SisterHooD

Lif yapim lif
bornoz-lif-modeli-yapimi.jpg
bunun pempesi:KK69:

Benim koca arkadaşına gitti 12den önce dön dedim ortada yok :mad: bulan gören kabağa dönüşmüştür sevabına bi getiriversin
Ay keşke benimki de gitse her akşam evde yiyip içip bulaşık çıkarıyor bıktım ya bi lavabo içine koymasını bilmiyo sifon çekmesini bilmiyo sabahtan akşama kadar temizliyorum o geliyor pantolon bi yanda çoraplar bi yanda koltuğa yastık battaniye getiriyor su içiyor 3 bardak suyu sehpaya koymuş her seferinde yeni bardak çok gözüme battı bugün :KK43:

Ay keşke benimki de gitse her akşam evde yiyip içip bulaşık çıkarıyor bıktım ya bi lavabo içine koymasını bilmiyo sifon çekmesini bilmiyo sabahtan akşama kadar temizliyorum o geliyor pantolon bi yanda çoraplar bi yanda koltuğa yastık battaniye getiriyor su içiyor 3 bardak suyu sehpaya koymuş her seferinde yeni bardak çok gözüme battı bugün :KK43:

Dağınıklık bizim evde de sorun vallahi o da bende epey daginiz ama eşim benden 2 kat daha dağınık.Hergun odalardan bardaklar topluyorum

Bak o sifon olayı benimkindede var geçen beni azarlıyor sen girince temiz bile olsa sifon çekiyon diye bundan sonra büyüğümü yapıp o girince koklasın :kusmuk:
Bide işi gücü çekirdek çitlemek whatsappta arkadaşlarıyla muhabbet etmek.
Yav senin 2 yaşında oğlun var bi bırak artık arkadaşı ya ailenle ilgilen demi. Oğlunla top oyna araba sür yokkkk

Bak o sifon olayı benimkindede var geçen beni azarlıyor sen girince temiz bile olsa sifon çekiyon diye bundan sonra büyüğümü yapıp o girince koklasın :kusmuk:
Bide işi gücü çekirdek çitlemek whatsappta arkadaşlarıyla muhabbet etmek.
Yav senin 2 yaşında oğlun var bi bırak artık arkadaşı ya ailenle ilgilen demi. Oğlunla top oyna araba sür yokkkk
Hepsini toplayıp eskiceye verelim de dikiş makinası alalım en azından dikiş makinası lazım oluyo sökük dikeriz :KK70:

Benimkini anası koynuna sokar valla :KK70:
Biraz önce bdvde kvsi kanser hastası olan biri vardı ya işi bırakmadı diye kötü olmuş.
Birebir aynısını yaşadım çocuğum yoktu o zaman 1 yıllık evliydim işede yeni girmiştim 1 ay olmuştu daha.
Kple görümcek geldi bir akşam işi bırakacaksın okullar açılıyor çocuklar okula gitcek biz duramayız hastanede dediler. Bıraktım iyimi oldum asla. İşi bıraktım kvnin yanında 1 ay bile duramadım vefat etti.
Benimkini saracak bir annesi yok :KK43: Allah rahmet eylesin
Ama ablaları sahip çıkar atıyım bunu ben :KK70:

X