Aile Planlaması sistit mahfetti beni kızlar aklımda sorular..

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

revindell

SatanistKesenPsikopatCat
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2009
2.428
20
Kızlar slm, bende 5 aylık evliyim ve yaklaşık 7 aydır yasmin kullanıyordum. Bu ay sistit tedavim ve bir başka rahatsızlığım nedeni ile günde 9 adet hap alıyorum.. Antibiyotikler vs. Bunlarla birlikte yasminide kullanmak istemedim :KK50: ve geçen salı başlamam gerekiyordu başlamadım.. Yani bu ay hap kullanmicam.. >Herhangi bir kaza(!) olursa sizce hamile kalma ihtimalim varmı?.. :26:

Son düzenleme:
Kızlar slm, bende 5 aylık evliyim ve yaklaşık 7 aydır yasmin kullanıyordum. Bu ay sistit tedavim ve bir başka rahatsızlığım nedeni ile günde 9 adet hap alıyorum.. Antibiyotikler vs. Bunlarla birlikte yasminide kullanmak istemedim :KK50: ve geçen salı başlamam gerekiyordu başlamadım.. Yani bu ay hap kullanmicam.. >Herhangi bir kaza(!) olursa sizce hamile kalma ihtimalim varmı?.. :26:

cnm hiç korkma yasmini gönül rahatlığı ile kullanabilirsin.yasminin yan etkiside yok,tamamen bitkisel bir ilaç.hamile kalmak iatemiyorsan kullanabilirsin cnm.:KK34:geçmiş olsun...sistit içinde purunol kullanabilirsin ve bol bol su iç derim.:80:

X