SisterHooD

ben de diyorum nedir bu çılgınlık :KK70:
84bf1163f967a05e4b5bd31d5bcce3e5.gif

OLsun kız, misal bende abimin cocuklarına elimden geldiğince yaparım bir şeyler...
Ama abim benim oğluma pek öyle değildir.
Karşılık bekleme, cocuklar mutlu olsun yeter ki.
Senin cocuğuna da yapmıyorsa da sen yap daha cok ...
Öyle mi diyosun?ama soul o yeğenine hiç bi şekilde sevgi göstermiyoken kocam olacak angut neden böyle davranıyo anlamıyorum.tmm yeğeni sever ama kızından da önemli değilya

Öyle mi diyosun?ama soul o yeğenine hiç bi şekilde sevgi göstermiyoken kocam olacak angut neden böyle davranıyo anlamıyorum.tmm yeğeni sever ama kızından da önemli değilya
Elbette önemli değil, ilk önce kendi evladındır ama eğer eşin kendi kızını ihmal edip, daha çok kardeşinin cocuklarına yapıyorsa bu çok yanlış...
Ama eğer kendi evladına karşı bir ihmal yok ise bırak yapsın canı kanı yeğeni ne de olsa buna engel olamazsın canım.

Elbette önemli değil, ilk önce kendi evladındır ama eğer eşin kendi kızını ihmal edip, daha çok kardeşinin cocuklarına yapıyorsa bu çok yanlış...
Ama eğer kendi evladına karşı bir ihmal yok ise bırak yapsın canı kanı yeğeni ne de olsa buna engel olamazsın canım.
Yok allah var evladına Çok ilgili bi baba.kızıma 8tllik arabayı vermedi halası olacak zebani.sanki biz alamıyoruz kıza oyuncak elbette ki alıyoruz ama çocuk araba için ağlarken al bu da senin olsun demedi.daha bu en ufak şey.anlatsam roman olur.yani anasına ve bacılarına çok doluyum ne yapsa batıyo anlayacağın

Yok allah var evladına Çok ilgili bi baba.kızıma 8tllik arabayı vermedi halası olacak zebani.sanki biz alamıyoruz kıza oyuncak elbette ki alıyoruz ama çocuk araba için ağlarken al bu da senin olsun demedi.daha bu en ufak şey.anlatsam roman olur.yani anasına ve bacılarına çok doluyum ne yapsa batıyo anlayacağın
Haklısın canım. Sevmiyorsan birini herşey gözüne gözüne batar.
Ama dediğim gibi ne de olsa mutlu ettiği kişi yeğeni, buna ne dersen engel olamazsın.
Ben abimle 3 aydır dargınım konuşmuyoruz. Karısıyla da dahil.
Ama yeğenlerime dargın olduğumuzdan beri eskisi gibi değişmedim aldım bir sürü şeyler gönderdim annemle ya da sadece yeğenlerim bize geldiği zaman kendim verdim. Peki abim benim oğluma ne yapıyor? Sadece bisküvi,çikolata veee oda bazennn çok nadir. Sewiyor mu yeğenini elbette sewiyor.
Ama yine de hiç bir zaman karşılık beklemeden yapıyorum yeğenlerime her şeylerini.
Onlar mutlu oluyorya dünyalara bedel benim için.

X