Sivilceli Ciltler Sivilce izi için öneri

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

limonatakek21

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2015
220
244
Merhaba hanımlar yanağımda önceden kalma sivilcelerden izler var gözenek yada sivilce çukuru için önerisi olan var mı dermaroller yada bitkisel tavsiye olarak. Doktor demeyin çok fazla ilaç denedim pek faydası olanı görmedim. Durumu yaşayan çözen varmı acaba

Bol bol su için. Benim çukur değil de kırmızı leke şeklindeydi. Doktor bana roaccutane bile yazmıştı ama kullanmadım. Günde 3 litre su içiyorum hem cildim parladı hem de izleri geçti.

Herkesin cilt yapısı farklıdır.Burdan alacağınız tavsiye ile kremleri yüzünuze sürmemelisiniz.Sivilce izini gidereyim derken daha büyük sakatlıklar çıkabilir.Cilt aslen icerden beslenir sağlıklı beslenin ve bol su için.İçeceğiniz su miktarını boy ve kilonuzla hesaplanıyor ayrıca araştırırsanız bulursunuz.

Benim de çok fazla akne çukurum var. Hala da aktif sivilce çıkarıyorum. Aralıktan beri clinique anti blemish set kullanıyorum. Düzenli kullanırsam sivilce çıkmıyor, yağı dengeliyor. Bir de dermaroller yapıyorum ben. Onun baya etkisi oldu. Çukurlarım hafifledi. 4 defa yaptım ama 2 aydır falan ara verdim. Corona mevzusu biraz olumsuz etkiledi düzenimi. Ama bu hafta tekrar başlayacağım. Çünkü aktif sivilcelerim söndü.

Benim de çok fazla akne çukurum var. Hala da aktif sivilce çıkarıyorum. Aralıktan beri clinique anti blemish set kullanıyorum. Düzenli kullanırsam sivilce çıkmıyor, yağı dengeliyor. Bir de dermaroller yapıyorum ben. Onun baya etkisi oldu. Çukurlarım hafifledi. 4 defa yaptım ama 2 aydır falan ara verdim. Corona mevzusu biraz olumsuz etkiledi düzenimi. Ama bu hafta tekrar başlayacağım. Çünkü aktif sivilcelerim söndü.
Dermaroller çok araştırdım ama evde kendin yapma konusunda kararsız kaldım hijyen açısından çok olumlu bakamadım memnun musunuz

Dermaroller çok araştırdım ama evde kendin yapma konusunda kararsız kaldım hijyen açısından çok olumlu bakamadım memnun musunuz

Merkezlerde yapılan dermarollerda cildi kanatıyorlar. Birkaç gün çok kötü bir suratla geziyorsun falan. Ama evde yaptığın öyle değil hafif kızarma oluyor. Ben memnunum. Çukurlarım baya hafifledi. Dezenfektanı sıkıp temizliğini düzgün yaptığın sürece bir Şey olmaz. Bir sürü video var bakabilirsiniz

Merkezlerde yapılan dermarollerda cildi kanatıyorlar. Birkaç gün çok kötü bir suratla geziyorsun falan. Ama evde yaptığın öyle değil hafif kızarma oluyor. Ben memnunum. Çukurlarım baya hafifledi. Dezenfektanı sıkıp temizliğini düzgün yaptığın sürece bir Şey olmaz. Bir sürü video var bakabilirsiniz

Merhaba. Marka önerebilir misiniz?

Arkadaşlar şu dermapenden uzak durun yaktı beni mahvetti cildimi 5 6 aydır evden cıkamıorm cildimin bütğn dengesini bozdu sivilce içindeyim doktora anlattım doktorum okadar kızdıki bu işlemi yaptırdığım için hassas ciltler için bence çok agresifvbi işlem cilt altındaki uyuyan bütün bakterileri uyandırıp yayabilirsinz yüzünüze dermatolağa gidin bence

Ben baya bişey denedim sivilce izlerimden kalan lekelerim için benim cildime sinozun leke kreminin güzel etkisi oldu farkedilir şekilde iyileşme var içeriğinde c vitamini var cildide nemlendiriyo tavsiye ederim size de

X