SisterHooD

Biraz önce bdvde kvsi kanser hastası olan biri vardı ya işi bırakmadı diye kötü olmuş.
Birebir aynısını yaşadım çocuğum yoktu o zaman 1 yıllık evliydim işede yeni girmiştim 1 ay olmuştu daha.
Kple görümcek geldi bir akşam işi bırakacaksın okullar açılıyor çocuklar okula gitcek biz duramayız hastanede dediler. Bıraktım iyimi oldum asla. İşi bıraktım kvnin yanında 1 ay bile duramadım vefat etti.
Benimkini saracak bir annesi yok :KK43: Allah rahmet eylesin
Ama ablaları sahip çıkar atıyım bunu ben :KK70:
Benimkinin anası beni gömer eminim :KK70:
Ben kocami kimselere vermem cok huysuz ana kuzusu ama gideri var cok topku biraz da bana ev isinde yardim etsede super olcak bıktım evde is yPMktan
Allah mesut etsin ablişko

Biraz önce bdvde kvsi kanser hastası olan biri vardı ya işi bırakmadı diye kötü olmuş.
Birebir aynısını yaşadım çocuğum yoktu o zaman 1 yıllık evliydim işede yeni girmiştim 1 ay olmuştu daha.
Kple görümcek geldi bir akşam işi bırakacaksın okullar açılıyor çocuklar okula gitcek biz duramayız hastanede dediler. Bıraktım iyimi oldum asla. İşi bıraktım kvnin yanında 1 ay bile duramadım vefat etti.
Benimkini saracak bir annesi yok :KK43: Allah rahmet eylesin
Ama ablaları sahip çıkar atıyım bunu ben :KK70:
Kizz delimisin adam çöpsüz kalmış atiyim diyon atma sakin :KK70:

:KK17:
kucuk-aksam-ne-icirdiniz-bana.jpg

Mumkunse uzat dursun ev isimden:KK11:
Aaa niye ki beceriksiz mi :KK70:

Torununu gömer bu eski topraklar :KK70:
Şeytannnn görsün yüzlerini dicem şeytan bile göre göre bıkmıştır benim kvninkini kendisi şeytanın kankisi
Benimki kazık cakmak istiyor dunyaya benim ömrümü 3 senede torpuledi hanimefendi benimkide öyle valla 2 yüzlü şeytan. Onun gıybetini yapmaya bayikiyorum ne hallere düştüm onun yüzünden:KK70: herkese ondan ne kadar nefret ettigimi anlatıyorm icim soguyor anca böyle

Aaa niye ki beceriksiz mi :KK70:

Benimki kazık cakmak istiyor dunyaya benim ömrümü 3 senede torpuledi hanimefendi benimkide öyle valla 2 yüzlü şeytan. Onun gıybetini yapmaya bayikiyorum ne hallere düştüm onun yüzünden:KK70: herkese ondan ne kadar nefret ettigimi anlatıyorm icim soguyor anca böyle
Yok kiz bir dagitiyo sora kacip gidiyo keske beceriksiz olsa:KK70:

X