SisterHooD

Koç kadını hangi konularda sabırlıdır acep?sizin herşeyiniz acele:))kızımdan biliyorum sabırsız:)
İŞte buda neyden kaynaklanıyor biliyomusun,
Belirsizliğe asla tahammül edemediğimiz için.
Bize ortası değil ya hep ya hiç olmalı

Aynen gönder geriye boşver.
Eşin adam olucak birine hakketten benzemiyor ...
ama hood geç saatte yapıosunuz benim o saatlerde mesaim bitiyorki

Siz burda fionayı konusmussunuz ama
Kendisi aktif olmasına rağmen hiçbir sey yazmamıs
Ya diyecek bir seyi yok ya da patladı.

yani onun neyine kalmışım ki

hakikaten yaa insanlar böyle cinnet geçiriyor işte
Siz burda fionayı konusmussunuz ama
Kendisi aktif olmasına rağmen hiçbir sey yazmamıs
Ya diyecek bir seyi yok ya da patladı.
evet bende konuda olduğunu gördüm . bence döndü bile eve

Ne diyosun?
O zaman Bibibella ya canlı bağlanalım?

İkea'daki katlanan masalara baktım ama çok içime sinmiyor..
Bende normalde orta sehpa gibi duran açılınca masa olanlardan var çok memnunum 5 senedir kullaniyoruz bir sefer açinca iki 3 kişiye rahat yetiyor tam açılınca 8 kişi rahat sıkışsanız 10 kisi oturur bi kötü yanı ceviz olduğundan ağır halıda iz yapıyor ama ayaklara birşey yaparsan daha az iz yapar muhtemelen ben koymadım hiç birşey

ne kadar ayıp yaa insan nasıl bunu sorar söyler . evde yok attım yada birine verdim sanıyor herhalde

Bir de oğluna lafını ediyor. O da sana soruyor. Zincirleme ayıp..

Benim kv iyi kadındır aslında ama ilk evlendiğim zaman kendi aldığı nevresim takımını kastederek "sersene" dedi. "Gerek yok çalışan insanım böyle daha pratik oluyor" demiştim.
Sanane ya sanane..
Hayatında çok bir şey görmemiş ki. Bir nevresim bir battaniyeyi nimetten sanıyor. Seninki de o hesap galiba..
Bir örtü takımı vermişti bohçada çirkin boru boncuklu işlemeli. Dolap bekledi en sonunda bahaneyle lafını açınca "al sen ser ben sermiyorum" deyip geri verdim.

Bunlar nereden buluyor karışma hakkını anlamıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…