SisterHooD

Bir de oğluna lafını ediyor. O da sana soruyor. Zincirleme ayıp..

Benim kv iyi kadındır aslında ama ilk evlendiğim zaman kendi aldığı nevresim takımını kastederek "sersene" dedi. "Gerek yok çalışan insanım böyle daha pratik oluyor" demiştim.
Sanane ya sanane.. :kızgın:
Hayatında çok bir şey görmemiş ki. Bir nevresim bir battaniyeyi nimetten sanıyor. Seninki de o hesap galiba..
Bir örtü takımı vermişti bohçada çirkin boru boncuklu işlemeli. Dolap bekledi en sonunda bahaneyle lafını açınca "al sen ser ben sermiyorum" deyip geri verdim.

Bunlar nereden buluyor karışma hakkını anlamıyorum.
aynen . yani üç kuruşluk şeyin peşine düşmek nedir.

böyle küçük şeyler sinek misali mide bulandırıyor :KK14:

Bende normalde orta sehpa gibi duran açılınca masa olanlardan var çok memnunum :KK66: 5 senedir kullaniyoruz bir sefer açinca iki 3 kişiye rahat yetiyor tam açılınca 8 kişi rahat sıkışsanız 10 kisi oturur :temizlik: bi kötü yanı ceviz olduğundan ağır halıda iz yapıyor ama ayaklara birşey yaparsan daha az iz yapar muhtemelen ben koymadım hiç birşey :KK66:

Yaa ben o tip masayı 3 senedir söylüyorum eşim orta sehpa mantığını sevmediği için ikna edemedim. Üstüne de düşmedim sonra..
5 senedir kullandığına göre sağlam demek ki. Nedense hep aksamında problem çıkar gibi düşündüm onların.
Bunu da düşüneceğim. Tekrar gündeme aldım. Çok sağol.. :KK50:

kızlar noldu ben anlamadım ?

Ben de anlamadım
Onların arasında özel bir şifre var bosver :işsiz::KK53:

anlamadı falan dendi. anlamam beklenemez zaten aralarındaki özel şeyi.
hoş değil.
Senin ismin benim gerçek ismim güzelim.
"Ayy ismine bak :olamaz:" der iken bunu kasdettim ve anlayabileceğini düşündüm.
Çünkü senin kullanıcı adından başka bir şeyden bahsetmiyoruz sonuçta.
Ve ayrıca ismin yabancı değil, halis mulis türk ismi.
Sen anlayamadığın için de sorun değil.
Ben burada gerçek ismimi sen anla diye de ifşaa da ederim burada hiç sıkıntı değil :KK59:

Son düzenleme:
Yokk burası BDV değil ama havamız var vesselamm ondan dikkat çekiyoruz :KK66:

Rakipsizdir Koç'lar canım.
Lider ruhluyuzdur.
Yalana asla tahammül edemeyiz, yalan var ise aşkımızdan gebersekte terk ederiz sevdiğimiz insanı.
Çok enerjik ve egolarımız fazla gelişmiştir :olamaz:
Merak ettiğimiz bir konu var ise bayağı yaratıcıyızdır :KK53:
Bencillikten kaynaklanan bir sabırsızlık söz konusuyuzdur we söz dinleyemeyiz genelde :olamaz:
Bir toplulukta ön planda oluruz farkediliriz lider ruhlu olduğumuz için ve enerjimiz yüksek olduğu için :KK53:
Oldukça açık sözlü ve patavatsızızdır :olamaz: Yani net olmayı genelde tercih ettiğimiz için çok sevilmeyiz :olamaz:
İçindekini saklı tutup da aklımızda takılacağına, söyleyiverir kurtuluruz bize göre :KK45:
Saman alevi gibi çabucak sinirlenir parlarız ve çabucakta söneriz uzatmayız.
Özür dilemekten nefret ederiz ama kendimizi de bir şekilde affettirmeyi başarırız :KK53:
Gösterişi sevmeyiz ve görgüsüzlükten de nefret ederiz.
Aşık olduğu zaman koç kadını fazlasıyla tutkulu olurlar.
Aklımdakiler bunlar. Senin kızçeni de kocaman öperim iyi ki koç burcu.
Biraz zor insanlarızdır ama zor'lar her zaman kazanır zaten :KK66:
En önemli özelliğini unutmuşsun koçlar kötü gün dostudur.kötü gününde asla yalnız bırakmazlar.koçlar candır

X