Sivilceli Ciltler Sivilcelere karşı ROACCUTANE kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
canım kızarıklık bendede var.4.ayımdayım tedavimin btmesine 20 gün kaldı ama hala kırmızıyım ben alıştım artık fazla takmıyorum geçirebilicek hiçbişey bulamadım katlancaz mecburen :/

Sağol hayatım, o halde dışarı çıkacağım zaman kızarıklık için pudra fln kullanırım, teşekkürler.:128:

Ben enginar yapraklarından çay yapıp içiyorum genelde enginar suyunu da deneyeceğim teşekkürler. ^w^
Hmm ben de de fena halde kusma durumu var kesin çözüm olsun diye başladık ilaca devam edeceğiz artık. Önerilerinin hepsini dikkate alacağım canım çok çok teşekkür ederim.

bnmde kolesterolum kllanmaya yeni basladgmda 246ydı bi ay sora 238e dustu yedklerime dikkt ettm tabi light kullandm cogu seyde,35 gun falan oldu pek bi sikayetm yok bnm sormak istedigim kolesterol seviyesi kaca kadar olursa bu ilacı kullanmaya devam edebilorz 55 kiloyum ben yedklerme dikkt etmek sıktı artık

ya kızlar aylık kontrolum geldi ama doktorum izinli hemde 4-5 gunluk napıyım şimdi ilacı kullanmasam 4-5 gün bişiy olur mu? yoksa baska doktora gidip yazdırmayı düşünüyorum

ya kızlar aylık kontrolum geldi ama doktorum izinli hemde 4-5 gunluk napıyım şimdi ilacı kullanmasam 4-5 gün bişiy olur mu? yoksa baska doktora gidip yazdırmayı düşünüyorum

bnde kullandım.bence bi doktorunu ara.ben öle olduğu zamanlarda önceden yazdırıyodum.bence tanıdık eczaneden ödünç al kullanmaya devam 4 gün sonrada doktoruna yazdır reçeteyi aldığın eczaneye ver.

kızlar konuyu tam olarak okuyamadım ama lutfen kımse kullanmasın bu ılacı.sanılandan cok cok dha agır bır ılac hem fızıksel olarak hemde psıkolojık olarak.en son bır makalede okudum amerıkada arastırma yapmıslar 500 kısı uzerınden ve bu ınsanların yuzde ellısınden fazlası ıntıhara kalkısmıs kı bende bunlardan bıryım.kesınlıkle ınsanın ruhsal dengesını alt ust edıyor depresyona sokuyor ve ben daha yenı yenı etkısınden kurtulabıldım kı bırakalı 5 yıl oldu.cevremde bu ılaclrı kullanan o kadar cok ınsan var kı mısal yengem.kadını hastaneye yatırmak zorunda kaldık gerısını sız dusunun.ayrıca karacıgerı mafedıyor sanıldıgı gıbı kolestrolude dusurmuyor tam aksıne kotu kolestrolu yukseltıyor.bugun doktor agopla randevum vardı kızlar -bu doktor turkıyedekı gelmıs gecmıs en ıyı cıldıyecıdır-gecmıste bu ılacı kullandıgımı ogrenınce az kalsın pataklıcaktı benı.o kadar kızdıkı vucuduna nasıl bu kadar haın davranabıldın dedın.bu anlttıklarımın cogunuda onun agzından duydum.doktorların hastaları basından savurmak ıcın hemen bu ılaca basvurdugunu soyledı kesınlıkle cok haklı.ben 8 ay kullandım kı benım cıldım o kadarda sıvılcelı degıldı eskısı kadar olmasada yınede sıvılcelenme oluyor bende ayrıca cok kotu ızler bırakıyor cıltte hala onlarla ugrasıyorum.bosuna cekmısım yanı okadar zahmetı.tekrardan soyluyorum kızlar lutfen bu ılacı kullanmayın

ben senin gibi düşünmüyorum zaten doktor her ay tahlillerini yapıo.bi sorun olursa ilaçı direk kesio.ayrıca depresyona gelince o kişiden kişiye deişio biraz sorunluysan depresyon olabilio.ama bu bende öle bi etki göstermedi hatta daha iyi hissettim kendimi.dr agobu da tanıyorum kolsuz agop lakaplı o adam 80 yaşında yani yeniliklere açık diil bncee.

tatlım bunlar benım dusuncelerım degıl butun tıp arastırmalarının kanıtladıkları gercekler ve bende malesef butun bunlarrı yasadıgım ıcın paylastım.ayrıca burda kan tahlılerınden bahsedılmıs ama bana bırkere bıle kan tahlılı yaptrmadı doktorum herhangı bır yan etkısındende bahsetmedı kesınlıkle.yıne burda en fazla 6 ay denıyor ama ben tam 8 ay kullandım bu ılacı belkıde bu yuzden butun yan etkılerını fazla fazla hıssettım.tabııkı herkesın bunyesı farklıdır ona bısey dıyemem ama az ama cok herkese olumsuz etkısı oluyor bu ılacın senın vucudunun masallahı varmıs vallah herkesı depresyona sokan ılac senı daha ıyı hıssettırmıs
agop hocaya gelınce soledıklerıne kesınlıkle katılmıyorum.80 yasında olması yenılıklere acık olmadıgını degıl benden once benım gıbı bınlerce ınsanı tedavı ettıgını gosterır(randevu alabılmek ıcın tam 2 ay ugrastım).kesınlıkle kısa yontemı secmıyor verıdıgı ılacların hepsı kendı karısımları ole hemen roaccutane recetesını elıne sıkıstırmıyor.ama tabıı yenılıkten kastın guzellık merkezlerınde cıldı kat kat soydurup gunese cıktıgın an lekelendırmekse evet o konuda eksık kalıo agop bey:26:

yok kardesim inadınıza kullanıcam!! burdaki millet bu tip yazıları acıklamaktan bıktı artık siz bıkmadınızz

yok kardesim inadınıza kullanıcam!! burdaki millet bu tip yazıları acıklamaktan bıktı artık siz bıkmadınızz

sekerım ben zaten ınadına kullanmak ısteyenler ıcın degıl gercekten bu konuda kararsız kalanlar ve daha once bole bı deneyım yasamıs ınsanlardan ders cıkarmak ısteyenler ıcın yazmıstım

bnde kullandım.bence bi doktorunu ara.ben öle olduğu zamanlarda önceden yazdırıyodum.bence tanıdık eczaneden ödünç al kullanmaya devam 4 gün sonrada doktoruna yazdır reçeteyi aldığın eczaneye ver.

keske cok onceden alsaydım suan bile 1 hafta oncesinden alıyorum hepsi dolu diyo.. telefon numarasını vermedi sagolsun cok ilgilenir.kafama gore alıp kullanmakta istemiyorum(

cnm benim doktorum her ay test yaptırıodu.sen kötü bir doktora denk gelmişsin bnce.kontrolsuz,testsiz kullanılacak bi ilaç diil tabiki.bende çok proflara gittim.bna bir sürü ilaçlar verdilier en sonunda roaccutane kullandım ama dr kontrolü altında.

haklısın tatlım kotu doktora denk gelmısım malesef.dedıgım gıbı en son yontem bu ama ben doktorun odasına gtmemle elımde receteyı gormem 5 dakıka bıle surmedıherkese bu yolda en az zararlar dılıyorum

arkadaşım kullanmıştı bende daha sonra 6 ay kullandım memnun kaldım cildimdeki tüm sivilceler filan yok oldu ayrıca zaten bu ilaç son çare öyle her isteyene verilmiyor kaç çeşit ilaç kullandım geçmedi şimdi ilacı bırakalı 3 yılı geçiyor ve çıksa bile tek tük çıkıyor benden sonrada kız kardeşim kullandı oda memnun ben bir yan etkisini görmedim sadece dudak çevresinde kuruma oluşmuştu onuda bepanthene sürerek azaltmaya çalıştım ama kardeşim sinirli olmuştu tabi o zaman sınav dönemiydi onunlada alakalı olabilir.... intiharlara gelince dünyada 7 kişi intihar etmiş bu ilacı kullandığı sırada öyle 500 kişi kullanmış 50si intihar etmiş değil sakat doğum filan oluyorda diyorlar ama bu sadece ilacı kullandığınız sırada ve bitimindeki bir ay içinde hamile kalırsanız bu risk geçerli ben ilaç bittikten 4ay sonra hamile kaldım ve şükürler olsun hiç bir sağlık sorunu olmayan bir kızım var..Tamam diğer ilaçlara göre yan etkileri var ama zaten tahlilleriniz filan devamlı yapılıyor ayrıca bundan baska hiç bir ilaçta kökten çözüm sağlamıyor..hiç bir ilaçta fayda bulamayanlar eğer doktor tavsiye ediyorsa kullanmalı bence

Son düzenleme:

off ne gerilmiş ama ortam geriilmeyin kızlar tedavideyiz sıkıntı yook unutmayın:)) dinlemek isteyen bu şekilde yazılar yazanları dinlesin ama adam gbi dikkatli kullanırsak hiç bi sorun yok bu doktorlar yıllarca bosuna mı okuyo yıllarca ki bizim doktorlarımız en azından ilgilenip test vs yapıyrlar..
neyse arkadaslar diyeceğim şuki bu ilaca başladıktan sonra kilo alan oldu mu* ya ben kilo alıyorum yada fena şişlkinlik hissdiyorum ilk zamanlar bunlar normal mi??

ben hiç kilo almadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…