SisterHooD

Haklısın canım. Sevmiyorsan birini herşey gözüne gözüne batar.
Ama dediğim gibi ne de olsa mutlu ettiği kişi yeğeni, buna ne dersen engel olamazsın.
Ben abimle 3 aydır dargınım konuşmuyoruz. Karısıyla da dahil.
Ama yeğenlerime dargın olduğumuzdan beri eskisi gibi değişmedim aldım bir sürü şeyler gönderdim annemle ya da sadece yeğenlerim bize geldiği zaman kendim verdim. Peki abim benim oğluma ne yapıyor? Sadece bisküvi,çikolata veee oda bazennn çok nadir. Sewiyor mu yeğenini elbette sewiyor.
Ama yine de hiç bir zaman karşılık beklemeden yapıyorum yeğenlerime her şeylerini.
Onlar mutlu oluyorya dünyalara bedel benim için.
Yeğenine yaptığına değil de sinir oluşum ablasına biraz olsun duracağı yeri bildirse yeter.yoksa dediğin gibi çocuklar mutlu olunca insan çok seviniyor.ben ablasını atamadığımda neden aramıyor sormuyorsun diyordu zamanında.artık diyemiyor gerçi.ablası öğretmenler gününde kendisini aramış beni aramadı,özel günlerde kendisini arar beni asla aramaz.ona biley demiyor neden aramıyosun diye.demesini geçtim bir de methiyeler düzüp övgüler yağdırıyor buna sinir oldum canım yoksa dediğin gibi yeğeni tabiki sevecek mutlu edecek.ay ne doluyum ben yine ya:)başını şişirdim

Kizlarrrr napiyonuz karnemizi aldik hwpsi cok iyi masallah ogluma
baby_dance_smiley.gif

X