Sivilceli Ciltler Sivilcelere karşı ROACCUTANE kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
ben de 3.ayımdayım.benim de deli gibi kaşınıyor her yerim ve deri çok hassaslaştığı için azcık kaşısam bile hemen yara oluyor.kaşıntım tutunca hemen vücudumu yıkayıp nemlendiricimi bol bol sürüyorum.uzun süre kaşınmıyorum

Doktoruna soyledin mi peki :26:
yani buna ragmen devam dedi mi pütür pütür her yanım korkuyorum

hayır canım söylemedim çünkü internette okudum böyle bi yan etkisi de varmış ondan sormaya ihtiyaç duymadım.ama sen gittiğinde bi sor istersen en azından için rahatlar

ben sivilcelerimi patlatmiorum canim ucu beyaz olsa bile birakiorm kendi kuruo :/ ah bide su sivilce izlerini geçirecek bir hap olsa keske roaccutane gibi :KK43:
ben agda yapmiorm cnm su an jiletle aliorm cildim cok hassas zaten o yuzden korkuorm daha beter olcak diye. Zaten bacaklarimda batik oluyo o yuzden braktim epilatoru falan jiletle aliorm

ben de hiç dokunmadım sivilcelerime.içten şuan çıkanlar.2 tane var ve 2 haftayı geçti hala düzelmedi.

peki yuzunde hala sivilce cikiyormu?
Benim uç ay olcak bir hafta sonra hala sivilce cikior tek tuk sinir oluorm :KK43:

Evet çıkıyor eskisi kadar çok değil tabii ama şu anda bile 3 tane aktif sivilcem var. Patlatmamak lazım ama birini dün patlattım :)

Doktorlar tedavinin sonuna kadar çıkmasının dahi normal olduğunu söylüyor. Gittikçe azalarak çıkıyor tabii, 5. aydan sonra çok şey farkediyormuş.

Evet çıkıyor eskisi kadar çok değil tabii ama şu anda bile 3 tane aktif sivilcem var. Patlatmamak lazım ama birini dün patlattım :)

Doktorlar tedavinin sonuna kadar çıkmasının dahi normal olduğunu söylüyor. Gittikçe azalarak çıkıyor tabii, 5. aydan sonra çok şey farkediyormuş.

iyi bari bende endiseleniodum niye hala çikio diye. Ablam da kullani roaccutani 3 ay sonra sivilce hiç çikmior diodu.

öyle şeyler yazmışsınız ki ben vazgeçtim iki haftadır düşünüyodum doktora gidiyim mi diye :26: aman yok ben uğraşamam yok kolestrolü düşür yok ağda yapma burnu kanayan uçuk çıkan :18: sivilceli gezmeye devam bikaç yıl daha bakıyım alternatiflere :KK37::KK37:

öyle şeyler yazmışsınız ki ben vazgeçtim iki haftadır düşünüyodum doktora gidiyim mi diye :26: aman yok ben uğraşamam yok kolestrolü düşür yok ağda yapma burnu kanayan uçuk çıkan :18: sivilceli gezmeye devam bikaç yıl daha bakıyım alternatiflere :KK37::KK37:

ben daha 2.ayın 2.haftasındayım ama herhangi bi yan etki görmedm. kendimde laborantım,tahlillerimi takip ediyorum sürekli, bi anormallik yok cok sükür.. sadece sanırım cilt kusuyo ilk evrelerde biraz sivilcelerde artış oldu ama abartılan kadar cok değil...
yaşantımı hiçbir türden etkilemedi henüz.:nazar:

bunyeden bunyeye değişir yan etkiler,sonuc alma süresi vs. bence yazılanlara cok bağlama kendini.
bende cok okudum korktum vazgectm yok dedim sivilceler zamanla gecer biraz daha sabrediyim dedim ama bir gün canıma tak etti gittim yazdırdm dr.a :)
iyi ki de başlamısım,yaza pırıl pırıl giricem inş :))

şimdiki yan etkileri neysede ilerde daha kötü etkileri olursa :26: sonra demiyim vayy gençliğimde bu ilaçları almasaydım diye :KK37:

canım hç birşey yok aslında. herkeste yan etkisi farklı olur bünye meselesi. bende 1 sene önce kullanmıştım. havuzda mikrop kapmıştım. benm sadece dudaklarım kuruyordu o da bol su ve krem ıle kontrolum altında oluyordu. ama sımdı cildim bebek gibi. ve sadece su ile yıkıyorum. arkadaslarım yüzünde pudra vs. varmı diyolaaar . o kadar güzel duruyor yani :):) bence deger. ve bitane bile svilce cıkmıyor artık özel günlerimde bile. svilce sorunu yaşayan herkse önerirm pudralı gibi pürüzsüz bir cilde sahip oluyorsnuz :):):):)

cnm hiç birsey yok aslinda. bende hiç yan etki olmadi çok sukur. sadece cildim kuru onu da nemlendiriorm. bence çok etkili bir ilaç. sadece 6 ay boyunca biraz dikkat etmen gerekio. kolesterolumde basta yuksekti ondan daha da çikti ama degerlerin normalse birsey olmaz. bence sivilce sorunu olan bir kisinin kesin yapmasi gerekio. yok su kremi sur yok bu sabunla yika hic bir ise yaramio sadece azaltio. içten gelen birsey bu. kokten çozum roaccutane bence

bende 4. ayımdayım bendede ilk günler çok kaşıntı oldu doktorum bana EXCİPİAL LİPO diye bi krem yazdı ve sorunmu yok artık

6 ay cumartesi bıtıyor ve şaka gıbı suratımda sıvılceler cıktı su 2 haftada. hem de 3-4 tane. Sivilce ızlerım zaten duruyor hıc gecmedı, sadece sonmustu sıvılceler ama 2 haftadır bugun dahıl sivilce çıkıyor ya:KK43: sanırım uzatcaz ilacı ama bence bu ılacı ben bırakınca sıvıceler yıne cıkcak

ah canım ya çok üzüldüm bende 4. ayımdayım 6. ayı dört gözle bekliyorum ne yani genemi çıkacak bu sivilceler bukadar çektiğimiz sıkıntı ne olacak peki

kızlar yaa birsey sorucam ilcta 4.günüm daha yeni olmasına ragmen kafam falan kaşınıyor bu normal mi? yoksa sampuanımı hemen değiştirmeli miyim?

dozun çokmu yüksek başladın büyük ihtimal ilacın yan etkisi olabilir

başım kaşınıyo diyen arkadasımızn sorunu ilk günlerde bende de oldu.yağ salgısı azaldığı ve cilt kurumaya basladığı için normal bişey bu.kepek gibi oluyo ilk başlarda ama şu an hiçbir problemim yok, hatta ilaç etki etmiyomu diye düşünüyorum bazen. yan etkilerini denildği gibi ağır yasamıyorum cok şükür.:nazar: :KK1:

Kızlar Şuan Benim Siyah Noktaların Hepsi Gitmiş Durumda.
İlacı Bırakınca Geri Çıkcak Mı ?
Keşke Cıkmaaaasa :KK61:

benim cildimde şuan bebek gibi olmaya başladı siyah noktamı oda neymiş ama tek korkum ilaç bittikten sonra tekrar çıkarmı siyah noktalar

X