SisterHooD

Edicekler tabi.temizlik bizim her tarafı boklamak onların görevi sanki.sorması ayıp kv çok mu temizde sana laf söyleme haddini kendinde görüyo.böylelerine sinir oluyorum ya
aynen öle çok temiz geçinio ama akşam gir evine hala toparlanamamış , bi kere mutfakta abdest alırken gördüm titiz değilde mıymıntı işte kendiniz temz görüo ama allahtan gene karışmıo o anladı beni

Demezler kötü filan şakayla karışık 90dan golü attın mı hem kötü olmazsın hemde sınırlarını bilirler:)
aynen öle , ben bi de mesela bişi olmuşsa onu anlatıom işte herhangi bi olay sinirli sinirli şöyle yaptım şöle dedm fala die , aman kızım yapma sakin ol dio , banane diom delirtmeselermiş diom hiç umrum olmaz diom iyi olmak isteyenle iyi olurum kötü olmak isteyenlede klötü olurum hiç sıkıntı değil diom anlasın verceğim tepkiyi ayağını denk alsınlar die anlatıom ha

Mutfakta abdest alıp lavabo ve banyoyu ne amaçla kullanıyor acaba:)aynen öyle ben de kendimi anlatana kadar epey bi haltlar karıştırmaya çalıştı kv hala öyle ama bi halt yiyemiyo

ana edepsiz karıya bakkk anneler günü yaklaşıoo , annene şöle göstere göstere hediye al oda eşeğin bi yeriini alsın

Ahahahaha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…