SisterHooD

18 Ocak 2018 Perşembe İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu
ikizler.svg

Heyecan ve keyifle güne başlayacak ve hareketli bir gün geçireceksiniz. İletişim ve haberleşme trafiğinizin hareketli olacağı bir gün. Çeşitli organizasyonlara katılabilir, kendinize ve arkadaşlarınıza küçük ve anlamlı hediyeler alabilirsiniz. Doğal ürünleri araştırıp bulabilir ve yakınlarınıza öğrendiklerinizi anlatabilirsiniz. Parasal ihtiyaçlarınız artmış olabilir ancak sürpriz gelişmeler olacak ve yaratıcı çözümleriniz ile dikkat çekici olacaksınız. Yeni atılımlarda bulunabilirsiniz ve ilginç teklifler ile karşılaşabilirsiniz. Ekip çalışmaları ve yapacağınız organizasyonlarda başarılı olacaksınız.

18 Ocak 2018 Perşembe Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu
yengec.svg

Yoğun duygulardan uzaklaşıp bugün dikkatinizi dışarı yönelteceksiniz. Karar vermeye zorlayan durumlar olabilir. Özellikle arkadaşlarınız ve saygı duyduğunuz büyüklerin önerilerini gözden geçirirken çok fazla detaylarla ilgilenmeyin. Yoksa fırsatları değerlendirmeniz zor olabilir. Aslında şansınız yükseliyor ve içinizde uyanan iyi duygular fırsatları karşınıza çıkaracak. Yeni çevrelere girebilir, güçlü arkadaşlar ve mevki sahibi dostlar edinebilirsiniz. Daha kolay ve rahat yaşamak istiyorsunuz ancak gelişmeler sizi çalışmanız için zorluyor. Aslında güçlü olmak için çalışabilirsiniz.

8binlira falan alacağım var kuzum. Ya zaten şerefden yoksun biriydi , başkalarına farklı gösterir kendini ama içi bambaşka biriydi ben tiksinmiştim artık ondan. Bi de bu a.dın doğan ın hukuk müşavri biliomusun aldığı maaş sadece 15.000 + davalardan kazandıkları ama bana gelince parası yok.

Ben evlenmeden 4 ay öncesi aldı karşısına ben sana tazminatını vereyim , herkes evlendikten snra tazminat çin işten çıkıo sen çalış dedi, hemde çeyizini alırsın iyi olur dedi çok sevindim kabul ettim. Ben tabi az kaldı vercek tazminatımı diye gittim kredi kartından alışveriş yaptım şişirdim ee para gelmedi hala:stop:
Kaç kere gittim söledim para yok dedi:KK57::KK57::KK57: bnm alcaklarım bitmedi borç harman oldu ben kaldım ortada , nikahı hemen öne çektim , kıydım nikahı çat noterden ihtar çıktım bende.:KK62: Vay efendim neden çıkmışım ben parayı verse bile ben bırakçakmışım zaten işi , lan sölüom diimi beni zor duruma düşürdün die ama onun yzünden çıktığı kabul etmio... 5 ay oldu işten çıkalı hala yatrmadı geçen ay dava açtım bakalım 2 sene sürer artık o da :KK62:
Vay şerefsize bak sen ya ...
Bu millet harbiden gamsız vicdansız olmuş...
Birde çok maaş alan avukatlar böyle cimri olabiliyormuş...
Yani sadece avukatlar içinde söylenemez bu.
Genel de iyi maaş alanlar cimri oluyor.
Ne iş anlamadım.
2 sene sürsün olsun ama senin olsun boşverrr sen yapman gerekeni yapmışsın zaten...

18 Ocak 2018 Perşembe Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu
aslan.svg

Bugün alacağınız haberler sizi heyecanlandıracak. Biraz huzursuz ve gergin olabilirsiniz. Hassas ve alıngan bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Aklınızdan geçenleri söylemeden önce bir kez daha gözden geçirin. Aslında isteklerinizi gerçekleştirmeye yönelik kuvvetli arzularınız olabilir fakat sabırlı olmanız gerekiyor. Gelişmeler sizin istediğinizden daha yavaş olabilir. Bu arada organizasyonlar ile ilgili ufak tefek karışıklıklar çıkabilir. Sabırlı ve çözümleyici olabilirsiniz ve hatta ilginç çözümleriniz ile çevrenizin dikkatini çekebilirsiniz. Gideceğiniz bir davette eski arkadaşlarınız ile karşılaşmak sizi heyecanlandıracak.

Vay şerefsize bak sen ya ...
Bu millet harbiden gamsız vicdansız olmuş...
Birde çok maaş alan avukatlar böyle cimri olabiliyormuş...
Yani sadece avukatlar içinde söylenemez bu.
Genel de iyi maaş alanlar cimri oluyor.
Ne iş anlamadım.
2 sene sürsün olsun ama senin olsun boşverrr sen yapman gerekeni yapmışsın zaten...

Aynen öle kız 10kuruşu arıyolar , yedirmeye içirmeye korkuyo böyleleri . Bunu yapan 60yaşında herif ben torunu yaşındayım dimi el insaf dedirtio ama napçan oluooo... Neyseki eşim destek olduda ödüyorum kredi kartımı gerekde kalmadı ona , allaha havale ettim ben onu ne diim...

Oldu teyyyyyteyyyyyyyyyy

31451-gif.1318457
31451-gif.1318457
31451-gif.1318457
31451-gif.1318457
31451-gif.1318457

Aynen öle kız 10kuruşu arıyolar , yedirmeye içirmeye korkuyo böyleleri . Bunu yapan 60yaşında herif ben torunu yaşındayım dimi el insaf dedirtio ama napçan oluooo... Neyseki eşim destek olduda ödüyorum kredi kartımı gerekde kalmadı ona , allaha havale ettim ben onu ne diim...
İşte her zaman planlar istediğin gibi gitmeyebiliyor.
Ne kadar var borç kredi kartına ? Çok mu :olamaz:

18 Ocak 2018 Perşembe Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu
aslan.svg

Bugün alacağınız haberler sizi heyecanlandıracak. Biraz huzursuz ve gergin olabilirsiniz. Hassas ve alıngan bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Aklınızdan geçenleri söylemeden önce bir kez daha gözden geçirin. Aslında isteklerinizi gerçekleştirmeye yönelik kuvvetli arzularınız olabilir fakat sabırlı olmanız gerekiyor. Gelişmeler sizin istediğinizden daha yavaş olabilir. Bu arada organizasyonlar ile ilgili ufak tefek karışıklıklar çıkabilir. Sabırlı ve çözümleyici olabilirsiniz ve hatta ilginç çözümleriniz ile çevrenizin dikkatini çekebilirsiniz. Gideceğiniz bir davette eski arkadaşlarınız ile karşılaşmak sizi heyecanlandıracak.

31451-gif.1318457
31451-gif.1318457
31451-gif.1318457
31451-gif.1318457
31451-gif.1318457

İşte her zaman planlar istediğin gibi gitmeyebiliyor.
Ne kadar var borç kredi kartına ? Çok mu :olamaz:
5 milyar borç yaptım ailemin haberi yok kuuzm bundan bi de ne kadar sıkıldım bunaldım, bi de o sıkışıklıkta işsiz kaldım ki çok şükür iş denk geldi :KK35:

X