Sivilceli Ciltler Sivilcelere karşı ROACCUTANE kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
bgn bana da önerdi dr. kaç para kazanıyolar acaba yazdıkları reçete başına?
önyargılıyım bu ilaca karşı kullanmıycam

Ben hastanede muhasebe bölümünde çalışıyorum bu konularla ilgili az çok bilgim var. Doktorlar reçete yazdıkları için para almazlar sadece ilaç fırmsı promosyon ürünleri verir bunuda her ilaç için yaparlar zaten. hem bu ilaç çok ağır bi ilaç, eğerki bi doktor az sivilcen varsa ve ilk muayeneye gittiğinde bu ilacı öneriyosa. Başka bir doktora daha görünmek lazım derim. Bu ilacı vermeden önce başka bi tedavi uygularlar önce eğer onlarda işe yaramadıysa bu ilaç verilir. Bu benim şahsi fikrim ama herkez farklı düşünebilir ona bişi diyemem.

bana doktor Solante 50+ acnes güneş kremi önerdi. Öle hiç bir kapatıcı etkisi yok gerçi dahalık güneşe çıkamadım nası koruyomu göremedim ama eczanedeki çok yakın arkadaşlarım ve doktorumda onu önerdi. Yüzdeki yağlanmayı önlüyor bakteri oluşmasını engelliyor. Akneye meyilli ciltler içinmiş. Ama fıyatı epey fazla 69 tl mecbur aldım başka carem yok yüzüme bişi sürmekten korkuyorum yeniden sivilce çıkacak diye. 6 Ay boşa gitmesin.

evet bayadır yoktun canım bitirmişsin sen de az kalmış bak hayırlısı olsun..biz lekeler için sirkeli su denemeye başladık istersen sende dene..

Elma sirkesini diyorsun öyle değil mi canım?Tedavi bittikten sonra yaparım artık.Gerçi doktorum ilacı kestikten sonra 1 ay bekliycez bazen izler geçmiş oluyor dedi.1 ay sonra geçmezse ilaç vericekmiş.Senin asıl oldu?İnşallah ömür boyu kurtuluruz hepimiz.

bilmiyorum canım yaaa dün kestim uclarında azcıcık bugünde zeytinyağlı yumurta sarılı maske yapmayı düşünüyorum inşallah düzelir

ben dün yaptım onu burda yazmadım sana dökülüo diince.dün zeytin yağına yumurta sarısı ekleyip diplere ve uçlara iice yedrdim 2 saat beklettim ve yıkadım.döklen 2 avuç saçı hayatım boyunca toplasan dökmemişimdir eminim.hayatımda okadar saç görmedim ya..sennde öle oluo mu ? :)

bu ay sonunda tedavim bitiyor inşallah sivilcelerden eser kalmadı izlerse solup gitti ilaç bitiminde tamamen geçerler umarım

ya canım ben bugün farkettim burnumdaki siyah noktalar tekrar tam gaz girdi hayatıma :) takmıcam artık ya sıkıldım gerçekten artık.benm onun dışında izlerle urasıorm,urasıorm dediğim gece yatmadan önce seyreltilmiş elma suyu sürüorm.onun dışında hiçbişey yapmıorm.inşş canım inşş kurtuluruz...

benim saçımda da şu an zeytinyağı ve yumurta sarısı karışımı var bayadır duruyo yıkıcam artık hatta
benim bu hafta baya bi saçım döküldü canım otacının şampuanını deneyim dedim acaba o daha mı çok kuruttu ki önceden de dökülüyordu ama bu hafta tavan yaptı
inşallah durur dökülmesi canım ya

kızlar saç dökülmesi konusunda ben şöle bir sonuca wardım bu ilacı içtiğimden beri saçlarım yağlanmıyo remen we ben gün aşırı yıkardım saçlarımı bu ilacı içtiğimde duş almayı unutuorum bazen 1 haftayı buluyor duşa girmediğim yani kendimden utanıyorum ama öle ilaçtan önce benim her duşta saçlarım baya dökülürdü ama şimdi yıkama daha uzun zaman sonra olduğundan dökülcek saçlar birikiyo daha fazla saç dökülmesini doğal karşılıyorum ben sizin de böle olabilir belkide bir de tüylenme sorunu yaşıyorsanız hormonal bir problemden kaynaklanıyordur. doktorum bana bu ilacın hiç bir hormonal etkisi olmadığını,, tüylenme weya adet düzensizliği yapmayacağını ayrıca belirtmişti.

bu ilacı yıllar önce bekarken bende kullanmıştım.ruhsal boyutta herhangi bir şikayetim olmadı.cildimde kuruluk yapıyordu.özellikle dudaklarım çok kuruyor ve aşırı çatlıyordu bepanthen kullanıyordum 6 ay kadar kullandım sanırım.evet faydasını görmedim diyemem ama kısa bir müddet sonra sivilceler tekrar çıkıyor tamamen bitirmiyor yani sivilceleri.kullanan iki arkadaşım daha vardı onlarında aynı şekilde oldu ilkin geçti tamamen ama daha sonra tekrar aynı şekilde aynı sıklıkla sivilceler çıkıyor.benim doğumdan sonra tamemen geçti sivilcelerim şuanda hastalanacağım zaman bir iki tane çıkıyor..

selamm.4.ayımın bitmesine 10 gün var.asla geçmez dediğim sivilcelerim ve izleri geçti.
3. ayda bile sivilce çıkmaya devam ediyordu.4. ayda ilaç etkisini göstermeye başladı.her sabah biraz daha sivilcesiz uyanıyorum.şu an sadece izler var.

2 doktorla görüştüm 2 side tüylenme yapabileceğini ancak bunların tedaviden sonra zamanla dökülebileceğini söledi.adet düzensizliği de şöle yaptı,2 boyunca 1 hafta aralıklarla adet oldum.bi doktora gittim bu ilacı kullandığımı sölemedim vücudun yaptığı bişey deil oral olarak aldığın bişey yapmış dedi.bende kendi doktorumu aradım sennki çok nadie bi durum ama ialç bunu yapar.genelde de adetin geç gelmesi veya hç gelmemesi sorunuyla karşılaşırız bunlar normal dedi.ilacın prospektüsünde de yazıo zaten açtım okudum..ya sonuçta bunları bile bile kulladım ben gönlüm olmamasıdan yanaydı ama oldu şimdi bekliorm inşş toparlanacakk ve geçecek.benm saçım tedavi byunca dökülmedi.ilk defa geçenlerde bi maske yaptım ondan döküldü.yaşamadığım tek etkisi saç dökülmesiydi :):)

bilmiorm ki canım ya kuru saçlar için şampuan kullanıosun dimi? inşş durur tatlım..bu arada yıkarken dökldü mü sennde yoksa bana dokundumu bu zeytin yağı maskesi

heyyoo c.tsi evde minnack biyeri denedm baktım bişey olmuyo gözümü karartıp gittim dün kuaföre genital bölgemi aldırmaya sonuç süperr.gitmeden çok az nemlendirici sürdüm evde çok ufak biyeri denemelisin bence.çok mutlym yok yere mahvetmişim 3 ay boyunca

canım ya bende kardeşimele konuştum bugun onun tedavi biteli 4.aya girio. hassasiyet geçmdi hala onda da ama bacağını almş hiçbişey olmamış dene sende dedi.ben bacağımı kaşıyınca bile derisi soyuluo cesaret edemiorm ondan az dha beklesem ii polcak galiba..yoksa şu sıra yapmam lazım ama düştüm dün çok fena kıpırdayamıorm ve doktor kıpırdamamı söledi.omurgayı sarsmışım.sırtım belim kolum mosmor bacağımı kaldıramıorm.haftaya da sınavlar var inşş geçer çünkü ders çalışmam lazım..
sevindim sonunda çözüm bulmana canım benim gözünaydın..

Canım tüylenme derken tüm vücutta mı bir tüy artışı var yoksa sadece yüzde mi? Ben koltuk altlarıma lazer yaptırıyorum ve daha geçen hafta 8. seansıma gittim. Aslında oradaki bayana da ilacı kullandığımı söylediğimde biraz durup düşündü, doktoruna bir danış ona göre seanslara ara veririz gibi birşeyler söyledi.. Eğer öyle bir durum varsa o kadar zaman ve para boşa gidecek demektir uff Kontrole gidince doktora da sorarım artık......

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…