SisterHooD

Koç kadını hangi konularda sabırlıdır acep?sizin herşeyiniz acele:))kızımdan biliyorum sabırsız:)

bilmiyorum kafam karışık . saldım artık ilgilenmiyorum

annesi bana bohçada aldığı kıytırık bir örtüyü sormuş (eşim tabi annem sordu demedi ama asla aklına gelmez sonuçta durup dururken örtü sormak hemen anlaşılıyor kvnin sorduğu)

nerde hiç görmedim niye hiç ortada yok bilmem ne filan dedi .bende rulo yapıp göndermeyi düşünüyorum örtüyü

Ne yapacaksın örtüyü diye sordun mu?ne diyor?

anasının gözü , bence ne yap bilio musun bi tane de örtü al koy bu da benim hediyem olsun de

aklınca çaktırmamaya çalıştı ya işte hiç kullandığını görmedim nerde çıkar kullansana filan bende hiç kıvırma anlaşılıyor dedim

yok rulo yeterli ona
İyi demişsin bilsin senin anladığını.hatta eşine güzel bi dille söyle.şimdi sana yakıştı mı örtüyü sormak annen sordu diye de.kabul etmeyecektir illa ki eşin ama böyle eften püften şeylerin daha doğrusu annesinin ilişkinize zarar verdiğini ona uymaması gerektiğini dolaylı yoldan güzelce anlat tartışmadan bence

söyledim de pek umrumda olmuyor

bdv mi sandılar burayı
Yokk burası BDV değil ama havamız var vesselamm ondan dikkat çekiyoruz

Ahahahah:))soul seni ayrı seviyorum Koç olduğun için.kızımda Koç.nasıldır Koç burcu anlat

Rakipsizdir Koç'lar canım.
Lider ruhluyuzdur.
Yalana asla tahammül edemeyiz, yalan var ise aşkımızdan gebersekte terk ederiz sevdiğimiz insanı.
Çok enerjik ve egolarımız fazla gelişmiştir
Merak ettiğimiz bir konu var ise bayağı yaratıcıyızdır
Bencillikten kaynaklanan bir sabırsızlık söz konusuyuzdur we söz dinleyemeyiz genelde
Bir toplulukta ön planda oluruz farkediliriz lider ruhlu olduğumuz için ve enerjimiz yüksek olduğu için
Oldukça açık sözlü ve patavatsızızdır Yani net olmayı genelde tercih ettiğimiz için çok sevilmeyiz
İçindekini saklı tutup da aklımızda takılacağına, söyleyiverir kurtuluruz bize göre
Saman alevi gibi çabucak sinirlenir parlarız ve çabucakta söneriz uzatmayız.

Özür dilemekten nefret ederiz ama kendimizi de bir şekilde affettirmeyi başarırız
Gösterişi sevmeyiz ve görgüsüzlükten de nefret ederiz.
Aşık olduğu zaman koç kadını fazlasıyla tutkulu olurlar.
Aklımdakiler bunlar. Senin kızçeni de kocaman öperim iyi ki koç burcu.
Biraz zor insanlarızdır ama zor'lar her zaman kazanır zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…