SisterHooD

beni de iki yüzlülük yapmadım yalakalık yapmadım herşeye eyvallah demedim diye sevmedi işte eşimin ailesi . bana hakaretler ederken susmadım cevabını verdim diye kötü insan oldum

Az kalmış mezun olmasına 3.sınıftı sanırım.idare et bence.sınıf değiştirsen olmaz arkadaşlarından filan ayrılması.bende sınıf öğretmeniyim bu arada.öperim oğlunu

öle böle saftirik değil , oğluna dio gidip aryı düzeltçem , neyse hakaretlerden snra ben o kadını görmek istemedim çünkü kalkıp bişi der yüreğim kaldırmaz el gün demedn kapıya kadar tekmelerdm onu , ben yokken gelmişler senin kızın terbyesiz de cart curt ötmüş , bana hakaret ettiğinde telde ailemden hepsi duydu tek laf eden olmadı annemde onu demiş benim sen hakaret ederken biz yanındaydık hepimiz sana o sensin bile demedi demiş hiç bişi diyemedi dio , resmen işi bitirip taktığı bileziği geri almaya gelmiş kadın annemde çakozlamış hiç oralı olmamış amacına ulaştırmamış , kadın çocuğunun parası için yapmadığını bırakmadı

aynı koç işte bnde öleyimmm

Valla kurtulmuşsun verdiğin bi sadaka karşı gelmiş.evlensen bile boşatırdı o kadın seni.sinsi şey

Eşin ne diyor bunlara peki,çoğu erkek karşı çıkar ondan yani..
Huzurunuz kaçmıyorsa sorun yok.kvler herşeyi diyor yapıyor biz biley yapınca günah keçisi oluyoruz
aynen kadın bana laf sayıyıor ben tek bir laf deyince onun söyledikleri uçup gidiyor benim dediğim laf kalıyor ben suçlu oluyorum

aranızı düzeltin filan diye eşim ısrar ediyor anneciğine kıyamıyor tekrar görüşmemi istiyor ama ben kabul etmiyorum. annesini hala çok suçlu görmüyor

Sakın kabul etmeyarın bit gün gene aynı lafları söyler durur..

Ben senin kadar şanslı olup görüşmüyor olsaydım asla görüşmezdim bi daha.

Sakın kabul etmeyarın bit gün gene aynı lafları söyler durur..
Ben senin kadar şanslı olup görüşmüyor olsaydım asla görüşmezdim bi daha.
annesinin numaradan ağlaması sızlamasına inanıyor ya beni deli edende bu. hala annesinin yaptıklarını unutmamı isteyebiliyor. istemiyorum yaa bir daha görmek bile

erkekler çok kör anneleri konusunda. eşimde biraz düşkün annesine

Masallah ya ikinci bi umut oluyor mu insanda ? Ben bosanirsam sanirim 2. Evliliğimi yapmam kesinlikle erkeklerden yana umudum kalmadi. Bütünleştigim benim aynimdi eşimflort donemindeyken . Simdi cok degisti orasi ayri ama rabbim pismanlik vermesin size inşallah mutlu olursunuz

Kız seninle mutlu olunmaz mı valla 2 dk da yaşam enerjisi yaydın gruba2. Evliliğin mi
Sendecok sknti cekmissin ya hepsi ayni bu kadinlarin demek ki sonra neden nefret ediyosunuz bizden oluyor bilin bakalim neden

Sakin ol hemşerim bak olayı anlattm en altta

beni de iki yüzlülük yapmadım yalakalık yapmadım herşeye eyvallah demedim diye sevmedi işte eşimin ailesi . bana hakaretler ederken susmadım cevabını verdim diye kötü insan oldum
Siz bayağı bayağı şeyler yaşamışsınız.
Yüz yüze dertleşmek şart oldu.
@JustHoldMe ayarlayacağız inşallah geleceğiz bakalım

Az kalmış mezun olmasına 3.sınıftı sanırım.idare et bence.sınıf değiştirsen olmaz arkadaşlarından filan ayrılması.bende sınıf öğretmeniyim bu arada.öperim oğlunu
Anladım zaten öğretmen olduğunu bu konuyla ilgilenmenden.
Sana olayı anlatayım hemen.
Şimdi bu E-okul mevzusu varya hani hocam.
Şimdi karne notlarını geçirmiş öğretmen.
Bütün dersler "ÇOK İYİ"
Sadece türkçe dersi "İYİ" idi.
Sonra bir kaç gün geçti, tesadüf başka bir arkadaşımız var o E-okula bakmış ve matematik dersi "ÇOK İYİ" iken "İYİ" yapılmış, beni aradı sizinde değişmiş mi dedi. Bende baktım ki değişmiş. Geçen cuma günü oldu bu.
Bizim gibi 8 kişiye aynı şey yapılmış.
Bizde pazartesi günü öğretmen ile konuşmaya gittik okul çıkışı, bende iş yerinden koştur koştur gittim.
Sorduk dedik ki, öğretmen hanım notları değiştirmişsiniz bir sorun mu oldu ki acaba diye sorduk.
Cunku cocuklara sinirlendiği zaman direk komple sınıfa sözlü notunuzu sıfır verdim demişti ve cocuklarda benim oğlumda dahil evde anlatırken bunu cok üzülmüştü. Yine sınıfça kızdırdılar da bunu karnede ki nottan çıkartıyor sandık bizde.
Neyse bize dedi ki. Ben onları cuma günü süpriz sınav yaptım, o son aldıkları sınavdaki nota göre karne notlarını değiştirdim dedi. Biz şoookk !!
HAbersiz sınav 3.sınıfta ne kadar doğru bilemedim. Yanlışsam söyleyin siz hocam.
Neyse bizim bu konuşmamızın üstüne öğretmen hanım akşamına notları yine değiştirip, "İYİ" yaptığı matematik notlarını, tekrar "ÇOK İYİ" ye çevirmiş. Yani not ile söylemek gerekirse "5" yapmış.
ŞAşırdık kaldık biz yine.
Sonra sınıf annesi ile bize haber göndermiş bugün ve demiş ki;
"Gerçekleri görmeyenler hayallerle yaşar" Notları değiştirdim ama ikinci döneme hazır olun böyle olmucak demiş.
Sizce bu konuşma uslup bu tutum doğru mu hocam siz söyleyin bana.
Yani resmen cocuklarınız da kapasite yok, siz hayallerle yaşayın gerçekleri görmeyin demek istedi.

Son düzenleme:
Aynen yaptığı hiçbirşeyi görmez benim eşimde annesinin.daha doğrusu görürde görmez

Gözüyle kulağıyla duyuyor demi yaşananları,bir çok erkek böyle analarına düşkün oluyorlar..
Tamam sevsinler saydınlar ama,artık yeni bir hayatları olduğunu analarına bir zahmet anlatsınlar..

hemde baya
gelin gelin
Aynen yaptığı hiçbirşeyi görmez benim eşimde annesinin.daha doğrusu görürde görmez
Gözüyle kulağıyla duyuyor demi yaşananları,bir çok erkek böyle analarına düşkün oluyorlar..
Tamam sevsinler saydınlar ama,artık yeni bir hayatları olduğunu analarına bir zahmet anlatsınlar..
aynen öyle evet bütün herşey eşimin yanında oldu ama yine de annesine bişey diyemedi . bende kendimi savununca kötü oldum

eşimin evlendiğini kabul edemediler

Teşekkür ederim canım.
2012 boşandım.
Yanii nasıl desem ben de ilk zamanlar öyle düşünüyordum.
Takii şu an hayatımda olan kişi karşıma çıkana kadar.
4 senedir görüşüyoruz.
Birde yaşım genç daha 29 yaşındayım.
İlla biri olsun diye değil, gerçekten huzuru ondan bulduğum için bu kadar uzun süredir hayatımda.
O da boşanmış biri ve kızı var onunda 9,5 yaşında.
Benim de oğlum 8,5 yaşında
Rabbim utandırmasın diye dua ediyorum her zaman.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…