SisterHooD

Ahahahahah ya abiminde iki kedisi var. Bi sepetleri var kocaman içi sırf kedi oyuncağı:KK70: çok pahalı hediyeler aliyor oynarlar diye ama hiç bakmıyorlar. Geçen elinde bi ip vardi. Abim diyorki bak bu 1 lira ama en sevdikleri oyuncak ahahaha onlarda o iple koşturuyordu falan o aklima geldi sen nohut diyince :KK70: mashAllah kedilerimize ♡ hazır halılar kalkmışken bizim kızlar gelsin sana Favelayn Favelayn terelelli34 terelelli34 :temizlik::temizlik::temizlik::temizlik::temizlik:
benimkilerde aynısının tıpkısı işte. alıyorum yüzüne bakmıyolar. sonra nohttur makarnadır. yada yere düşmüş birşeydir. bazen benim görmediğim şeylerle bile oynuyorlar :KK70:
ahaha gelsinler valla :KK70::KK70: doğuma hazırlık temizliği yapılıyor evde :KK70: iyi olur :KK70:

Senin eski adın neydio_O
benimkide dün fındık verdi yer mi diye, dedim saçmalama
Bi koydu önüne kokladı kokladı oynamaya başladı :KK70:
fındık değil ama cips yemişlikleri var. hatta bira içmişlikleride var :KK70:

benimkilerde aynısının tıpkısı işte. alıyorum yüzüne bakmıyolar. sonra nohttur makarnadır. yada yere düşmüş birşeydir. bazen benim görmediğim şeylerle bile oynuyorlar :KK70:
ahaha gelsinler valla :KK70::KK70: doğuma hazırlık temizliği yapılıyor evde :KK70: iyi olur :KK70:

Hahaha:KK70:

Hahahha ciddi mi , noldular sonra :KK53:
İyiyim canım benim şükür sıkıntım yok turp gibiyim masallah sen nasılsın iyi misin ? :KK200:
Oh iyi sevindim , iyiyim bende şükür :)
Öff süpürmicem la evi amaannnn benden kıymetli mi yarın yaparım:işsiz::KK17:
ben süpürdümmm :cool:

1 saat misade size hadin yapak:mapus:

Yarına kadar olur mu dediydimm :p

97023fee46f939e43519edea3fb4efd5.jpg

Neye gore belirleniyor bu bankansalar çok merak ediyorum. Bazıları valla saydırıyor banlanmıyor:KK70:

Kiblenmiyorlar demek ki
Bazen sana gıcık olanlar en ufak bi falsolu mesajını bile kiblemek için sotede bekliyorlar valla

İşleri bitirdim ya yine mikemmelim ders çalışcam şimdik polislige hazırlaniyom polisista olceeeem

Çeteyiz ulan biz :KK70: Polis mi olcen basımıza

Hahahha ciddi mi , noldular sonra :KK53:

Oh iyi sevindim , iyiyim bende şükür :)
ben süpürdümmm :cool:
valla bişey olmadı. sadece içine dis dokup höpürdettikleri bira ziyan oldu o kadar :KK70::KK70: bide patisini patisini sokup yalarken yakaladım iti :KK70: öyle keyifli içiyorlardı. al dedim içmişin birayı cipste ye diye kızıp uzattım. saolsun ikiletmedi yedi. :KK70::KK70:

X