SisterHooD

Bunu nasıl başarıyorsun allah aşkına tüyo verir misin?ben görüşmeyecek olsam kocamla huzursuz olurum diye düşünüyorum
Benimkini artık bana yaptıklarını eşim kendi gözüyle gördügü için bir şey diyemiyor arada barışsan nasıl olur falan diyo ama ben yok diyorum çok üstüme gelmiyo

Hanımalr biraz önce kızım aradı meğerse cinsiyet belli olmuş kız geliyor kızzzzzzzzz :anne::nazar::nazar: :halay::halay:doktorla anlaşmış akşam evde parti verceklermiş eşine o zaman söyleyecekmiş...

Yani hep kız diyordum bendeeee damatta kız istiyordu hep..
Maşallah gözünaydın abla çok sevindim

Hanımalr biraz önce kızım aradı meğerse cinsiyet belli olmuş kız geliyor kızzzzzzzzz :anne::nazar::nazar: :halay::halay:doktorla anlaşmış akşam evde parti verceklermiş eşine o zaman söyleyecekmiş...

Yani hep kız diyordum bendeeee damatta kız istiyordu hep..
Ohh keyfim yerine geldi
images (7).jpeg
:KK30::KK69:

Kızlar ben geldim şükür hiç bir problem çıkmadı kist yokmuş bende ne gordulerse acil serviste :KK12:Birde simir testi mi ne ondan verdim haftaya sonuç için gideceğim..
Birde ilk kez alttan muayene oldum böyle bir utanma yok adamcağız bile anladı utandigimi Kasım kasım kasildim. :kızgın:

Gözün aydın olsun şimdiden,smer testi yapılması iyi olmuş sonuçta gayet güzel çıkar:)):KK66:

Aynen saglicakla alsin kycagina minigi insallah:anne:

İnşallah aminnn

X