SisterHooD

Okuyayim insaAllah canim, bekle..
Kuzu oradan yazmışsın ama ben buradan yazayım.
Bana sürekli çok aşık olduğunu söylüyor . bazen bilerek tersliyorum beni öyle güzel sakinleştiriyor ki.
O eşya konusuna gelince bana sadece dedi ki sen hani onu biz bunu siz deme diye ben bi an öyle söyledim yoksa bir şey beklediğimden değil dedi. Canım babası batmış bir kac sene evvel ailesi in çekmiş ama 3aya bitecekmiş kredisi.
Hemen bir şeyler olamaz ama bana yazdıklarını bir görsen ..

Anladim canim..
Yine de erken diyorum ben senin icin.. 5 ay kisa bi süre inan.. Saglikli karar vermek zor.. Bi de anladigim kadariyla sende oyle buyuk bi aşk da yok bu kisiye karsi..
Daha once evlilik yapmis mi bu bey?

Anladim canim..
Yine de erken diyorum ben senin icin.. 5 ay kisa bi süre inan.. Saglikli karar vermek zor.. Bi de anladigim kadariyla sende oyle buyuk bi aşk da yok bu kisiye karsi..
Daha once evlilik yapmis mi bu bey?
Yani çok hoşlanıyorum annem falan gördü beğendiler.
Yok daha önce evlenmemiş..

Kajmery34 bosandigi ilk zamanlarda insanda bi basarisizlik hissi ve basarma hırsı oluyor kuzum.. Hani "ben sorunlu olan taraf degilim, iyi bi evlilik yapmaliyim, yasayamadiklarimi yasamaliyim" gibi dusunceler oluyor.. Gecmisin cok fazla izi oluyor farketmesek bile.. O nedenle saglikli karar vermek guc.. 2 ay da cok kisa bi sure, hic evlenmemis, sıkıntı yasamamis bile olsan 2 ay erken derdim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…