Sivilceli Ciltler Sivilcelere karşı ROACCUTANE kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

benmde öle birden başlamıştı,birden de bitmişti.ama şu haftalardır yerinde azimle oturan sivilce canımı çok sıkıo.kontrolüm cumartesiye geliomuş ya cuma ya da pazartesi benm finalim..paylaşıcam..hayırlı olsun bebeim,onlarla yaşamayı öğrenmekten başka çare yok bikaç ay..ama sakın yolma izi kalıo..

teşekkür ederim canım benm verdiğin bilgiler için...çok haklısın söylediklerinde:)

Burun kanamasından şikayetçi olan arkadaşlar varmış,benim de çok kanıyordu,doktorun verdiği ilaç geçirmiyordu. Son kontrolümde her gün kanadığını,içinin yara olduğunu söyledim bana Rınopanteına adında bir ilaç yazdı,artık kanamıyor, sürmeyi ihmal ettiğimde az bir leke şeklinde geliyor sadece.

umarım o sivilcendednde en kısa zamnda kurtlursun haberdar et kontrolünden sonra ...bu arada çıkan sivilcelerim ertesi günü kurudu sizdede bölemi oluyodu yoksa bendemi bi anormallik var ertesi sabah kalktım kurumuş yok gibiydi akşama doğru bitanesi tekrar toplamıştı şimdi yine yokk noluyo bana çıkması gereken sivilceler hızlandırılmış şekildemi çıkıyo acaba ne olduğumu şaşırdım normalde sivilcelerim 1 hafta kalırdı yüzümde:))

sivilcelerim geçti kusma yapmıcak diye seviniyodum, yanaklarımda kalmadı bişey ama boynumda çıktı bir sürü çok canımı yakıyo ne zaman tamemen geçicek acaba 50 gündür kullanıyorum.

Son düzenleme:
kızlar 3.haftama giricem yüzümdeki siyah noktalar cok belirginleşti bukadar varmıydı diyorum normalmi sizce? cıkan bazı ıltıhaplı sivilcelerde yatarken patlamış biraz kurumuş kuruyan sivilceninde kabuguda kalkmış iz kalırmı ya okadarda dikkat edıyorm bişey olmasn die

:):) gelişmeler normal yani benmde öleydi ilk defa bu sivilcem bu kadar uzun kaldı.sabah çıkardı akşam geçerdi ertesi gün daha da büyürdü,veya gece kudurur sabah geçer o günün akşamına kadar 5 6 tane olurdu kocaman kocaman :):) hızlandırılmış tura geçtiler şimdi :):) korkma yani benmde öleydi trajikomik bi dönem o :):)

sivilcelerim geçti kusma yapmıcak diye seviniyodum, yanaklarımda kalmadı bişey ama boynumda çıktı bir sürü çok canımı yakıyo ne zaman tamemen geçicek acaba 50 gündür kullanıyorum.

herkesin farklı canım ya..benm sırtımda çok olurdu mesela,ilaca başladım ertesi günü bi kurudular 6 aydırdaha 1 tane çıkmadı.önceden olan izlerde geçti.ama kardeşimin sırtıda kudurmuştu onun tedavisi biteli 2 ay oluo hala duruo izleri onun yüzü çok kötüydü,şimdi pamk gibi valla..benm 4.5 ay olmuştu tamamen kusma bittiğinde..

Evet yaa çok komik:))) bi bakıyom çıkmış sabaha pürüz yok aksam bakıyom yine dolmuşş aynaya bakıp bakıp gülüyomm halime valla bnmde sırtımda çıkıyodu yok şu anda bi ikitane kustu geçti ama ben yüzümden ziyade sırtım için gitmiştim aşırı yağlıydı çünkü senn yanağındakide kistik olduğu için uzun sürdü bence ...kim bilir kaç ay önce yuva yapmıştı o sivilce yeni yeni çıkıyo o tarz sivilceleri olgunlaştırmak için kara merhem diye bişe varmış üstüne sürünce hemen olgunlaştırıp dolduruyomuş bi sorsana dra belki süreci hızlandırır

cnm kardeşinin yüzünde iz kaldımı peki ?

evet canım tedaviden önce de vardı zaten en büyük o kaldı yüzümde işte.karamerhemi bikini bölgemdeki akneler için önermişlerdi biliorm onu.alayım bari ya napalım :):) bide onu deneyelim :):)

cnm kardeşinin yüzünde iz kaldımı peki ?

çok dikkatli bakarsan görebileceğin 1 tane izi var.çökmeler doldu falan.çok güzel oldu.onun çok kötüydü ya akne deil resmen çıbandı yüzündeki ve sırtındakiler,yüzünün şekli bozulmaya başlamıştı artık.6 tane nohut düşün yanyana yanakları çenesinin altı kafasının içi sırtı öleydi.şimdi pamuk gibi inanlır gibi deil ama gerçek :))

bu ilacın bir yan etkisi de ağır depresyondur. bunu göz ardı etmeyin.

sivilcesiz olucam diye insanlar nasılsın dediğidne bile ağlayan mutsuz insanlar haline gelmemek lazım.

bu ilacın bir yan etkisi de ağır depresyondur. bunu göz ardı etmeyin.

sivilcesiz olucam diye insanlar nasılsın dediğidne bile ağlayan mutsuz insanlar haline gelmemek lazım.

ewet duygular üzerinde etkisi olduğu doğru ... ama kişiden kişiye değişceğini düşünüyorum ...sen kullandın mı bu ilacı sonuç nasıl?

öncelikle geçmiş olsun. sana ben kolloidal gümüş suyunu öneririm çok şiddetli sivilce sorunu yaşadım ve kolloidal gümüş suyu ile kısa sürede hepsi gitti artık pürüzsüz bir cildim var. sana da canım şiddetle tavsiye ediyorum... Gümüş Suyu | KOLLOİDAL GÜMÜŞ SUYU SİVA Herhangi bir sonuç için değil, en iyi sonuç için. adresinden inceleyip sipariş verebilirsin. acil şifalar diliyorum...

evet canım tedaviden önce de vardı zaten en büyük o kaldı yüzümde işte.karamerhemi bikini bölgemdeki akneler için önermişlerdi biliorm onu.alayım bari ya napalım :):) bide onu deneyelim :):)

Ama dr sor önce cnm yaa ...ztn ilacın kitapçığındada kistis sivilcelerin iyileşme sürecinin uzun olduğu yazıyordu ...neyse dr gidince haber et:)) bende yarın gidiyorum 60 mg çıkartmayı önericem dr.. inşallah uygundur hemen bitsin istiyorum

Bu başlığı uzun süredir takip ediyorum. Ben 3 ay 21 gündür Zoretanin kullanıyorum. İlk iki ay 20 mg, sonraki 2 ay ise 30 mg. 2.ayda çok şiddetli olmasa da kusma dönemi geçirdim. Şu an ise bütün sivilcelerim kurumuş durumda. Sadece kırmızı lekeler var. Siyah noktalarım da geçti. Sivilceler açısından cildimin durumundan memnunum aslında. Fakat yaşadığım birçok sorun da var. Sürekli burnum kanıyor ve yüzümün tüylenmeye başladığını farkettim. Bu durum beni çok rahatsız ediyor. Ayrıca çok fazla eklem ve kas ağrım var. Özellikle 1 haftadır kendimi o kadar yorgun hissediyorum ki anlatamam. Çok uykum geliyor. Gün içinde de uyumaya başladım. Erken yatıp, geç kalkmama rağmen yine de kendimi yorgun hissediyor ve sürekli uyumak istiyorum. Bu tarz bir sorun yaşayan oldu mu aranızda?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…