SisterHooD

anlamadı falan dendi. anlamam beklenemez zaten aralarındaki özel şeyi.
hoş değil.
Yanlış anlasilma olmus, arkadaslar aralarindaki espriye gulerken akillarina gelmemis anlamama ihtimalin, gayet olagan tabii ki.. Kimse kirilsin istemeyiz, kusura bakma..
Ayrica mutlu olduk ziyaretinden ötürü, tesekkur ederiz sevgili gamze :KK200::KK25:

He tabi tabi sistanız hasta olsun serumlar takılsın ama siz sormayın :skandal:
images (3).jpg
o_Oo_Oo_O

Nerdeee yazdın ayyy ne zamannn :eek:
Ya bildirimler bazen çok geliyor kaçırıyorum arada bir taraftan da iş yapıyorumya bilgisayarda.
Kusura bakma kuzum olur mu bilerek olmadı.
Ben aldım kostüm Aliekspres'den hemde ama giyinmiyorum:KK53::KK53:
Olsun canım onemli değil bende kaçırıyorum bazen :KK53: bi giriyorum 200 bildirim :deli: aliexpressden çokça şey alıyorum ama kostüm işine girmedim şişko olduğumdan riskli totom açıkta kalmasın :KK8:giyersin giyersin 2 saniye kadar kalır üstünde :KK70:

Onemli duyuru:
Aktif olarak gorevlere katılmayan bazi zilloş sistalar sistaliktan cikarilacaktir..
Bilginize..
:KK53:
#sisterhoodyonetimkurulu Evelynn Evelynn @JustHoldMe Cui Bono Cui Bono

Bu konuda ciddi oldugumuz kadar katıyız da

Merhaba hanımlar hiç merak edip etiketleyen olmamış çok kırıldım:KK43:

Ne oldu kız
Ben görev için etiketledim hep :KK48:
Nerdeydin

Immm var desem nolur yok desem nolur aceba :deli:

Varsa takıyorsun
Yoksa biz takıyoruz
Takmam dersen de biz takmıyoruz nasıl istiyorsan oyle yap :KK53:

Olsun canım onemli değil bende kaçırıyorum bazen :KK53: bi giriyorum 200 bildirim :deli: aliexpressden çokça şey alıyorum ama kostüm işine girmedim şişko olduğumdan riskli totom açıkta kalmasın :KK8:giyersin giyersin 2 saniye kadar kalır üstünde :KK70:
Yaaa ben hemen üstümden çıkarttırmıyorum ama :KK70:
Sabredecek arkadaş ben bi onlarla üstümde keyif yapmalıyım dimi ama :KK70:

Dün akşam kanamam oldu biraz sabah hastaneye gittim 2 haftada 4 kilo vermişim bebegin suyu çok azdı kan degerlerim düşüktü evde tedavi verdi 1000 gramlık serum içine katılacak 2 ayri ilaç mide bulantısi için hap verdi bir tane serumu bugün taktık çok zor bitti 3 saat sürdü bitmesi

Dün akşam kanamam oldu biraz sabah hastaneye gittim 2 haftada 4 kilo vermişim bebegin suyu çok azdı kan degerlerim düşüktü evde tedavi verdi 1000 gramlık serum içine katılacak 2 ayri ilaç mide bulantısi için hap verdi bir tane serumu bugün taktık çok zor bitti 3 saat sürdü bitmesi
aa geçmiş olsun canım :KK74:

X