SisterHooD

aynen öylee . eşiminde meşhur cümlesi bir annem babam var onları da sevmedin istemedin

ne kdar konuşsam da anlatamadım o yüzden artık konuşmuyorum. evet annesini kıskanıyormuşum:KK48:
1 tane annen baban var da esin bi sey yapmıyor ki? Anan cikariyor huzursuzluğu.. Hani karin ortaligi karistirir, dersin ki ana babam 1 tane, haddini bil.. Ama oyle bi sey yok ki, anan durmuyor, surekli haddini aşıyor..
Cok hayirli evlat olduklarini sanıyorlar galiba anne babasinin yanlisinda bile deli gibi savunup ustune karsi tarafa suc bastirinca.. Anasini babasini atsın diyen zaten yok.. Karısı da ona Allah in emaneti.. O ne olacak peki?

Canım bi tavsiye sana
Eşine annesiyle ilgili asla kötü birşey söyleme yani senin gerçeğin doğru düşüncelerinonlarda kötü düşünce olarak algılanıyor
İki yüzlü olmayı siyaseti öğreneceksin
Açık ve net düşüncelerinden bahsetme
Hep bi strateji oyun plan yapacak düşünerek hareket edecek kv eşinden çok sever gibi olup eşine de bi anne şefkatiyle davranarak annesinden uzaklaştırabilirsin
Çocuk olursa anasından biraz uzaklaşır kendi evini yuvasını çekirdek aile bilincini az çok anlamaya başlar
Şunu yapacam bunu yapacam sakın deme dersen yaptırmazlar hep süpriz olacak onlara
Ben böyle değildim onlar yaptırdı bunları bana
Ay ifşa olursam ayvayı yerim :)))
maalesef o aşamaları çoktan geçtik ben her yolu denedim olmadı .
şimdi de görüşmüyoruz görüşmekte istemem aslaa

Canım bi tavsiye sana
Eşine annesiyle ilgili asla kötü birşey söyleme yani senin gerçeğin doğru düşüncelerinonlarda kötü düşünce olarak algılanıyor
Hep bi strateji oyun plan yapacak düşünerek hareket edecek kv eşinden çok sever gibi olup eşine de bi anne şefkatiyle davranarak annesinden uzaklaştırabilirsin
Çocuk olursa anasından biraz uzaklaşır kendi evini yuvasını çekirdek aile bilincini az çok anlamaya başlar
Şunu yapacam bunu yapacam sakın deme dersen yaptırmazlar hep süpriz olacak onlara
.
Evet formül bu..Siyaset..gormiyceksin,duymayacaksin..

Sende ne sıkıntılar yaşadınki bu raddeye geldin,sonuç ayrılıkla noktalanmış..
Huzur her zaman önemli,sen şimdi mutlusun ne güzel eski yaşanmışlıklar geride kaldı..
Kafana göre yaşıyorsun en güzelide bu işte..
Öyle gerçekten öyle
Babanın dediği göze batmaz ama eş tarafı ne derse adamın içine koyar..

t
aman yok be bende alttan almayı denedim bir iki ses etmedim gittim iyi davrandım filan sonra bir baktım ki her akşam ordayım .daha evleneli 1 ay olmamıştı eşimle evde tv bile izleyememiştim filan:kusmuk:
Bışver taviz tavizi getirir taviz verme

evet hadsiz bir de siz normal olsaydınız etrafınızda sizi seven sizinle görüşen biri olurdu dedim diye kendini parçaladı.

gerçekler acı tabi
Bunlar hep ayni model yaa:KK70:
Eski eşimin ailesinin de ne bi cevreleri vardi ne aile dostlari.. Kendi iclerinde bencilce bi hayat.. Almislar damatlari da ic guveysi, kizlari rahat etsin, gelinlere zulum..

1 tane annen baban var da esin bi sey yapmıyor ki? Anan cikariyor huzursuzluğu.. Hani karin ortaligi karistirir, dersin ki ana babam 1 tane, haddini bil.. Ama oyle bi sey yok ki, anan durmuyor, surekli haddini aşıyor..
Cok hayirli evlat olduklarini sanıyorlar galiba anne babasinin yanlisinda bile deli gibi savunup ustune karsi tarafa suc bastirinca.. Anasini babasini atsın diyen zaten yok.. Karısı da ona Allah in emaneti.. O ne olacak peki?
karısı önemli değil karısı kendisi yapıyor herşeyi sorunlu olan karısı . düşünceler böyle. ağlasam bile kendim etmişim kendim bulmuşum

kaynanam zaten bana ben mükemmel bir evlat yetiştirdim asla bana sesini çıkartamaz senin gibi terbiyesizlik yapamaz diyor .

Canım bi tavsiye sana
Seni kahveye davet edip taktik alalım var ne zeki kadınsın ya

Canım bi tavsiye sana
Afedersiniz, amacim tartışmak degil ama boyle insanlar ile kurulmuş bi evlilik bağının icine cocuk yapmasi en buyuk yanlis olur su aşamada.. Bu tip aileyle ve eş ile olan cocugun terbiyesinde bile söz hakki olmayabilir, hem de cocugun annesi olarak.. Nerde kalmis adamin eve iyice baglanmasi.. Psikolojik bi rahatsizlik var burda, basit bi "evliligi anlayamamis erkek" durumu degil.. Ki o bile basit bi sey degil de, neyse..

Son düzenleme:
Afedersiniz, amacim tartışmak degil ama boyle insanlar kurulmuş bi evlilik bağının icine cocuk yapmasi en buyuk yanlis olur su anda.. Bu tip aileyle ve eş ile olan cocugun terbiyesinde bile söz hakki olmayabilir, hem de cocugun annesi olarak.. Nerde kalmis adamin eve iyice baglanmasi.. Psikolojik bi rahatsizlik var burda, basit bi evliligi anlayamamis erkek durumu degil.. Ki o bile basit bi sey degil de, neyse..
aynen çocuk hata olur şu an iiçin

gerçi kaynanamda henüz izin vermiyor zaten çocuk olmasına :KK48:

.
Bence de aynen oyle.... Misal bana evliya misin diyor herkes kaynanamdan ötürü..Ama sorsan biseyimi beğenmez..Anlatsam film gibi..Yuh dersin..
Diyorum ya, bu modellere siyaset de yapsan acik da olsan gucun yetmez.. Sen melek de olsan kalkar bi yanlislikla suclar seni.. Allah korusun, evlerden irak etsin..

Afedersiniz, amacim tartışmak degil ama boyle insanlar kurulmuş bi evlilik bağının icine cocuk yapmasi en buyuk yanlis olur su aşamada.. Bu tip aileyle ve eş ile olan cocugun terbiyesinde bile söz hakki olmayabilir, hem de cocugun annesi olarak.. Nerde kalmis adamin eve iyice baglanmasi.. Psikolojik bi rahatsizlik var burda, basit bi evliligi anlayamamis erkek durumu degil.. Ki o bile basit bi sey degil de, neyse..
Haklısın canım kesinlikle bunlarla uğraşmak kafayı yedirtir adama
Çocuk olursa derken yanlış anlaşılır diye tahmin ettim benim ilk geceden ikizlerim olmuştu evliliğimde bu deveyi gütmek zorunluluğum oldu malesef eşini seviyor ve evliliğinde mücadele etmek istiyorsan devamlılığı için demek istemiştim
Annesinden bağımsız yaşaması için bu bir tüyo idi yoksa boşanmak en kolayı ve kestirmesi kafan rahat çek git

amann görmen lazım bir anda öyle bir çirkefleşiyor ki tanıyamıyorum özüne dönüyor daha doğrusu :bicak:
İnsanlar çift yaratılmış diye boşuna dememişler benim kv de aynısı çocuklarından baika kimsesi yoktur ama ben asla böyle birşey demedim yüzüne dersem sennki gibi kriz geçirir haklıyken haksız duruma düşürtür beni :)

X