SisterHooD

18 Ocak 2018 Perşembe Başak Burcu Günlük Burç Yorumu
basak.svg

Önemsediğiniz kişilerle görüşmeler yapabilir, sabırlı ve kararlı davranmayı başarabilirsiniz. Uzun soluklu projeler yapabilirsiniz. Ayrıca eskiden başladığınız ve ağır gelişen işler ile ilgilenecek, sabırla sürdürdüğünüz konu üzerinde çalışacaksınız. Eski dostlarınız ile ilişkileriniz yeni boyutlar kazanabilir. Sevdiğiniz ile birlikte eskiden isteyip de yapamadığınız her ne var ise, şimdi yapmak için harekete geçebilirsiniz. Sevdiğiniz konular ile ilgileneceksiniz ve isteklerinizi ciddi bir biçimde ortaya koyacaksınız. Büyükleriniz ve önem verdiğiniz kişilerin takdirini almak moralinizi yükseltecek.

18 Ocak 2018 Perşembe Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu
terazi.svg

Hareketli bir gün geçireceksiniz. Kısa yolculuklar, çeşitli organizasyonlar ve ilginç araştırmalar yapabilirsiniz. Sürpriz teklifler ile karşılaşmanız mümkün. Çılgınlık sayılabilecek girişimlerde bulunmak için hevesli olabilirsiniz fakat mantıklı davranacaksınız. Özellikle yakınlarınız ve arkadaşlarınızın desteğini alabilirsiniz. Aslında ilginç projeler yapabilirsiniz. Bilgisayar teknolojisi ve bilimsel gelişmeler ile ilgilenebilirsiniz. Yaratıcılık gerektiren konulara yönelik çalışmalar yaparsanız, başarılı olacaksınız. Bugün kendinizi özgür ve keyifli hissedeceksiniz. Arkadaşlarınız ile keyifli organizasyonlar yapabilirsiniz.

5 milyar borç yaptım ailemin haberi yok kuuzm bundan bi de ne kadar sıkıldım bunaldım, bi de o sıkışıklıkta işsiz kaldım ki çok şükür iş denk geldi :KK35:
Allah yardım ediyor canım.
5 bin çok değil ama yine de herkese az olan sana cok olabiliyor.
Bana da çok.
Bende başladım ufaktan çeyize :oops:

18 Ocak 2018 Perşembe Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu
akrep.svg

Bilinçaltına ittiğiniz unuttuğunuz olaylar rüyalarınızda ortaya çıkabilir. Bugün dikkat gerektiren işler yaparken tedbirli olun. Gün içinde eski arkadaşlarınızla karşılaşabilir ve duyduklarınızdan etkilenebilirsiniz. Sevdiğiniz ile keyifli organizasyonlar yapabilir, hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Alacağınız bazı haberler kafanızı karıştırsa bile isteklerinizi gerçekleştireceğinize dair inancınız giderek yükseliyor. Baskı yaratan durumlara kendinizi kaptırmayın ve karmaşık düşüncelerden uzaklaşıp keyif aldığınız konular ile ilgilenin. Bu akşam eğlenceli organizasyonlara katılabilirsiniz.

18 Ocak 2018 Perşembe Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu
terazi.svg

Hareketli bir gün geçireceksiniz. Kısa yolculuklar, çeşitli organizasyonlar ve ilginç araştırmalar yapabilirsiniz. Sürpriz teklifler ile karşılaşmanız mümkün. Çılgınlık sayılabilecek girişimlerde bulunmak için hevesli olabilirsiniz fakat mantıklı davranacaksınız. Özellikle yakınlarınız ve arkadaşlarınızın desteğini alabilirsiniz. Aslında ilginç projeler yapabilirsiniz. Bilgisayar teknolojisi ve bilimsel gelişmeler ile ilgilenebilirsiniz. Yaratıcılık gerektiren konulara yönelik çalışmalar yaparsanız, başarılı olacaksınız. Bugün kendinizi özgür ve keyifli hissedeceksiniz. Arkadaşlarınız ile keyifli organizasyonlar yapabilirsiniz.
Bu 3.soruşum :sinirli:
Sen koç burcu musun ?

Allah yardım ediyor canım.
5 bin çok değil ama yine de herkese az olan sana cok olabiliyor.
Bana da çok.
Bende başladım ufaktan çeyize :oops:
Evet ama düğün arifesinde çok koyuyor kuzum alcakların sadece bununla sınırlı da kalmıyor , borcunumu ödücen yoksa eksiklerinimi alcan :KK62:
Başla başla faydasını görürsün yoksa hiç yoktan var etmek çok kötü... bnde alıp koyduydum snra kıymetini anladım

18 Ocak 2018 Perşembe Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu
akrep.svg

Bilinçaltına ittiğiniz unuttuğunuz olaylar rüyalarınızda ortaya çıkabilir. Bugün dikkat gerektiren işler yaparken tedbirli olun. Gün içinde eski arkadaşlarınızla karşılaşabilir ve duyduklarınızdan etkilenebilirsiniz. Sevdiğiniz ile keyifli organizasyonlar yapabilir, hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Alacağınız bazı haberler kafanızı karıştırsa bile isteklerinizi gerçekleştireceğinize dair inancınız giderek yükseliyor. Baskı yaratan durumlara kendinizi kaptırmayın ve karmaşık düşüncelerden uzaklaşıp keyif aldığınız konular ile ilgilenin. Bu akşam eğlenceli organizasyonlara katılabilirsiniz.

Evet ama düğün arifesinde çok koyuyor kuzum alcakların sadece bununla sınırlı da kalmıyor , borcunumu ödücen yoksa eksiklerinimi alcan :KK62:
Başla başla faydasını görürsün yoksa hiç yoktan var etmek çok kötü... bnde alıp koyduydum snra kıymetini anladım
Bir kaç eksik kaldı sadece.
Allah ödeme kolaylığı versin canım.

18 Ocak 2018 Perşembe Yay Burcu Günlük Burç Yorumu
yay.svg

Yepyeni projeler peşindesiniz ve isteklerinizi gerçekleştirmek için büyük bir gayret içinde olacaksınız. Neşeli ve enerjik tavırlarınız ile hem çevrenizi, hem de karşı cinsi etkileyeceksiniz. İsteklerinizi gerçekleştirmek için büyük bir gayret göstereceksiniz ve ilginç kişilerin dikkatini çekeceksiniz. Özellikle bilim çevreleri, yaratıcı kişiler ve bilgisayar teknolojisi ile ilgilenen kişiler ile karşılaşabilirsiniz ve onların desteğini alabilirsiniz. Ayrıca siz de uzay ve teknoloji konularını araştırabilirsiniz. Eğlence sektörüne ilgi duyabilirsiniz. Olaylara daha özgür bir açıdan bakacaksınız. Fikirleriniz değişiyor

X