Sivilceli Ciltler Sivilcelere karşı ROACCUTANE kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

size sormamın sebebi doktorumun bana La Roche marka krem önermesi. kendisi 90 lira civarında. üstelik 30 mg gibi birşeydi yanılmıyorsam. 90 lira vermeye elim gitmedi. iyikide gitmemiş sizler başka şeyler kullanıyorsunuz. bu konuyu iyice araştırıp nemlendiricimi alıcam sanırım. :26:

benim ilacın bitmesine 15gün var canım başından beri ceradolin krem kullanıyorum doktorum önerdi günde 2 kez kullanıyorum yetiyo çok güzel nemlendiriyo fiyatıda 19 tl eczanelerde memnun kalırsın kullanırsan :)

kızlar ben tedawimde 5 ayı bitirdim son ayıma girdim.Ama sakın ola ki 3. 4. ayda işte siwilcelerim bitti oh ne güzel çıkmıo demeyin. benim de öle olmuştu ama 5. ay sonunda bir patladı yine yüzüm koca koca siwilce doldu. çok moralim bozuldu. doktor son ayda onların da tamamen biticeğini söyledi bakalım artık hiçbişeye güwenemiyorum ben.Bir de ben şimdi yüzümdeki küçük çukurlukları takıyorum kafama.Soyucu kremler çukurlara iyi gelir mi yoksa sadece koyu renk izler için mi faydalıdır bilen warsa yardımcı olunnnn

Allah hepinize acil şifalar versin arkadaşlar.Umarım sağlıklı bir şekilde güzel ciltlerinize kavuşursunuz.Ne yazıkki bende muzdaribim ama kullanamıyorum Yaş 22 ama hala sivilce var

benim de 4. ayım bitmek üzere bu halde arkadaşlar
sivilcem yok gözükenler lekelerim

bnmde cildim önceden bebek gibiydi.hatta arkdşlrmda çok begeniyodu sonra bi çıkmaya başladı şimdi kötü durumda suan Imex sabunla yıkayıp sivex losyon sürüyorum cildimde bi yumuşama oldu ama bakalım izler geçer inş

bende roaccutane kullanıyordum ama bırakmak zorunda kaldım.kullandığım süre içinde sivilceler çıkmaya dewam etti.sonra aktardan hazır kil maskesi aldım içinde hem kil hem bitkisel yağlar var.1 haftadır sivilceler kurudu yenileri de çıkmıyor.roaccutane kullanamayan arkadaşlara önerebilirim

bu arada soyucu krem falan kullanmayın cildiniz incelir. yeni bi tedavi yöntemi çıkmış buz kristalleryle tedavi ince buz tanelerini derinin altına yolluyolarmış.orda yeni deri çıkıyomuş üstteki sorunlu olan derin kendi kendine dökülüyormuş. hatta bu yöntem sayesine cilt yaşı denen bişi kalmıycak diyolar ama pahalıymış 500 tl falan galiba .

benmde çukur çukur canım ya çok sinir bozucu dimi...doktor bana isotrexin dedi.izlere minimum da olsa fayda sağlayan tek ilaçmış..ama biz fraksiyonal lazerle bile düzeltemiorz bi krem ne kadar etki eder düşün dedi.valla ben akışına bıraktım..beklicem..geçti geçti geçmedi yüzdürcem hatta kendim yüzcem bu deriyi :):):)

ya seni de gördüm şimdi depresyona gircem ya....bende ekledim gördün mü bilmiorm ama benmki sizlernkinden çok çok kötü ya

tatlım öncesi nasıldı suratının:26:
benim çok fazla yoktu zaten biri bitmeden diğeri çıkıyordu ve lekesi kalıyordu kocaman mor mor lekeler vardı sivilce lekerleri onlar geçti benim bide sivilce çıkmıyo hiç kafama hiç takmadım oluruna bıraktım tatlım nasıl olsa bundan iyi bi tedavi yok diye düşündüm ve düzeleceğine inandım lekerde yazın düzelir güneşte diye düşünüyorum
zamana bırak

Allah hepinize acil şifalar versin arkadaşlar.Umarım sağlıklı bir şekilde güzel ciltlerinize kavuşursunuz.Ne yazıkki bende muzdaribim ama kullanamıyorum Yaş 22 ama hala sivilce var

21 yaşımdayken bebek gibi bir cildim vardı,bakan bi daha bakardı.pürüzsüzdü çünkü.22 onin başlarında ufak tefek sivilcelenmeye başladım.ortalarına doru artmaya başladı.23 ün başlarında geçti.ama komedon oldu yzümün altı ve bu yüzden 1 tane de olsa yüzümden sivilce hep vardı.sonra bu ilaca başladım,çıkmayan yerlerde de çıktı,sivilcenin anlamını öğrendim :):) şimdi bitti hayatıma devam etmeye çalışıorm :):):)

canım tedavi önces, komedon doluydu yüzüm ama sivilce ve siyah nokta yok denecek kadar azdı.yani aslında onlar s,v,lce bile deilmiş..ben bu tedavi byunca hayatımda görmediğim kadar çok ve acı veren hatta sivilce demek ona az gelecek bir sürü çıban çıkardım...kulaklarımın içi,dudak üstü,kulak arkam,kulak mememe kadar.kocaman kocaman.şimdi de bu haldeyim işte fotoyu görmüşsün.ama inan bana tedavi biteli 5 hafta oluo ve 5 hafta önce daha da kötüydü bu düzelmiş hali...

tatlım bunlarda geçecektir o zaman inşallah biter ve bir daha olmaz

amin tatlım bu ilaç sivilceleri geçiriyo yalnız iz kalma sorunu olabiliyormuş. Şuan ilacım biteli 1 hafta oldu henüz dudak kuruluğum geçmedi. İlacın etkileri hala devem ediyor, yuzumde şuan hiç sivilce kalmadı sadece çok hafif izler var ve kuruluk var. Bu ilacı kullanama karar vermeden önce biraz düşün ilk aylar zor geçiyor. ama sonra sivilcelerinin geçtiğini gördükçe daha iyi hissediyosun.Bana sorarsan değer.

bencede kesinlikle yüzün için lazer tavsiye etmiyorum helede düzündekiler sarı yada kahverengi tüylerse asla lazer deneme daha beter olur. Bendede sarı tuyler oluştu doktora sordum ne olucak diye oda beklememe söyledi bazılarının dökülüyomuş bende onu beklicem.

tatlım geçmişş olsun şükürler lsun çok iyi olmuş yüzün
benim bu kadar çok yoktu sivilcem başlangıçta ama şimdi hiç yok 5. ayıma gireceğim yakında bende

benm o resimdeki halim yüzümün sivilcelerin yayılmaış haliydi o resmden sonra biraz daha yaygınlaştı. ama 4 üncü aydan sonra tam anlamıyla etkisi görülmeye başlıyo tatlım . Seninde az kalmış hadi gözün aydın.

merak etmem tatlım benim ilk 3 ay berbettı yüzümde daha çok sivilceler çıktı moralım bozuldu. Ama bu ilacın özelliği butun deri altında sivilceleri yüzeye vuruyo yüzeysel oluncada kurutarak cildinden uzaklaştıyo. Sivilcelerle hiç oynamamak lazım ben oynadım oynamasaydım izlerde kalmazdı diye düşünüyorum. Benim sivilcelerle savaşım 1,5 yılda fazlaydı ne yaptıysam geçmedi en son bu ilaçta çözüm buldum tatlım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…