SisterHooD

Hmmmm konserr diyiiii tam benlikk
#KoçKadını

8binlira falan alacağım var kuzum. Ya zaten şerefden yoksun biriydi , başkalarına farklı gösterir kendini ama içi bambaşka biriydi ben tiksinmiştim artık ondan. Bi de bu a.dın doğan ın hukuk müşavri biliomusun aldığı maaş sadece 15.000 + davalardan kazandıkları ama bana gelince parası yok.

Ben evlenmeden 4 ay öncesi aldı karşısına ben sana tazminatını vereyim , herkes evlendikten snra tazminat çin işten çıkıo sen çalış dedi, hemde çeyizini alırsın iyi olur dedi çok sevindim kabul ettim. Ben tabi az kaldı vercek tazminatımı diye gittim kredi kartından alışveriş yaptım şişirdim ee para gelmedi hala
Kaç kere gittim söledim para yok dedi bnm alcaklarım bitmedi borç harman oldu ben kaldım ortada , nikahı hemen öne çektim , kıydım nikahı çat noterden ihtar çıktım bende. Vay efendim neden çıkmışım ben parayı verse bile ben bırakçakmışım zaten işi , lan sölüom diimi beni zor duruma düşürdün die ama onun yzünden çıktığı kabul etmio... 5 ay oldu işten çıkalı hala yatrmadı geçen ay dava açtım bakalım 2 sene sürer artık o da

18 Ocak 2018 Perşembe Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bu sabah huzursuzluk duygusuyla uyanmış olabilirsiniz. Gördüğünüz rüyaları hatırlamasanız bile bilinçaltınızın rüya aracılığı ile bilincinize yükselmesi mümkün. Fakat gün içinde bu haliniz değişecek ve dikkatinizi yapmanız gereken işlere odaklayacaksınız. Daha doğrusu işlerinizi planlamak için gayret göstermeniz gerekiyor. Hesapta olmayan durumlar çıkabilir ve dikkatiniz dağılabilir. Beklemediğiniz misafirler veya dikkat dağıtıcı fikirler yüzünden planlarınızı uygulamanız zor olabilir. Ancak dostlarınız sizi destekleyecek. Alıngan ve duygusal bir tavır içinde bulunmaktan kaçının.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…