Sivilceli Ciltler Sivilcelere karşı ROACCUTANE kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
6 sene önce bu ilacı kullanmış biri olarak ben tavsiye ediyorum çünkü neredeyse başka çaresi yok bütün ortaokul lise hayatım boyunca sivilcelerden çektim ki öyle böyle değil normal küçük sivilce olsa tamam ama benimkiler iltihaplı ve kocamandı bir çıktı mı sokağa çıkamazdım utancımdan herkes bakardı 7 sene kullanmadığım ilaç kalmadı en son çare dr bu ilacı verdi geçicek artık dedi ve son bi umut kullandım...

bunu kullanmaya başlamadan önce dr kan testi yapıo ve bir ay sonra gel tekrar test yapalım diyor sorun yoksa aynen devam (((bu arada ilacı kullanırken kan vermiyorsunuz ve hamile kalmıyorsunuz bildiğim kadarıyla evli bayanlara doğum kontrol hapıyla veriliyordu...))) ben 7.ayın sonunda cildimde tek bir sivilceyi bırakın siyah nokta bulamadım haaa kurumalar olmadı mı olduuu hemde ne fenaaa ama hametan adlı bi ilaç da bu kuruluğu alıyor

bünyeden bünyeye değişir elbette ama beni ne psikolojik olarak ne de tüy yada herhangi yönden etkilemedi hatta cildimin güzelleştiğini gördükçe kendimi çok daha hissediyordum

gerekli testlerden geçtikten sonra ve dr unuza neler yapıp yapmayacağınıza danıştıktan sonra bir problem olmaz die düşünüyorum biraz sabır biraz zaman....

herkese şimdiden geçmiş olsun bende fikrimi söylemek istedim...

canım sanırım sen biraz yanlış anlamışsın benim yazdıklarımı.. ben insanlar bık bık konuşuyor demedim.. benim söylemek istediğim; herşeyi deneyip son çare bunu kullanıyosak çok fazla üstüne düşünmemek lazım, kendi kendimize bıkbıklanmamamız lazım dedim.. ben de yazmıştım zaten 5 sene önce de kullandım ama doktorum hiç bi tahlil yapmıodu ve zararlarını öğrenince yarım bıraktım die.. ama 5 sene sonunda yeniden kullanmaya başladım çünkü başka bi çözümü yok..

sende aradığım kötü bi art niyet falan yok ama herkesin cildi farklı olabilir ve ne kadar kötü durumda olduğunu bilemeyiz.. şahsen benim için son çare buydu ve yeniden başladım malesef.. keşke kozmetik ürünlerle çözebilseydim de hiç kullanmak zorunda kalmasaydım ama başka çaresi yoksa da çok kafaya takmıyorum.. anlatabildim umarım?? :80:

Son düzenleme:

çok kişi tüylenmeden sikayetçi ama merak etme ilacı bırakınca 1 2 ay içinde kendiliğinden dökülüyormuş cnm

çok sağolun kızlar içim rahatladı

bu tuylenme konusunda aklım karıstı kızlar.cunku benım bıldıgım ve kendımdede gozlemledıgım kadarıyla tuyler dokuluyo.hatta benım hala bıle bacaklarımda koltuk altımda dudak ustu bolgemde hıç cıkmayan bolgeler var.saclarımda cok dokulmus ve ıncelmıstı ama daha sonra tekrar eskı hallerıne geldı cok sukur

bende 6 ay kullandım bu ilacı 3 gün önce bitti bendede yanakta tüylenmeler oldu umarım dökülür. resim eklicem merak edenler için

YAVUZUN KELEBEĞİ ayy resimini eklediğin için çok teşekkür ederim yüzün çok güzel olmuş hiç izde kalmamış bende dr. gidicem bakalım sonuç ne olucak bıktım artık ama senin adına çok sevindim çok güzel olmuş tüylerinden kurtlursun bian önce umarım

3. ayım bitti. yüzümde sivilce kalmadı :)) sadece izleri var 3 ayda onlarda geçer inş :) ama adetimde 18 gün gecikme var.

rica ederim benim gibi sıkıntı çeken arkadaşlar görsün istedim bende ilaca başlamadan önce sürekli resim arıyodum ilaç bittikten sonra nasıl olucak diye. O yüzden aradaki farkı görün istedim. İlacı kullanmak gerçekten sabır gerektiriyo. Bende çok hafifi izler kaldı doktorum onların zamanla geçeceğini söyledi ilacı kullanmaya başladığım andan itibaren güneş kremı kullanmak gerekiyomuş. .

kızlar ilaca başlayalı 11 gün oldu ama günlerdir başım ağrıyor ve dayanılacak gbi değil artık gece uyanıyorum agrıyla..sabah kaldığı yerden dewam ediyor ağrılarım ve vize haftamda geliyor ders çalışamamaktan korkuyorum. bu durumda ağrı kesici kullanabiliyomuyuz? benim gbi aynı derdi çekenler warmı hangi ağrı kesiciyi kullanıyolar merak ediyorum bu arada hafta sonu olduğu için doktorumada ulaşamıyorum doktorlanızın önerdiği ağrı kesici warmı?

ben çapaya gidicem bakalım bana yazıcaklarmı orda bu ilacı başka bi şehrin ilçesindeyim ben ve burda dr. gittim o ilacı yazıcaktı istemedim keşke isteseydim 1 ayım dollucaktı tamda yaza denk gelicek ve aynı senin eski halindeki gibi yüzüm ve eski lekelerde var nasıl geçicek nasıl kurtulucam bilmiyorum allah herkese şifa versin..fotorafında çok etkili oldu çok sağol kalan lekelerindende kurtulursun inşallah çabucak darısı başıma

ben minoset ve aprol kullanıorm canım minoseti tavsiye ederim çünkü hamilelerde ve emziren annelerde sadece minoset kullanılıyor.. yan etkisi yok denecek kadar az olan etkilerde baş ağrısı mide bulantısı fln ama ben yaşamadım.ameliyatımdan sonra da bunu kullanmıştım o ağrıyı bile kesti.baş ağrısında etkili ama yine de doktoruna danış..

canım yaa çok sevindim çok güzel olmuş cildin benm daha yoğun kusmuştu ama yara şeklindeydi aynı.şuan da aynı spn halin gibiyim.tüylenme var sadece baya toparladı yüzüm o da dökülmeye başladı.lazer araştırıodum onu her seanstan önce jilet yaparak uyguluolarmış.bikaç ay da olsa sakallı gezmek çok çekici gelmedi dökülmesini beklerim daha ii.

cnm şu an benim yüzümde aynı senin ki gibi kötü bir görünüm var:2:.maşallah sende hiçbişey kalmamış peki çukurluk kalıyomu o kadar yara görünümlü sivilceden sonra pek belli değil resimde..inan o kadar moralim bozuktu ki senin fotoları görünce çok mutlu oldum şu an çünki hiç geçmicekmiş gibi geliyo insana bide bunlar ne kadar sürede oluştu ve ne kadar sürede kayboldu yani sürecide yazarsan çok memnun olurum

sen bide sanırım zoretanin kullanmışsın ben roacuttane kullanıyorum şu an 3. ayımdayım suratım senin eski suratın gibi ve yenileride gelmeye devam ediyor...

Ben ilaca başlayalı 15 gün oluyor. Kurumalar dökülmeler bende de başladı, zaten ilaç bu şekilde tedavi ediyor. Benim sormak istediğim şey şu; Yüzünüze krem olarak ne kullanıyorsunuz?? Su bazlı olması gerekiyormuş kremin. Adını ve kabaca fiyatını yazarsanız çok sevinirim.

canım benm doktorum neutrogena tavsiye etmişti onu aldım ben su bazlı hassas ciltler için olanı.zaten arkasında da komedojenik değildir yazıyo ben memnunum sabah akşam sürüyorum 12- 13 gün oldu benmde.. hala yuzumde kuruma yok sadece dudaklarımda war kremin fiyatıda 20- 25 tl gbi bişey

İlacı kardeşim kullandı saçlarında ve cildinde aşırı derecede yağlanma vardı gün içinde 2 defa banyo yapıyordu bu yüzden. İlacın dozları var onunki çok düşük bir dozdu yan etkisi olarak dudakalrda kuruluk gözlendi Ama gerçekten çok işe yarayan bir ilaç yağlanma problemi şu an yok denecek kadar az.

canım ben ceradolin kullanıorm doktorum yazmıştı.aylardır çok faydasını gördüm su bazlı losyonu ve bebeklerde artı bütün vücuda uygulanıo kesinlikle krem varmış gibi hissetmiosun ve akyaj altınada çok rahatlıkla kullanabiliosun.ben hala nemlendirici yerine onu kullanıorm tedavim biteli 5 hafta oluo.ben 22 ye almıştım 18tl olmuş.eczanelerde satılıo sadece..

benm tedavi öncesi ve tedavi sırasında fotom yok malesef bunlar bugünkü halim..paylaşmak istedim sol yanağım baya toplarlandı sağda bulunan bi sivilcem o tedavi bitmeden bi tane çıktı demiştim kistik,hala o işte yapıştı resmen ya...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…