SisterHooD

Tugbam tarif paylascan mi yoksa vaz mi gectin? :)) yakalamisken bi sorayim dedim hala gelmedi
Cocom yaa benim oğlum çok hastaydı pazar gece sabaha kadar hastanedeydik. O yeni yeni iyileşiyor, üzerine de ben hasta oldum. İnan hiçbir şey yapacak gücüm yok. Eğer iyi olursam yarışma bitmeden katılırım inşallah cocom :)

Cok gecmis olsun canim benim insallah bir an önce iyilesir yavrun,sende oyle.daha 15 gun falan var,musait olursan katilirsin o zaman.cok öpüyorum kuzumm

Cok gecmis olsun canim benim insallah bir an önce iyilesir yavrun,sende oyle.daha 15 gun falan var,musait olursan katilirsin o zaman.cok öpüyorum kuzumm
Sağ olasın canım benim Allah razı olsun inşallah canım benim niyetlendim katılırım diye ama nasip olursa damdan düşer gibi son anda gelirim artık

Sağ olasın canım benim Allah razı olsun inşallah canım benim niyetlendim katılırım diye ama nasip olursa damdan düşer gibi son anda gelirim artık
Bekliyor olacağım bitanem şöyle bi kıymalı falan yapta gözümüz midemiz bayram etsin patatesli de olabilir bilemedimsen hangisini istersen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…