SisterHooD

Bosanmak hic kolay bi sey degil ki, ozellikle bizim toplumda : ) insanlar artik duzelmeyecegine emin olup pes ediyor ve bosanma gibi zorlu bi durumu goze aliyor.. Kim ister binbir hayalle kurdugu yuvayi yikmayi.. Hic kolay bi sey degil, cocuk olmasa bile kolay degil..
Bosanma elbette son secenek olmalı, elden gelen yapilmali ama olmuyorsa da kisa yoldan en az hasarla bitirilmeli.. Olmayinca olmuyor cidden..

Bakın şimdi eşim işten çıkıp anneciğine gidiyor :)
Neden babaannesi orda
Babamnene Selam söyle öpüyorum hepsini de
Eve gelincede sor halini vaktini canım ya yaşlı kadın çok sevap işliyorsun gönlünü alıyorsun ne iyi yürekli bi adamsın de gelince bakalım ne diyecek :)

pek değil

yediremiyorum ama
Onun annesinin yaptiklarinin 10da 1ini senin ailen yapsaydi, neler ederdi acaba insanlara? Ama kendi anasina hurmet, bi de ustune esini suclamalar, oh ne guzel..
Ailene ve sana deger vermeyen insanlar icin yıpranma.. Bosan diyemem dogrudan, herkesin imkanlari birbirinden farkli ama cocuk dusunme en azindan..

Evet ben hastaneye tek başıma gittim bugün baş ağrımdan ölüyordum taksi tuttum gittim beyfendi işten çıkamam dedi akşamı planlıyormuş meğer
benimkide öyle geçen gün yolda düştüm bayıldım da hastaneye götürmedi izin alamam dedi. annesi olsa gerekirse işi bırakırdı.
insan düşündükçe kahroluyor

aynen öyle canım . bilmiyorum çok yoruldum

Evet ben hastaneye tek başıma gittim bugün baş ağrımdan ölüyordum taksi tuttum gittim beyfendi işten çıkamam dedi akşamı planlıyormuş meğer
Sen durumu çözdün sakın yüzüne deme benim için izin almıyorsun eben için 4 saat izin alıyorsun beni bu kadar düşünmüyorsun diye arıza çıkarırsan ki haklısın
Ondaki düşünce kıyaslama ve kıskançlık olacak malesef
Anlamazlar canım anlamazlar sen kendine ettiklerinle kalırsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…