Sivilceli Ciltler Sivilcelere karşı ROACCUTANE kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
Daha 1. haftadayım (roaccutane değil acnegen kullanıyorum ama aynı etkilere sahipmiş) yüzümde tek sivilce çıktı o da çenemde küçücük,geçti bile Tam olarak ne zaman sivilceler çıkmaya başlıyor,kaçıncı haftada?

Kutu kutu bepanthene bitirdim cildim pulpul dökülürdü.. ama bence zararı şuan çıkmıyor ortaya.. Kullandıktan illaki bi 10 sene sonra da yan etkilerini görücez =(

iilaki demişsin belli olmaz orası valla sivilcelerin verdiği psikolojik (yan etkiler)de aslında sağlığımızı baya bi etkiliyo en azından bu ilaçla bundan kurtulabilcez.. bi 10 yıl sonrasınada bakarız artık .. şimdilik elimizdn bu ilacı kullanmaktan başka bişey gelmediğine göre bi bakıma sağlıkla kumar oynamaya devam..(doktorların onayıyla oynadığımızıda unutmayalım tabi! kazanma şansımız daha yüksek)...

son 7 gunum ama hala cenemdekı yag bezelerı duruyor.bı svılce olarak dışa cıkıyor bı sönuyor.son 7 gunde o yag bezelerı nasıl bı anda gıdıcek bılemıyorum ve sanmıyorum da...

6. ayıma girmiş bulunuyorum. kafama takılan forumlarda eski yazılara bakıyorum da son ayda doktorlar jel gibi bişey kullandırmış hep. benim doktorum hiç bahsetmedi böyle bişeyden. kırmızı izleri geçirmek içinmiş yanılmıyorsam. tedavisi biten arkadaşlar aydınlatabilir mi?

kızlarrr 3 kadın doğum doktoruna gittim üçüde ilaç bittikten 3 ay sonra gebe kalabileceğimi söyledi.benim 1 sene oldu.. artık içim rahat, vitaminler alındı hazırlıklar başladı
hadi artık siz bana dua edinnnn bebeğim oluncada yazarımm inş.

İnşAllah canım biran önce bebişin olur güzel güzel haberleri yazarsın burda

selam kızlar. 3. haftama gırdım hergun 2 3 tane sıvılcem cıkıyor ama ne hıkmekse ertesı gune sonuyor hafıften kırmızılık dısında bır rahatsızlıgı yok bana.dudaklarım cok kuruyor aklıma geldıkce nemlendırıyorum.yuzumde duzelme var sankı daha beyaz daha duru makyajsız adım atmayan ben sabahları sadece gunes kremı surup cıkıyorum sıvılcemelerım rahatsız etmıyor benı.yalnız gozlerım cok yanıyor ılacın etkısı olabılırmı sızlerdede oldumu

bende 1,5 aydır aknetrent kullanıyorum (roaccutane ile aynı ilaçtan). doktorum güneşte kalma demişti. gecen gün saat 9-13 arası mecburen güneş altında kaldım. yüzüme 50 faktör güneş kremi kullanıyorum. acaba güneş lekesi kalır mı?

Bu ilacı yazın kullanmaya başlarsak bi sorun olur mu ? daha doğrusu doktor uygun görür mü ?

Bu ilacı yazın kullanmaya başlarsak bi sorun olur mu ? daha doğrusu doktor uygun görür mü ?

Cildin cok hassassa en ufak guneste bile kipkirmizi olursun. Abim evden cikmadan kipkirmizi oluyordu evdeki gunesle bile
Onun disinda gunes koruyucu kullanirsan cok fazla sorun olmaz

Son 19. Yirminci gun tatildeyim agda yaparsam cok mu kotu olur ki? Yoksa kreme devam mi? :-(

bunu bende merak ediyorum tanıdıklarım da ilaçla jel kullandı bende 4. aqyımdayım ama dr ne jel vrdi ne bahsetti bilen fikri olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi?? :44:

kızlarr merhaba.. bişey sormak istiyorum. cevap verirseniz çok sevinirim. ilaca başlamadan önce var olan sivilce izleri ve ilaca başladıktan sonra oluşan sivilce izleri ne derece geçer? özellikle ilaca başladıktan sonrakiler? benim suratım sırf izle doldu böyle yanık yarası gibi. aktif sivilcem şu an 2 tane var. onlar da kurumak üzere. (4.ayımdayım bu arada) ama yüzüme baktığımda sadece kırmızı lekeler görüyorum. kızamık çıkarmış gibi. çok iğrenç görünüyor. moralim çok bozuk. napıcam ben böyle??? sivilceler büyük ölçüde gitti çok şükür bunun için seviniyorum ama şimdi çok koyu renk izler geldi. off ya neden sivilce diye bişey var ki??? lütfen yardımınıza ihtiyacım var...

cnm walla benim doktorum hepsi geçecek sen merak etme sadece sabretceksin demişti çok şükür bende pek bişe kalmadı senin bahsettiğin lekeler rengi açıla açıla kaybolcak yeterki sabret şuan mor gbi kırmızımsı lekelern wardır onlar pembeleşecek sonra zamanla kaybolcak ilacı bıraktıktan 2 ay içersinde gidiyomş zaten benim tedavim bitmek üzere sonuçta iyi şükürler olsun .. sende yüzmüş kuyruguna gelmişin sabret kötü sonuç alan kimse yoktur bu ilaçtan ..warsa da gerekli dozu tamamlamadıgından yada hormonal bozuklugndandr cnm..enazndan ilaca başlamadan önceki halinden daha ii sonuç alcaksın .. benmde sırtımdaki hafif saeımsı kahverengi lekeler war onla
r geçmedi hala inşallah geçer...

son 7 gunum ama hala cenemdekı yag bezelerı duruyor.bı svılce olarak dışa cıkıyor bı sönuyor.son 7 gunde o yag bezelerı nasıl bı anda gıdıcek bılemıyorum ve sanmıyorum da...

cnm garnier sivilce izkarşıtı tıkalı gözenek karşıtı temizlme jeli war onuda kullan ben 2 yıldır kullanyrm ara werdigimde oldu tabi ama yag bezelerine iyi geliyor sana tawsiye etmeyi nasıl unutmuşum kendime çok kızdım k.bakma tatlım ya ..muhakkak kullan o jeli ama uzun süre kullan komedomlara ii geli,r

tatlım ben bu roaccutaneye zaten komedonlarım ıcın baslamıstım krem kullanıyodum gecıodu 2 hafta sonra tekrar cıkıodu kökten gıtsın dıye baslamıstım ama tedavımın bıtmesıne 4 gun kaldı cenemde hala var ve cıldım soyuluyor anlamadım gıttı.

çok ilginç ya sıkınca içinden çıkıyormu peki yoksa boş bi şişlik gbimi cnm? doktora gtcekmisin kontrole yoksa bittimi doktorla işin artık?eger gidersen söyle yani bendede yeni ufak tefek yağ bezi çıkıyor ama soyuldukca gidiyor degişik bişler walla bende anlamadım gitti ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…