SisterHooD

Amin canım amin çok sağ ol. Yaaa bir nezle beni ne hale soktu.
Doktora gittim verdiği ilaçlar hiç yaramadı. İyi olamadım ya. Çocukta var, mahvoldum anlayacağınız

Çok geçmiş olsun sistam su nezle grip olayları başlı başına dert yahu insanı insanlıktan soğutuyor.

ay caniim daha toparlanamadin mii :/ bebisine gecmez insaAllah
Bebişim yeni iyileşti, kendimden uzak tutmaya çalışıyorum ama yavrum hep sarılmak istiyor, kucağıma geliyor. Ne yapacağımı şaşırdım.
Güya doktor ilaç verdi. Düzenli olarak kullanıyorum ama hiçbir işe yaramadı, hala aynı berbat bir haldeyim canım benim :/

Bebişim yeni iyileşti, kendimden uzak tutmaya çalışıyorum ama yavrum hep sarılmak istiyor, kucağıma geliyor. Ne yapacağımı şaşırdım.
Güya doktor ilaç verdi. Düzenli olarak kullanıyorum ama hiçbir işe yaramadı, hala aynı berbat bir haldeyim canım benim :/
Ilac alip iyice bi terle, ter sırtında kurumadan dus al hemen, bitkisel cay may bi seyler ic mutlaka..

uzmanlar soyluyor ilacli da ilacsiz da bir hafta suruyr diye . Allah sifa versin canim benim ^^

X