SisterHooD

Aramaz mı ailesinden kimse arkasında durmuyormuş şu an ..
Barışalım diyor ben ailemle sınırlarımı çizicem diyor bir daha bir fiske vurmayacağım diyor ağlıyor yok kalsın dedim
İnanma anlasın bakalım dünyanın kaç bucak oldugunu o çok kıymet verdigi ailesinin onu nasıl bıraktıgını

Evlilik sans isi biraz.
Bence karamsar olmayın belki de çok mutlu olacaksınız.
Benim şahsi düşüncem çok çok fazla ölçüp biçip tartmak özellikle ailesini..
Aman nolcak ailesiyle mi evleniyorum demek yok ailesiyle evleniyoruz evet gerçekten.
Sınırları zorlamak zaten giyim kuşam konusundan içtiğiniz sigaraya kadar hepsini sindirmiş olmalı bi erkek.
Sevgililikte bile en ufak bişey diyorsa mesela etek giyme kalsın orda evlenince pantolon giymeye dönüyor.
Ha herkeste böyle olmaz ama çoğunlukta böyle oluyor.

Benim şahsi düşüncem çok çok fazla ölçüp biçip tartmak özellikle ailesini..
Aman nolcak ailesiyle mi evleniyorum demek yok ailesiyle evleniyoruz evet gerçekten.
Sınırları zorlamak zaten giyim kuşam konusundan içtiğiniz sigaraya kadar hepsini sindirmiş olmalı bi erkek.
Sevgililikte bile en ufak bişey diyorsa mesela etek giyme kalsın orda evlenince pantolon giymeye dönüyor.
Ha herkeste böyle olmaz ama çoğunlukta böyle oluyor.

Tabi ki bu konuda katılıyorum..
Bir şekilde ufak sinyaller veriliyor ilişki içinde iken ama tabi ki aşık oldugumuz için bize küçük şeyler gibi geliyor ve üzerinde durma geregi duymuyoruz hatta bazen anlayamiyoruz bile..
Hatalarda böyle başlamış oluyor.
Benim eşimle olan iliskimde ilk flört zamanlarimizda en büyük dert faktörü eşimin ailesiydi.. İnanılmaz yordular beni.Fakat eşimin sürekli desteği benimle oldu..
Ama deliler gibide sevsem eşimin ailesi eğer duzelmeselerdi bu iş olmazdı.
Ne kadar uzaklaştırmış olsanda aile önemli bir faktor.

X