SisterHooD

Ay Allah'ım kontrolümden çıkmış yine durduramadımm offff yataklara düşücem hasta olucam şimdi
krankbettkb7qv7-gif.1318373

:KK70::KK70:

Uslu durmuyor çene maşallah :KK70:

Kızlar avukat şu bu herşey ayarlandı dava açılacak tanık bulamıyorum.
Karşı taraf bulmuş 7-8 tane tanık bi annem bi babam olacak benden de kuzenim bile reddetti.
Avukat arkadaş ya da uzak akraba olsun diyor ama olmuyor kimse çıldıracağım :KK43:
nasıl yanı niye tanık olmuyor akrabaların anlamadım

onlar ne dıye tanık bulmuş

nasıl yanı niye tanık olmuyor akrabaların anlamadım

onlar ne dıye tanık bulmuş
İşte yok evini temizlemiyordu yok şu olmuyordu yok bu olmuyordu annesigile gelip gitmiyordu açık giyiniyordu şöyle böyle diye elle tutulur hiçbir şey yok 2 tane darp raporum var ama hala anlamıyorum avukat sen de tanık bul dedi ama olmuyor kimse :KK43: kuzenime dedim 24 yaşında kız babama sormam lazım dedi babam izin vermedi dedi sonra ne var ki bunda böyle yapacak anlamıyorum gerçekten gerçek dostlar bu günlerde belli olurmuş misali kimse yanaşmıyor çok sinirliyim

İşte yok evini temizlemiyordu yok şu olmuyordu yok bu olmuyordu annesigile gelip gitmiyordu açık giyiniyordu şöyle böyle diye elle tutulur hiçbir şey yok 2 tane darp raporum var ama hala anlamıyorum avukat sen de tanık bul dedi ama olmuyor kimse :KK43: kuzenime dedim 24 yaşında kız babama sormam lazım dedi babam izin vermedi dedi sonra ne var ki bunda böyle yapacak anlamıyorum gerçekten gerçek dostlar bu günlerde belli olurmuş misali kimse yanaşmıyor çok sinirliyim
başka avukat mı bulsan 2 tane darp raporun var ve evi temizlemiyordu diye bir sebeple haksız duruma mı düşüyorsun çok saçmaaa

başka avukat mı bulsan 2 tane darp raporun var ve evi temizlemiyordu diye bir sebeple haksız duruma mı düşüyorsun çok saçmaaa
Hayır zaten darp raporlarım öncelikli ama işte sorun var ne kadar tanık o kadar uzun mahkeme
Mahkemeyi uzatmaya çalışıyor 2 tanıktan sonrasında mahkeme +2 ay uzuyormuş ortalama

Hayır zaten darp raporlarım öncelikli ama işte sorun var ne kadar tanık o kadar uzun mahkeme
Mahkemeyi uzatmaya çalışıyor 2 tanıktan sonrasında mahkeme +2 ay uzuyormuş ortalama
hadi yaaa

kuzenın dışında kimse yok mu tanık olacak. üzüldüm ne saçma işler

eşinde çok boş bi insanmış yaa yok evi temizlemedi de yok kıymetli anasına gitmedi de tövbe :KK67:

X