SisterHooD

Kiz dir dugun yapcaz. Gecmis olsun bu arada. Benim minnak sıkilir cabuk opulmekten hoslanmaz. Cocugu mincirdi hamur gibi. Annesi de rahat edemedi kalkti gitti.
Sagol canim ♡ bende öpmeyi ısırmayı hırpalamayı çok seviyorum :KK70: normal sevemiyorum cocuklari. Cocuklara durun yoksa black teyze gelir ısırır diye korkutuyorlar :KK70:

Napiyonuz kiz oldum yorgunluktan:ruh:

Gene mi yoruldun kız
Bir gün de dinç gel şuraya

Midemi üşütmüşüm. Ateslendim. Düşün ya giremedim, yoksa gebersem yinede girmeden duramam :KK70:

Gecmiş olsun blackkuşumm
Sen gelince ziyaretçilerimiz artıyor:KK53:

tumblr_nt81y3fij71tin3uco1_500.gif

tumblr_nt81y3fij71tin3uco2_500.gif

tumblr_nt81y3fij71tin3uco3_500.gif

tumblr_nt81y3fij71tin3uco4_500.gif
:KK70: :KK70:

Ahahahahhaa

Bizimki oynarkwn opturur ama morali yokken kesinlikle elletmez. Bugun cani sıkkin oglumun depresyonda:KK70:
Niye gii naptin çocuğa :KK70: black teyzesi gibi depresyonda :KK70:
Gecmiş olsun blackkuşumm
Sen gelince ziyaretçilerimiz artıyor:KK53:
O ne demek giii :KK70: ahahah tesadüftür bebegim. Teşekkür ederim ♡♡

Gecmis olsun bana hasretinden yataklarimi dustun :KK70:
Sagol kusum ♡ aynen pabucumu getirin bana nerde pabuç diye sayıklıyormuşum ahahahha
Ben hiç beceremem cocuk sevmeyi
Uzaktan uzaktan ıyy cınım yırım sınııı
Bende 2 dk çocuk verseler kucağıma tamam yeter hadi anana git diyorum ahahaha :KK70: ısınmam lazım çocuğa önce. Neslihanin ufak oğlunu goruceksin. Çok dadlii. Aynı neslihan. Güccük nesli :KK70: mashAllah ♡

Niye gii naptin çocuğa :KK70: black teyzesi gibi depresyonda :KK70:

O ne demek giii :KK70: ahahah tesadüftür bebegim. Teşekkür ederim ♡♡

Sagol kusum ♡ aynen pabucumu getirin bana nerde pabuç diye sayıklıyormuşum ahahahha

Bende 2 dk çocuk verseler kucağıma tamam yeter hadi anana git diyorum ahahaha :KK70: ısınmam lazım çocuğa önce. Neslihanin ufak oğlunu goruceksin. Çok dadlii. Aynı neslihan. Güccük nesli :KK70: mashAllah ♡
Bilmem nesesi yok bugun. Buyugude babasi bir senden bir benden dedim ona:KK70:

X