SisterHooD

Kız bu teyze mi amca mı :d

Valla az kaldi baya. Bana bugun yarin gelir gibi geliyor. Panik sardi dort yanimi.

Hiiiii ayy cok heyecanlııııı
Maskeli doğacak bebek :d

Bayaa ugrastimmm :KK70: googleeee maskeli kadin :KK70: hemde cihurali :KK70: tam benlik

Hosgeldin sistaa
Hadi ilk görevin seni bekliyor chessin duvarında :p

Ooooffff kedimin poposundan bişey sarkıyordu parazitlenmiş galiba bi kaç gündür çok ısırıp çiziyordu ondandır yazıyor internette yavrum kabız olmuş sıcak suya bi soktum içinde ne varsa çıkardı kakasıyla :KK43:

Poposundan sarkacak kadar mı kötü yavv bayadır var o zaman paraziti
Hemen yaptır iç parazitini kıyamam yazıkk

Yok o kadar durmaz benim ki. Acilmam baslamis cunku. Cati muyanesinden beride lekelenmem var. Pazartesinden beri yani. Doktorum zaten 2 haftaya gelir demisti.1 i nerdeyse gecti iste :)

Suan 6 yastikla uyuyorum :KK70:
Seni anliyorum yaaa ben normalde yuz ustu uyuyorum o hamilelikte bana zulumdu :KK70: az kalmis sabirrrr sonra da bebiss uyutmaz :emir_bebek:

Yarın veterinere gidelim diyorum bişey olmaz diyo adam :KK43: kendim götürcem kutusunu da sevmiyo hiç inşallah baş ederim

Ben gibi
ayy kiyamam ben ona. Durum fena. Ic dis parazit asisi yapilmiyor mu zaten duzenli. Hemen gotur veterinere yarin :KK43:
Bende de var 2 tane pisi. Ikisid eerkek guya ama cok nazlilar buluttan nem kapip hastalanırlar hemen. Asilar cok onemli o yuzden.

Hosgeldin sistaa

Ahahaaa dogunca bi maske takar resim cekerim :) sisterhoodun resmi logosu olur :KK70:

Hosgeldin sistaa

Gelir gelmezzzz mi insan bir ikramda bulunurr :KK47::KK47:

ayy kiyamam ben ona. Durum fena. Ic dis parazit asisi yapilmiyor mu zaten duzenli. Hemen gotur veterinere yarin :KK43:
Bende de var 2 tane pisi. Ikisid eerkek guya ama cok nazlilar buluttan nem kapip hastalanırlar hemen. Asilar cok onemli o yuzden.

Ahahaaa dogunca bi maske takar resim cekerim :) sisterhoodun resmi logosu olur :KK70:
2 hafta önce yaptırdık :KK43:
Sıcak suya bi soktum rahatladı karnı sokuldu şimdi uyuyo bacak aramda

2 hafta önce yaptırdık :KK43:
Sıcak suya bi soktum rahatladı karnı sokuldu şimdi uyuyo bacak aramda
O zaman ilac ise yaramis parazit döküyor demektir.ama sanki bu kadar uzun surmemeliydi.sen yinede danis veterinere mutlaka. Sokaga çıkıyor mu hic. Yada cig et filan yiyor mu

Hahhh ona bir de kod adı veririz
Doğuştan serseri :KK70:

Ya valla daha 2 hafta oluyor ya :KK43:

2 haftada öyle olmaması lazım belki de parazit değildir bir sey yemiştir o cıkmıstır
Kakasına baktın mı baska gördün mü

Gelir gelmezzzz mi insan bir ikramda bulunurr :KK47::KK47:

Çeteyiz ulan biz:KK70:
Sen bizi minnoş bir geyik topiği mi sandın yoksaaa

terelelli34 terelelli34 ne kadar tehlikeli oldugumuzu gosterelim sista

X