zaman sivilce sorunlarıyla mücadele ettim fakat ne yaparsam yapayım geçmedi yüzüm delik deşik kötü bir şekilde dolaştım durdum roaccutane kullanmanızı kesinlikle tavsiye ediyorum eğer kremler jeller geçirmediyse bu ilaç son çareniz kızlar
hatta online yardımlaşma platformu açılmış göz atın derim Acnegen, roaccutane,aknetrent,zoretanin yardım

Sabahları kalktığımda yüzüm bembeyaz oluyo benim yanağımdaki kırmızılar hala var ama hafiften sönüyo gibime geliyo tedavi sonuna kadar hepten söner inşAllah.. Dr. zaten tedavi bitene kadar sönebildiği kadar sönecek sonra iz tedavisi demişti

Ya ben bu ilaca çok korkarak çok düşünerek başladım iç kısımda yarattığı tahribatı bilemem ama bu 3. ayım ne dudak kuruması ne sivilce kusması yaşadım (maşallah diyeyim :)Üstelik ilk günden beri 40 mg kullanıyorum. Ama bunda kendime dikkat etmemin de payı var ilaca başladığım ilk gün dudak stiğimi, göz damlamı ve vücut nemlendiricimi de kullanmaya başladım. Dudağınızın artık çatlayana kadar kuruyup yarılmasını bekleyip sonra bunları kullanmaya başlamayın. Bunları ilacı aldığınız ilk gün kullanırsanız en azından görünür zararı minimuma indirirsiniz.

kızlar sağ elimin üzerinde böyle kızarıklar oldu benim herhangi bi kaşınma yada yanma yok

Son düzenleme:
benimde elimde bunun gibi bir kızarıklık olmuştu ilaçtan kaynaklı sanırım ben limon kolonyası dökmüştüm elime zaten hassastı cildim kolonya yaktı ondan yara gibi olmuştu.. ama geçti.. :)

7 ay kullandım,2 ay 40 mg diğer aylar 20 mg..evet sivilcelerim gecti bi daha da çıkmaz inş. ama sivilce izleri duruyor cok fena..çökük çökük görünüyor ve de cildim yine yaglanmaya siyah noktalar yine cıkmaya basladı..lekeler için doktor lazerden baskası işe yaramaz dedi cunku diğer tum kremler bende alerji yapıyor..benzer süreci yasayanlar var mı acaba

o ilacı benim eşim alnında oluşan sivilce gibi kızarıklıklar için kullandı benim babam da bir dotor çok fazla yan etkisi var o ilacın hatta kan vermemesi için imza bile attırmışlar eşime. Babam da ben de karşı çıktık kullanma diye eşim bir süre kullandı geçer gibi oldu ama tamamen iyileşmedi sonra kendi bıraktı ilacı ve sivilceler eskisinden daha fazla oluşmaya başladı.Ben eşime doğal bir ürün buldum size de bu konuda yardımcı olabilirim. O tür ilaçlar bir yeri tedavi ederken bir çok yeri de çökertiyor vucutta. gokcendelice@hotmail.com dan mesaj atabilirsiniz ....

ilaç kullanırken yarıda kesildiğinde sivilceler belli bir süre sonra tekrar çıkıyor zaten intihara sürükleyecek bişeyin olduğunu zannetmiyorum bu ilaç çok abartılıyor ya da bende etki etmedi de öyle mi düşünüyorum acaba.. Benim doktorum 2kızında da kullanmış zararlı olsa piyasada kalmazdı zaten

bende izlerden korkuyorum canım.. 1.5yıl önce bende sadece ufak izler vardı 2ay kadar acnelyse kullanmıştım etki etmedi aksine tahriş oldu cildim. tedavim bitince bakalım doktor yine aynı kremimi verecek.. Ayrıca lazer daha iyi bi uygulama değil mi daha çabuk sonuç alınıyor diye duymuştum ve de fiyatı hakkında bilgim yok pek

boşver bu gibi kişilere cevap bile verme. amacı reklam. zaten mesaj sayısına baksan anlarsın

boşver bu gibi kişilere cevap bile verme. amacı reklam. zaten mesaj sayısına baksan anlarsın

belki aynısını başkası yaşamasın diye söylüyor olabilir ama başta da dediğimiz gibi her bünye de farklı etki ediyor işte kullanan 100 kişiden 100ü de memnun kalamayabilir tabi biz bunu yaşayıp görücez umarım ilacı bünyelerine yarayanlardan oluruz

Hemoroid yaptı bende ve popomun üstüne oturamıyorum, insanın bu ilaçtan başka çaresi olmaması çok kötü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…