Sitenin Melekleri

yesilim

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2006
8.868
19
Onlar yardım meleklerim

Siteye girince önce Günaydın topiğime ,sırayla acılar,mutluluklar ,kim nerede ne yazmış ...
Sen merak edeceğine ,önce hâla sitede çözemediğin bilemediğin işlemler var onlara bakıp çözsene
Yok.. Ya yanlış bir şey yaparsam diye ,hazır kızlar var sor onlara.
Sağ olsunlar yardımcı oluyorlar Elif, Nilbera, Derya, Delfin,Camdan kalbim bazen bıkkınlık geliyor mu onlara ?? bilemiyorum tabi ki “Tamam ablacım ,aşk olsun tabi ki bakarız ,yaparız “Diyorlar ve yapıyorlar da ....Siteye çok büyük katkıları olan ,o sessiz,ama yardım sever diğer arkadaşlarımı da bir kez daha kutluyorum.. O ne özveridir ,o ne site sevgisidir anlıyorum. Onlar olmasa ne yapardık bilemiyorum

Ama biri var ki Camdan kalbim ,nazım geçiyor ya ,neler yapıyor benim adıma bilemezsiniz..
Hiç hayır demiyor..Burnundan solusa bile ben onu görmüyorum ya MSN den
(Şimdi empati yapıyorum şakadan) “Anladın mı Yeşilim” Diye uzun uzun soruyor ,yazıyor ..
Bazen anlamıyorum da ayıp olmasın diye “Tamam canım anladım” Diyorum bilmiş bilmiş...
Okuya okuya yapmaya çalışıyorum .Baktım beceremiyorum ,Camdan kalbime ayıp olmasın diye (Daha doğrusu nasıl anlamadığıma şaşmasın diye) Bir başkasından yardım istiyorum.Aynı sistem ,aynı işlem.. İki elim çenemde oku oku helak oluyorum.

Yinede halledemediysem Camdan kalbim soluk soluğa ,bir kez daha algılayabileceğim şekilde yazıyor.
Ve ben büyük bir zafer kazanmış gibi “ Hallettim” Diyorum .Bana alkışlar ,aferinler yolluyor (Of!nihayet anladı:):) Der gibi geliyor ya bana..

Teşekkür ediyorum çok zahmet oldu sana diyorum.... Ezik ezik
Cevap veriyor “ Ne zahmeti ablacığım ,kahve yapmaktan daha kolay” Yapışıp kalıyorum ekrana
Şimdi arkadaşlar,benim geç algılamamla bu cevabı düşünün....Yani “Ne var bunda ,anlattım anlamadın,zor kavradın Halbuki o kadar kolay ki. Kahve yapmak bundan daha zor "

Şaka bir yana yardımcı olan tüm kızlarımıza ve Camdan kalbime çok teşekkürler .Sizi çok seviyorum

Yeşilimin duyguları :enbuyukkk:a.s.

Son düzenleme:
Cnım yeşilim hepimiz birbirimize yardım için burdayız.Skın anlamadığını bir daha bir daha sormak için çekinme yazında çok güzel:).
ya ben neden böle yazamıyorum bişiler:sm_confused: sende bana yazmayı öğretirmisin

Elifçiğim sen gönlü o kadar güzel bir insansın ki bazı duyguları yazmasanda anlıyor insan
Her zaman yardım edeceğinizi biliyorum canım. Biraz da olsa gülümsetmek için yazdım.

sizin o yumuşak kalbiniz,o sevecen yaklaşımız ve o duygularınız...harikasınız her zamanki gibi...ve bende buradan bizlere yardım eden o kahramanlara,o meleklere tek tek teşekkür ediyorum...iyiki varsınız melkler ,iyiki varsın kk....

Camdankalbim.... herderde deva yüreği,hiç ummadığım anda yazdığı iki cümle ile kalpleri birleştirmesi yardım severliği ve daha neler neler o arkadaş değil yüreği sevgi dolu dostum...
Yeşilim burayı meşgul ettim kusura bakma kalbimin adı geçince dayanamadım bir kaç cümlede ben yazmak istedim...Senin vesilenle ben de ona teşekkür etmek istedim..

Sevgili Songül sende her zaman ki gibi daima yanımdasın. İyi ki varsın

Figom ,Camdankalbim olunca dayanamadın biliyorum senin yorumun olmazsa olmaz
sende bunu bil ..yeter ki gel
a.s.

Şimdi ben nereden başlayayım yazmaya bilemedim arkadaşlar. İlkönce şunu söylemeliyim ki KK demek benim için; sevgili dostlarımla paylaşım ortamı, "forum" demek yeterince ifade etmez. Çünkü biz şu camların ardından kalplerimizin birligiyle buluşmuşuz. Yeşilim yazılarıyla karşılaşmışım bir gün girevermiş gönlüme. Figomun yazıları... Ki şimdi yazmıyor ahh o köşelerde neler paylaştık, sıcacık sevgi dolu. Lentemle sıra cezası yemişiz, tek ayak. Yağmurumla yorumlarda buluşmuşuz, Ayşecikle ta uzak yollardan koşmuş gelmişiz. Elif ablaya onun linki bunun adresi diye çat kapı yapmışız. Geyiklerde laklak yapmışız. Okadar isim varki hepsine birşey yazmak isterim ama şuna biraz işim var.
Sadece şunu söylemek istedim adım geçtigi için mutlu oldum yeşilim figom sizler benim canımsınız biliyorsunuz.
Bu benden değil KK nın samimiyetinden ve bu samimiyeti güzelliği oluşturan sizin gibi nice değerli insandan kaynaklanıyor.
Tüm KK ya sevgiler selamlar saygılar.
Bi ara yazıcam bizim zamanlar diye...
Meleklerin meleğine sevgiler....

canım ablam yeşillerin kraliçesi iyi ki varsın iyi ki tanıdım seni canım ablam hiçbirzaman bıkmadım bıkmamda seve seve herzaman elimden geldiğince bildiğim kadar yardımcı olmaya çalışırım benimde senden öğreneceğim okadar çok şey varki yeşillerin kraliçesi
canlarım hepinizi çok seviyorum

ben, tanidigim bütün modlarin basinin belasiyim.benneyaptımki
sabirla yardimci oluyolara.s.
iyiki varlar,iyiki tanimisim hepsini:enbuyukkk:

Yesilim ne guzel anlatmisin duygularini okurken yuzumde tebessum belirdi bu kez, bazen gozlerim doluyor yazdiklarina bazen icim yaniyor ama bu meleklerin benimde icime bir sicaklik verdi sagolsunlara.s.
Camdankalbim benim icinde cok ozel bunu kendisi biliyor cok uzaklardaki ablasini hic ama hic unutmaz kulubumuzun meleklerine ve guzel yazilarina bir kez daha tesekkurler canim a.s.

Şimdi siz beni duygulandırdınız ..Tek tek isim yazamadım ama tüm meleklerin ben (Charlinin melekleri)
Diyeceğim Charli'ye ayıp olacak onun sadece üç meleği var :):):)Oysa Kazenin onlarca ,ne mutlu
Berşulenin ,Yaren'in ,Emezin siteye verdiği emekleri nasıl unutabilirim ve diğer arkadaşlarımızın emekleri
Gerçekten taaaa! içimden gelerek yazıyorum Düşündükçe bu ne site aşkıdır??? Diye düşünmeden edemiyorum.Emeklerinize sağlık osun hepinizin adını yazamadığım hepinizin

ne kadar güzel....
böyle güzel duygular içerisinde olmak...
ya gerçekten birçok kişi çok sıcak ve samimi ...
iyi ki varsınız.....

............................................

Son düzenleme:
Lafael,tabi ki güzel yazılar yazabilirsin bence dene canım.
Bu gün 1 Nisan hepinize huzur dolu bir bahar ayı diliyorum

o kadar güzel ifade etmişsinki yeşilim bende hepsini çok seviyorum elifciğimin nilberacığımın msn listesindeki varlıklarıda beni çok rahatlatıyor biliyorumki başım şıkıştığı anda seve seve yardımcı oluyorlar iyikide varlar delphinin ve diğer arkadaşlarımızın çalışkanlığıda tartışılmaz bende hepsine çok teşekkür ediyorum ve bu duyarlılığından ötürü senide kutluyorum canım

Canım benim yine güzel yüreğinle güzel yürekli tüm arkadaşları bir araya getirmişsin. Kalemine ,düşüncelerine, yüreğine sağlık..Bende senin aracığılığınla tüm güzel arkadaşlarıma ,yorum yazanlara bir derdimiz olduğunda, yada sevinçli anlarımızda bizi yalnız bırakmayanlara bıkmadan usanmadan düzenli olması için sitemizde emek harcayan mod arkadaşlarımada tşk ediyorum.. Biliyorumki uçan kuşa bile minnettarız ve destek olabileceğimiz, birbirimizi anlayabileceğimiz bir ortamdayız...Gördüğüm kadarıylada herkez birbirini çok seviyor ve kıymet biliyor...Genel değerlendirme yapıyorum..Kurulan dostlukların hiç bitmemesi dileğimle..İyiki varsın KK...İyiki varsınız Kızlar

bu arada herhalde ağrılarım arttığı için nazlımı yazmayı unutmuşum onun bana her konuda yaptığı yardımları nasıl unuturum tatlı dilini nezaketini ve yaşının çok üstündeki olgunluğunu yazmazsam içim rahat etmez onu çok seviyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…