Lekeler, Çiller Sivilce lekelerini en kısa sürede ne geçirir

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

Pera_1

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2017
108
43
Merhaba arkadaşlar yüzümde kızarıklık şeklinde sivilce lekeleri var ve t bölgesi gözeneklerimde çabuk doluyor ve açık çok cilt bakımı yaptım ama fayda etmedi bildiğiniz sağlam bir ürün var mı peeling maske vs gibi

Merhaba arkadaşlar yüzümde kızarıklık şeklinde sivilce lekeleri var ve t bölgesi gözeneklerimde çabuk doluyor ve açık çok cilt bakımı yaptım ama fayda etmedi bildiğiniz sağlam bir ürün var mı peeling maske vs gibi
Siyah karbon maskesi denediniz mi

Gözeneklerin kapanmasına kantaron yağı iyi geliyor... ben denedim ve siyah nokta derdim bitti diyebilirim en Az 3 ay kullandım

tabi ki önce doktor kontrolünde alınması şartıyla tavsiye edebilirim differin jel var sadece sivilcenin olduğu yerlere sürüyorsun hafif yakar sürdüğün yeri normal ama soyulan bir jel olduğu için. Gözeneklere de iyi geliyor diyorlar ama ben faydasını o yönde görmedim fakat geceden temizlediğim cildime sivilcelerin olduğu yerlere sürer yatardım sabaha sönmüş olurlardı :)

tabi ki önce doktor kontrolünde alınması şartıyla tavsiye edebilirim differin jel var sadece sivilcenin olduğu yerlere sürüyorsun hafif yakar sürdüğün yeri normal ama soyulan bir jel olduğu için. Gözeneklere de iyi geliyor diyorlar ama ben faydasını o yönde görmedim fakat geceden temizlediğim cildime sivilcelerin olduğu yerlere sürer yatardım sabaha sönmüş olurlardı :)
a pardon sivilce lekeleri demişsiniz öncelikle :KK70:DD sivilce diye okudum sadece lekeler benimde geçmedi ya ona bi şey diyemiyorum maalesef güneş kremini yaz kış ihmal etmiyorum artık

Maalesef lekelerden hızlıca kurtulamazsınız. Leke tedavisi zaman ve sabır ister. Kış geldiğinde doktorunuza da danışarak retinole başlayabilirsiniz. Şimdilik güneş kreminizi sakın ihmal etmeyin ki lekeler kalıcı hâle gelmesin ve güneş lekesi oluşmasın.

Arkadaşlar mrb sivilce doğum lekesi ve gözenek için kırışıklık için Güney Kore'nin atoym ürünlerini öneriyorum .kesinlikle lekeleri geçiriyor .ürünler çok etkili kullananlsr çok memnun herkese tavsiye ederim .mucizeli ürünler .kullandıktan sonra bana dua edecekseniz .atoym Dünyaca ünlü bir marka,satış rekoru kırıyor ,1 yıldır Türkiye'de ben ilgileniyorum .dilerseniz benimle iletişime geçin bilgi vereyim

X