SisterHooD

Bişey sorucam kayınbiraderinizle aranız nasıl size hiç canım hayatım falan diyor mu
Canim der ama hayatim demez. Benden yasca buyuk baya..

Benim esim de uykusuzsa aslaaaa durduramazsin gozler kapanir :KK70: ama uyku saati normal
benimki anormal sanmistim :KK70: degerlerine baktirdimi ayhhh ne zor yaaa ben gece uyurken nefret ede ede of sabah olsa diyorum :KK70:
Birde benimki stresslenince uzulunce filan komple uyuyor.benimde. komple uykum kaciyor. Adami bogasim geliyor o zaman :KK70:

Canim der ama hayatim demez. Benden yasca buyuk baya..

Birde benimki stresslenince uzulunce filan komple uyuyor.benimde. komple uykum kaciyor. Adami bogasim geliyor o zaman :KK70:
Eşinin yanında da kıza sürekli canım diye hitap ediyormuş ne zaman gitsem beni görünce gülümsüyor diyor geçen kuzenim dükkanlarına gidince selam vermeden çıkmış eşine niye selam sabah vermedi hayırlı işler demedi diye sormuş

3 yaş var aralarında
Ay kuzenimle konuşuyoruz şimdi kaynı sürekli canım diyormuş bugün de telefonu kapatırken öptüm görüşürüz demiş şok oldum
Esimin abisi var benden yasca buyuk sakalasiriz sohbet ederiz samimiyiz abi kardes gibi ama ben abi derim oda parte :) hep bir mesafe var tabi...

:KK70::KK70:
images-2.jpg

Eşinin yanında da kıza sürekli canım diye hitap ediyormuş ne zaman gitsem beni görünce gülümsüyor diyor geçen kuzenim dükkanlarına gidince selam vermeden çıkmış eşine niye selam sabah vermedi hayırlı işler demedi diye sormuş
Bazi insanlar canimli fln konusur da demekki kuzenin bisey sezmis ki rahatsiz olmus. Bence fazla muhatap olmasin.

Esimin abisi var benden yasca buyuk sakalasiriz sohbet ederiz samimiyiz abi kardes gibi ama ben abi derim oda parte :) hep bir mesafe var tabi...
Ne zaman kvgile gitsem bana iş yaptırmıyor kaynım diyor mutfağa geliyor elimden alıyor tabağı tepsiyi diyo çok ilgileniyor gibi geliyor diyo kızın aklı karışmasın diye sana öyle geliyor dedim ama bana da öyle geldi ..

X