SisterHooD

Dimi?aynen yazdıklarına harfi harfine katılıyorum canım.ama işte yaşadıkları kolay değil ayrıca en önemlisi NETde değil.yani tutarsız şeyler yazıyor.ayrıca boşanmak öyle boşanıyorum diyip evi terk etmek kadar kolayda değil.yaşı itibariyle gel gitler yaşıyor olabilir ama kimsenin aklıyla dalga geçmesine gerek yok(eğer okuduklarımı yanlış anladıysam daha doğrusu kediyi adam işe filan giderken yanında götürdüyse ve instagramda ayarları genel herkese açıksa özür dilerim kendisinden)

ne oldu kız fiona ya

Ben de bosandim kizlar, ben de kucuktum, 24 yas nedir ki, millet kakara kikiri gezerken ben mahkemede buldum kendimi.. Bosanmak elbette kolay bi süreç degil, niye bosanmiyorsun diyen de yok fiona'ya ama yaptığı hamleler hep cok buyuk, sonu hep fos.. Kediye iyi bak olur mu diye mesaj atmak nedir ya Allah askina? Bi sessiz kal, bi merak ettir kendini, muhatap alma ordan hic kimseyi.. Hem bosanacam, gosterecem günlerini deyip hem bahane oldugu cok bariz olan bi mesaj atmak.. 19 yas bunu anlamak icin kucuk degil..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…