Sistitten yoruldum..

Rumi54678

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2020
108
68
29
3 yıldır ne yaparsam yapıyım geçmiyor. Mecbur antibiyotik kullanmak zorunda kalıyorum. Hatta hamileliğimde emzirirken antibiyotik kullanmak zorunda kaldım. Ama artık gerçekten çok yoruldum. Bir yere gitmek bile istemiyorum artık. Hatta misafirliğe giderken yanımda sıcak su torbasiyla gidiyorum rahatlatsin diye. Artık antibiyotigi bırakıp alternatif tıbba yönelmeye karar verdim. Bu şekilde hastalığı yenen varmi acaba

Evlenmeden önce çok sık olurdum. Şuan o kadar sık olmuyorum Allaha şükür.
Malesef birde her yerde wc kullanamama problemim var azıcık bile kendimi tutmaya çalışsam hemen bunun sancıları başlardı.
Bir keresinde acile gitmek zorunda kalmıştım hemen ürolojiye yönlendirmişti böbrekte kum problemiyle uğraşmıştım o kadar ilerlemişti. Doktor ilaç vs hiç bişey vermemişti özellikle istemiştim çalışırken zorluk çekiyordum. Senin ilacın su bol bol su içeceksin, bi anda değil aralıklarla su içeceksin demişti. Gerçekten dikkat ettiğimde olmamaya başladım

Bende çok dikkat ediyorum aslında. Çok su içiyorum sürekli bitki çayları niaoli yağ fakat işe yaramıyor..Ben sürekli acillerdeyim

Bende çok dikkat ediyorum aslında. Çok su içiyorum sürekli bitki çayları niaoli yağ fakat işe yaramıyor..Ben sürekli acillerdeyim
Geçmiş olsun çok sıkıntılı resmen günlük hayatı mahvediyor. Ben çok mutsuz olurdum öyle zamanlarda.
Bende en büyük problem wc tutma sorunu ve su içmemekti. Hala tuttugumda hemen sancılar gelmeye başlar hisseder düzeltirim kendimi, canım su istemese bile rutin aralıklarla içmeye çalışıyorum. Doktorun da başka tavsiyesi olmamıştı bana.

Geçmiş olsun bende de bi ara devamlı oluyordu artık sinirlerim bozulmuştu. Maydanoz ve bol su içmek rahatlatıyor. Ben kendi kendime farkettim ki afedersin ilişki esnasında sürtme olursa sistis oluyordum. Ona dikkat edince kendi kendine geçti çok şükür

o kadar sık olması tuhaf geldi. belkide sürekli kum/taş döküyosunuz haberiniz olmuyor. bende sistit geçirdim bir kış. bir sonraki kış yine başlayınca tekrar dr gittim bu kez kum döktügümü öğrendim belirtileri birebir aynıydı bu sene tekrarlamadı neyseki.. ve ya daha büyük bi rahatsızlıkta olabilir antibiyotik kullanmanız sizin için çok kötü zaten bir süre sonra bünye o ilaca bağışıklık kazanıp asla işe yaramamaya başlar. ilaçlık bişey değil bu biran önce kadın hastalıklarından randevu alın işinn uzmanı bi dr bulun bence tamamen kurtulmak imkansız değildir aksatmayın. o acıyı 2kez çektim aşırı korkuyorum siz nasıl bu zamana kadar dayandınız

o kadar sık olması tuhaf geldi. belkide sürekli kum/taş döküyosunuz haberiniz olmuyor. bende sistit geçirdim bir kış. bir sonraki kış yine başlayınca tekrar dr gittim bu kez kum döktügümü öğrendim belirtileri birebir aynıydı bu sene tekrarlamadı neyseki.. ve ya daha büyük bi rahatsızlıkta olabilir antibiyotik kullanmanız sizin için çok kötü zaten bir süre sonra bünye o ilaca bağışıklık kazanıp asla işe yaramamaya başlar. ilaçlık bişey değil bu biran önce kadın hastalıklarından randevu alın işinn uzmanı bi dr bulun bence tamamen kurtulmak imkansız değildir aksatmayın. o acıyı 2kez çektim aşırı korkuyorum siz nasıl bu zamana kadar dayandınız
Kadın doğuma gittim böbreklerimede baktırdım ama bir sorun çıkmadı..

Merhaba alternatif tıp doktoruyla görüştüm. Kullanmami istediği takviyeleri kullandığımdan beri idrar yolları enfeksiyonum biranda geçti ve şaşkınım. Buradada paylaşmak istedim. Yaban mersini ekstraktı, mersin suyu ve probiyotik kullaniyorum. Birde bağışıklık sistemini kuvvetlendirmesi için spirulina kullanıyorum kapsül şeklinde. Doktora giderken bile acılar içinde gitmiştim ama bir anda iyi geldi. Ayrıca paketli gıdaların ve şekerin, yemek yeme düzensizliklerinin bağırsak florasını bozduğunu bunları birakmami söyledi bende bıraktım. Umarım benim gibi bu sorunları yaşayanlar içinde bir çözüm olur.

cranberry-d mannoz takviyesini sabah akşam 2şer adet çok fazla tavsiye ederim. bol su ile tüketilecek. Hemde bitkisel ve yan etkisi yok.

X