SisterHooD

Biriyle yazismis kız bildiğin yürümüş bu öküz salaga yatmis kız anlamıyorsun ben çok şey demek istiyorum aslinda vs esin görmüyor mu yazışmaları falan demis..Bu iki oldu yaptığı ben zaten bitirmistim kafamda da neyse adam zaten arayista ego tatmininde düşünün. ...

@Blacksee55
IMG_20180131_153414.png

Biriyle yazismis kız bildiğin yürümüş bu öküz salaga yatmis kız anlamıyorsun ben çok şey demek istiyorum aslinda vs esin görmüyor mu yazışmaları falan demis..Bu iki oldu yaptığı ben zaten bitirmistim kafamda da neyse adam zaten arayista ego tatmininde düşünün. ...
Tuh ya
Cok uzucu boyle seyler..
Rabbim sana tez zamanda hayirli bi çıkış nasip etsin

Oha yani diyecek laf yok ..

Yok ben böyleyim der geçer ee ben artık kabul etmiyorum bitecek ...2 kez kendi dedi bosanalim o zaman diye ..ama zaman zor geçiyor cildirmama ramak kaldı Yoruldummmm. Cui Bono Cui Bono
Sabrin sonu selamettir, Rabbim her zorluktan sonra mutlaka bi kolaylik yaratir.. Sen simdi imtihandasin, hakkıyla sabretmeye ve dua etmeye cabala, en dogrusu bu olur..

X