Sivilceli Ciltler Sivilcelere Isrgan Suyu zm

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
ayrıca günde 1 kez mi siliyoruz? yatarken veya gündüz fark eder mi? çok mu soru sordum cevabın için şimdiden teşekkürler...

ben sabah akşam bazende gunde bır kes sılıyom keyf meselesı reca ederım aklına takılanı sor..

ısırganın illa taze mi olması gerekiyo? bizim pazarda yok, etrafta da toplayabileceğim hiçbir yer yok... malesef :sm_confused:

sanırımı stdasın
kız heryer dolu ısırgan tam mevsımıyaw pazarlardada var canımcım marketlerde bıle var...

rıca ederım arkadaşlar bende cok cektım ceken bılır dılerımkı sızede sıfa olurda kurtuluruz allah sıfa versın..

sivilce sorunum yok ama bi kaç gündür kırmızı bişeyler belirdi yüüzmde denemeyi düşündüm ama korkuyorumda açıkçası yan etkisi varmıdırki :bbo:

peki bizim ewde kurutulmuş ısırgan var onu çay gibi demlesem olurmu

canım yaa senin ne kadar zamndır sivilcen çıkıyodu.
bende 10 sebelik geçmişi varsenağlama
artık ümidi kesitim diyebilirim.( bunuda denicem genede allh tan ümit kesilmez)
artk ben sivilce çıkma nedenimin hormon bozuklugumdan oldunu düşünmeye başladım.
kadın doğum uz. gitcem perşenbe günüsenağlama
22 yaşındayım oyy oyyyyyyyyyyyyyyyy...

ısırgan suyu kepeğe karşı da çok etkili , bizzat denedim harika sonuçlar aldım.hatta ayda bir bazen de aklıma geldikçe kaynatıp saçıma döküyorum iyi geliyor .

ayrıca annem de bir ara ısırgan suyunu içmeye başlamıştı ama ne için içiyordu bilmiyorum:)

kısacası faydalı bişi bu ısırgan tabi kaynatılmışı:) taze yaprağına sakın çıplak elle dokunmayın yanarsınız..

kardeşimin sivilce sorunu var biz de deniyelim bakalım işe yarayacakmı teşekkürler kar ...

Yani şimdi kuru yaprağı olmuyor mu? Bide siyah noktalar kesin kesin gidiyor mu? Paylaştığın için çok teşekkür ederim....?

sivilce sorunum yok ama bi kaç gündür kırmızı bişeyler belirdi yüüzmde denemeyi düşündüm ama korkuyorumda açıkçası yan etkisi varmıdırki :bbo:

ben okadar ılaclar kullandım yan etkısıne bakmadan ısırganı ıse gosu kapalı kullandım bır bıtkı nasıl zararlı olabılırkı yapma canım

Yani şimdi kuru yaprağı olmuyor mu? Bide siyah noktalar kesin kesin gidiyor mu? Paylaştığın için çok teşekkür ederim....?

sıyah noktalar kırmızı leker hepsı gıdıyo canımcım..

dün anneme pazardan aldırdım
iş çıkışı gidip alıp yapıcam bakalım işe yarayacakmı:icecream:

benımde sorunum bayag uzun surelıydı prof.doktorlara bıle gttım sıvılcelerım bttı sonra gene fulll cıkdı ılac kullanmakdan sınır sıstemım bozuldu allah razı olsun bı dedem bana bakıp bbunu soledı ve suan yuzumde asırı derecde fark var aynaya bakabılıryorum yuzume baka bılıyorum yah ucuklar ne ararsan cıkıyodu yuzumde bende hormon testı yapdım normal sevıyede cıktı..
allah sıfa versın canım ınş ıyı gelır sanada..

bılgıler ıcın cokkkk tşk edrım..:)

kizlar Iyi Hosta Acaba Yuzde Killanma Yapmasin Bu Isirgan Normalde Saclar Uzasin Die Saca Surerler Yuzdeki Tuyleri Azdirmasinda((((

kizlar Iyi Hosta Acaba Yuzde Killanma Yapmasin Bu Isirgan Normalde Saclar Uzasin Die Saca Surerler Yuzdeki Tuyleri Azdirmasinda((((

ZANNETMIYORUM BENDE OLMADI VE BIRAZ ONCE FARKE ETTIMDE BENIMANLIMDA 3 TANE CIZGI VARDI KIRISIKLIK DERINLERDIE VE ONLAR YOK OLMUŞ ISIRGAN SAYESINDE ..

umarim Cözum Olurda Benimde Sivilce Sorunum Varr Ama Tuylerin Azmasindan Korkuorumm((

hemen denemeliyim cok merak ettim hem sivilce hem kırısık gideriyor kıslar bebek gibi yapıomus daha ne bekleyelimki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…