SisterHooD

İçimden ya sabır çeke çeke hal oldum yarın da sınavım var kafam bi dolu bugün sınavdan çıktım yarın da bana geleceklermiş bi insanda saygı olur
.
Benimkiler hep bende ayol..Gitmek bilmezler.Ay canim şunu cekti cikolatalikurabiyem çok güzel yapar dedim deyip pat bendeler:KK53:Çünkü ben ağzımı açmam.çünkü ben bir yengecim:skandal:

Aslında çok kolay ya yaparsın gerçi o fotodakini ben yapmadım da.hamur yoğurup açtıktan sonra gerisi kolay.ya da annen veya kvn yapsa
kız yok önemli değil o kadar. çok canım çekse eskişehir zaten mantı çiğbörek deryası gider bir yerde yerdim. için rahat olsun yani :)
bizim mantının çeşiti biraz daha değişik senin ki haluja dediklerinden. çerkez mantısı da deniyor sanırım. =)

kız yok önemli değil o kadar. çok canım çekse eskişehir zaten mantı çiğbörek deryası gider bir yerde yerdim. için rahat olsun yani :)
bizim mantının çeşiti biraz daha değişik senin ki haluja dediklerinden. çerkez mantısı da deniyor sanırım. =)
Valla içim biraz olsun rahatladı yiyebileceğin bi yer varsa.evet canım bu çerkes mantısı

X