SisterHooD

Yok dram degil. Komedi. Trajikomik olaylar zinciri bir yerde konuya dair cok sey anlatmayayim spoiler olmasin. Ama arifv216 mi aile arasinda mi dersen acik ara aile arasiderim.
Ben de arif ve 216 yı beğenmedim zaten fragmandan belli gitmedim.
Aile arasında`ya gittim çok güldüm ama beklentimin altında bir film olmuş.
Gülseden daha fazlasını bekliyordum.
Ben mecbur gittim cem yilmazin filmine.esim hastasi. Ama o bile bekledigini bulamadi. Ilk yarida cok sıkıldıysan cikalim dedi ama hatrina kaldim yine.
Aile arasinda bence su siralar enn izlenesi film. En azindan gegirmeden osurmadanda film yapilabildigini gostermisler.bu bile yeter izlemek icin. Cunku su recep ivediklerden vs bana daral geldi.

Recep ivedik maf etti ya türk filmi imajını

Kesinlikle katılıyorum recep ivedik diyince artık tüylerim ürperiyor küfürler sacma sapan hareketler,ortada espriye dair hicbirsey yok anca bu gegirmeyle kufurlerle film yapıyor herkes buna gülüyor.tv de de cok fazla çıkıyor recep ivedik.hemen kapatıyorum o kanalı.neyse,yarin o filme gidicem canim tesekkur ederim tavsiyen icin ❤

Rica ederim ne demek. Umarim seversiniz filmi. Ayrica dogum gununde kutlu olsun simdiden :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…