Sivilceli Ciltler Sivilcelere karşı ROACCUTANE kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

ilaç bittikten sonra hamile kalan kimse yok mu yaaaa ben çocuk istiyorum artık cesaretlndirin beni :44:

yok arkadasım öyle 5 yıl falan.5 yıla kadar sıvılceler tekrar bıle cıkar:) 1-2 ayda vucuttan atııyor ılacın etkılerı tbaı bunu bol bol su ıcerek ve saglıgına dıkkat edersen.6 ay falan sonra hamıle kalabılırısn dıyolar ama sen 1 yıl bekle ve tekrar doktoruna sor canım.ama 5 yıl falan degıl canım ıcın raaht olsun

Ben bi soru sormuştum kimse cevaplamadı
Güneş kreminin üzerine fondöten sürsek olur mu? Güneş kremi etkisini kaybetmez dimi?
surebılırsın canım ama onun yerıne fondotenlı gunes koruyucu kremlerden alırsan daha saglıklı olur ve gercekten işe yarıyor kapatıyor ve cıldı koruyor.

Bu degerler icin sadece kan testi yaptirmak yeterli mi? Aile hekimine gidip yaptirsam cikar mi? Hastanede ikituo aliyorlardi sanki?

ya tatlım konuşmayayım diorumda ne dangalaklar war ya 5 yıl hamile kalmamak ne demek aç bi kitapçıgı oku git doktoruna sor tedawi bitimnden sonra ilaç 1 ay sonrasında kandan atılıyor we istedgn zaman hamile kalabiliyosn kısırlık etkisi yooookkk bilgisiz bikaç insan gelip abuk şeyler yazınca çıldırıyorum zaten bu ilacı kullananlar hassas öyle riski olsa milyonlarca insan kullanırmı doktorlar werirmi hiç ya !!! ben doktorumada eczacıyada defalarca sordum böyle bir riski yok war diyen dangalaklara duyrulur!!!

tatlım bı de 4 ay 90 mg kullanmıs arkds sonra burda yok mahvoldum bı suru hastalık cıktı dıyor.ınsanlar baısna ne gelse bu ılactan bılıyor.tabı yan etkılerı var ama tedavı suresınce.

aa ben zaten zayıfım ama 50 kıloyum boy 173 o zaman az ıceyımm:)

90 mg herkese wermezler öyle arkadaş kafa bulmak istemiş gelmiş bize yazmış yani kowalım bunu bence:)) bana 60 mg ı bile zor werdi 53 kiloyum diye . neyse tatlım sende sirkeyi çok içme midene zarar sivilcenin her nedenini zaten ilacımız geçiriyor ekstra şeyleere gerek yok tedawimzde bitmek üzere inşallah :) hayat güzel mi ne sanki:)) öpüyorum seni şekerim

kızlarrrrr !
güneş kremi alıcam sebamed fakat eczaneye sordum fiyat 48tl , internettn buldum 30 tl ye napsam hangısını alsam nıe aralarında fark fazla anlamadım.Birde internetten alırsam ürün aynı olur mu sızce yarımcı olursanız sevinirim..

Guvenilir bir siteyse al :) oyle duyulmamis adi sanibilinmeyen bir yerse alma :)
Arkadasim almisti cokunlu bir siteden gelince tarihi gecik cikti saticisionukoymus. Dikkatlice arastir :)

bıodermanın gunes koruyucu kremını tavsıye ederım tatlım.59 tlydi 50 tl ye aldım.hem ecanede testırları da oluyor fondotenlı gunes koruyucu benım hıc bellı olmuyor yuzunde yokmus gıbı cılt tonunu dengelıyor ve cok memnunum.kımısı sebamed ıcın yaglı duruyo dıyo kımısı memnun kımısı degıl

Bu arada eczaneler uzerine cok koyup satiyor. Ben tanidik eczaneden aldim kutuda 57.50 yaziyordu 47ye aldim. Tanidik varsa indirimli alabilirsin

ama malesef genelde seçkin eczanelerde satıldığı için indirim yapmıyorlar ben geçen gün bioderm in kapatıcılı olanını alırken, bayan bana yine biodermanın kompact pudra gibi olanını çıkardı böyle bildiğin patakrem pudra gibi şekli kabı kutusu, süngeri var bildiğin pudra gibi sürüyorsun. ben kullanan hiç duymadığım için cesaret edip alamadım ama aklım kaldı. bu bitmeye yakın düşünebilirim. sizde kullanan var mı hiç?

ben de bioderma kapatıcılı kullanıyorum. çok işe yarıyo gerçekten memnunum. bana da doktorum yazdı zaten. tavsiye ederim..

ee tedaviler nasıl gidiyo? bu arada tedavisi bitecek çok kişi vardı onlardan kesinlikle foto bekliyoruzz.. kaçıncı aydasınız? sivilce ve "iz" durumunuz nedir??

yok canım bunu alma ben denedım gordum yaglı yaglı ve surmesı cok zor eczacıda söyledı surerken cıldını tahrıs edersın cılde yedırmesı zor bunun dedı.benım söyledıgım bıodermanın kapatıcılı olanının sungerı yok sıvı tüp ıcınde canım

Kutu kutu bepanthene bitirdim cildim pulpul dökülürdü.. ama bence zararı şuan çıkmıyor ortaya.. Kullandıktan illaki bi 10 sene sonra da yan etkilerini görücez =(

Kızlar kilolar ne durumda kilo alan yada veren yada sabit duran???? özellikle ilacı 3 aydan sonra devam edenler cevap verirseniz çok sevinirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…