SisterHooD

Annelik kutsal olduğu için çocuk doğurunca kadının kendisi de kutsal oluyor: Tanrıça oluyor. Kibele oluyor.

Çok çirkin yaaa
bak sen şu gazlı içeceğe valla severdim ama bak canım sıkıldı Türkiyede ki kadının dışardan nasıl gözüktügune daha sonuç kısmı ne acaba çünkü kazen yazmış ya ilk msjin başında Coco Cola'nın acı sonu kadınlar diye..

Geleneksel annelerin modern kızları tecrübe arıyorlar ama, uzak bir geçmişten değil yakın dönemde benzer şeyleryaşamış kendileri gibi düşünen insanlardan.

Haha yok ben marsta bir yakinim var ondan yardim aliyorum..dertlerimi ona anlatiyorum..En uzak onu bulabildim.Daha uzak gecmise sormak isterdim de onlar obur tarafta:işsiz:

Ama yanlış değil burdaki her konuda görüyoruz bunları

Burda bariz gömmek için belirtmişler bunu. Baska cümlelerle de anlatılabilirdi.

bak sen şu gazlı içeceğe valla severdim ama bak canım sıkıldı Türkiyede ki kadının dışardan nasıl gözüktügune daha sonuç kısmı ne acaba çünkü kazen yazmış ya ilk msjin başında Coco Cola'nın acı sonu kadınlar diye..

Pepsi forever :rapci::rapci:

uqruna sayfalarca care aranmıs bı konu....Ben de sandım bunlar ya evlı ya bı kac yıldır beraber..Ey ecdadım gor halımızı!Namahrem tenıne dokunmuyo dıye dert eden torunlarını bı gor....Hey gıdı heyy

Şunu kim yazmıs acaba yaa bu konuda ne ban cıkmıstır :KK70:

Valla ben coci coliyle aynı fikirdeyim 10 senedir hep okuyorum hiçde azınlık değil :KK66:
Yazinin suana kadar okudugum her kisminda buradaki insanlari yermeye calisilmis, gercek hayatta ilgiye sevgiye degere mihtac kisilerin sanal ortamda bu duygularini tatmin etmeye calistigini, mutsuzluklarini ortmeye calistigini falan bahsetmis. Orda da iyi niyet yok biraz iyi niyet gorsem bende hak verebilirdim belki.

uqruna sayfalarca care aranmıs bı konu....Ben de sandım bunlar ya evlı ya bı kac yıldır beraber..Ey ecdadım gor halımızı!Namahrem tenıne dokunmuyo dıye dert eden torunlarını bı gor....Hey gıdı heyy

Şunu kim yazmıs acaba yaa bu konuda ne ban cıkmıstır :KK70:
Yazinin suana kadar okudugum her kisminda buradaki insanlari yermeye calisilmis, gercek hayatta ilgiye sevgiye degere mihtac kisilerin sanal ortamda bu duygularini tatmin etmeye calistigini, mutsuzluklarini ortmeye calistigini falan bahsetmis. Orda da iyi niyet yok biraz iyi niyet gorsem bende hak verebilirdim belki.
Sistam:KK55:

X