SisterHooD

sistalarımm,

toparlamam gereken derslerim var. bu yüzden 1-1.5 ayı bulabilir buralarda pek olmicam. anca ara sıra bi bakar çıkarım:)

hepinizi çooook özliycem ama yapmam gerekiyor mecbur:)

hakkınızı helal edin hoşçakalın:KK200:Hoppa
Firsat buldukca gel lutfen, cok ozlerim seni.. Bende farklisin, biliyon.. Arayi açma.. Allah a emanet ol canısı:KK200:

sistalarımm,

toparlamam gereken derslerim var. bu yüzden 1-1.5 ayı bulabilir buralarda pek olmicam. anca ara sıra bi bakar çıkarım:)

hepinizi çooook özliycem ama yapmam gerekiyor mecbur:)

hakkınızı helal edin hoşçakalın:KK200:Hoppa
En cok beni ozle tanismiyoruz ama ozlenecek pabucum bence :))
Iyi calismalar.

Kajmery34 Kajmery34 bosandigi ilk zamanlarda insanda bi basarisizlik hissi ve basarma hırsı oluyor kuzum.. Hani "ben sorunlu olan taraf degilim, iyi bi evlilik yapmaliyim, yasayamadiklarimi yasamaliyim" gibi dusunceler oluyor.. Gecmisin cok fazla izi oluyor farketmesek bile.. O nedenle saglikli karar vermek guc.. 2 ay da cok kisa bi sure, hic evlenmemis, sıkıntı yasamamis bile olsan 2 ay erken derdim..
Haklısın canım . zaten ona da söyledim evlenmem için daha çok erken diye bana diyor ki ben ne olursa olsun senş beklemeye razıyım sen ne zaman neyi istersen o şekil olacak diyor.
Evlenmeyi hiç düşünmüyormuş benden öncesinde bilmiyorum bana dua et :/

Haklısın canım . zaten ona da söyledim evlenmem için daha çok erken diye bana diyor ki ben ne olursa olsun senş beklemeye razıyım sen ne zaman neyi istersen o şekil olacak diyor.
Evlenmeyi hiç düşünmüyormuş benden öncesinde bilmiyorum bana dua et :/
İnsaAllah cok mutlu olacaksin sen canim arkadasim.. Sabrinin mukafatini alacaksin Allah in izniyle.. Sadece biraz kendini dinle, kalbini dinle, bu kisiyi dikkatlice tart ve acele etme.. Beklemiyorsa zaten kapi orda, gidebilir yani kendi bilir.. Kendine zaman tani biraz.. Bol dua ederek..

Firsat buldukca gel lutfen, cok ozlerim seni.. Bende farklisin, biliyon.. Arayi açma.. Allah a emanet ol canısı:KK200:
sen de bende çok farklısın. Allah razı olsun mis kokulum:)

ara ara yazmaya çalışıcam.

şuan bi garip duygulandım :KK43:

PabucumunNicki PabucumunNicki tabii ki öylesiinn:) tamam en çok seni özlicem:KK200:
:anne:

X