SisterHooD

Kız seninle mutlu olunmaz mı valla 2 dk da yaşam enerjisi yaydın gruba:KK49:2. Evliliğin mi
2.nişanlımla evlendim allahtan ilkiylşe öle bi hata etmedim düşman başınaaa :KK8::KK8::KK8: Diğeri öper koklar özledim der oğlunun yanında ama oğlu yokken arar ağzına geleni sayardı nişanı atayım diye :confused: en sonunda bana sen kız değilsin hoca söledi ben askerdeyken ailen sana birini bulmuş vs cart curt öttü , bi tokadı yapıştırdım git dedim ananın dizinin dibinde otur:KK8::KK8::KK8: ondan sonra valla çok değiştim iyi niyetli olmak her zman iyi diil cidden

Dayıyorum valla kocama da farklı yansıtmıyorum onun yanında bile şakayla karışık dokunduruyorum lafımı.o da biliyo anasını da işte yapacak biley yok mecbur yaza tayin isteyip gidicezz inşallah
Valla en iyisi öleee ... ama ben çok kızdığımı belli etmiom geçiştiriom ama dediğin gbi yeri gelince tak tak ta :cool:

2.nişanlımla evlendim allahtan ilkiylşe öle bi hata etmedim düşman başınaaa :KK8::KK8::KK8: Diğeri öper koklar özledim der oğlunun yanında ama oğlu yokken arar ağzına geleni sayardı nişanı atayım diye :confused: en sonunda bana sen kız değilsin hoca söledi ben askerdeyken ailen sana birini bulmuş vs cart curt öttü , bi tokadı yapıştırdım git dedim ananın dizinin dibinde otur:KK8::KK8::KK8: ondan sonra valla çok değiştim iyi niyetli olmak her zman iyi diil cidden
Aslında en tehlikelisi o.seviyormuş ilgiliymiş çok iyiymiş gibi görünüp öpüp koklayan övgüler yağdıran kv.saftirik oğulları da hemen inanır.hakkında hayırlısı olmuş canım kurtulmuşsun

Kullanırım, tepe tepe, seve seve kullanırım :KK70:

Arada vercen demiii kullanayımmm :KK70:

A1Aq3r.gif

:KK48::KK48::KK48: güzel gidio kuzum , eşim diğerine hiç ama hiç benzemio çok şükür , iki de fingirdedin mi :21: bi de ona yemek döktürdüm mü çok mutlu ama o da bana temizlkte yardımcı oluo :KK48: sıkıosa olmasın
Amann amannn maaşallah diyelim balböceğim :KK66:
Amin amin kimsenin bozmasın ..
Şu dunyada yaşayacağimiz an meçhul böyle dertlerle güzel umutları olan ne kadınlarımız harcanıyor çok üzülüyorum.

Çok haklısın, kadınlarımıza değer vermeyen öküzler çok ve ayıklanmıyor maalesef :KK43:
Ya şimdi sen bişey söylersen belki oğluna tutumu filan da değişir.boşver yapma onu egosuyla başbaşa bırak oğlun için.
Tek bize karşı değil, sınıfa karşı öyle.
Kendi egosundan cocukları harcayacak aptal ...

:rolleyes::rolleyes::rolleyes:sen cinsel kısmına takıldın yoksa gerisi koça uymuo , koç dobra çat çat çat lafı çakar bi sinirlenir köpürür öle durulur :KK8: ama değiştirdiler la koçu :KK70:
Öffff aynen cinsellik kısmında dedim zaten :KK70:
Ben ya siyah olucam ya da beyaz ortam yok.
Dobra olduğum içinde beni pek sevmezler.
Yani ilk başta havalı görürler burnum hava da zannederler beni ama samimi oldukça seninle ilgili ön yargıda bulunmamız hata diyen çok oldu :KK70:
Pat diye söylerim düşünmem sonu nereye gidecek.
Yalan söyleyemiyorum balböceği ben.
Ne olursa olsun bana net olucak karşımdaki.
Kem küm edildi mi ben soğuyorum karşı tarafa ve eskisi gibide olamıyorum maalesef.
O öfke çıkışlarım zaten benimkini bezdirdi.
Yaniii çat çat söylüyorum kızıyorum ya da bağırıyorum.
Sonra eskisi gibi oluyorum uzatamıyorum, ama söyleyeceğimide söylüyorum içimde kalmıyor.

Gerçek yüzler sonra çıkar..

Ben döverimmmm

Selam hoş geldin

Ahaaaaaaa tepe tepe kullan :KK53:
Yaaa sende olmasaaaannnnn hemşerimmm
8_4_131.gif

Amann amannn maaşallah diyelim balböceğim :KK66:

Çok haklısın, kadınlarımıza değer vermeyen öküzler çok ve ayıklanmıyor maalesef :KK43:

Tek bize karşı değil, sınıfa karşı öyle.
Kendi egosundan cocukları harcayacak aptal ...

Öffff aynen cinsellik kısmında dedim zaten :KK70:
Ben ya siyah olucam ya da beyaz ortam yok.
Dobra olduğum içinde beni pek sevmezler.
Yani ilk başta havalı görürler burnum hava da zannederler beni ama samimi oldukça seninle ilgili ön yargıda bulunmamız hata diyen çok oldu :KK70:
Pat diye söylerim düşünmem sonu nereye gidecek.
Yalan söyleyemiyorum balböceği ben.
Ne olursa olsun bana net olucak karşımdaki.
Kem küm edildi mi ben soğuyorum karşı tarafa ve eskisi gibide olamıyorum maalesef.
O öfke çıkışlarım zaten benimkini bezdirdi.
Yaniii çat çat söylüyorum kızıyorum ya da bağırıyorum.
Sonra eskisi gibi oluyorum uzatamıyorum, ama söyleyeceğimide söylüyorum içimde kalmıyor.

Yaaa sende olmasaaaannnnn hemşerimmm
8_4_131.gif

:sopa::sopa::KK70:

X